شرکت های آب انگلیسی برای نشت فاضلاب عذرخواهی و 10 میلیارد پوند سرمایه گذاری می کنند | آلودگی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت‌های آب در انگلیس به خاطر نشت‌های مکرر فاضلاب عذرخواهی کرده‌اند و متعهد شده‌اند که ۱۰ میلیارد پوند در این دهه سرمایه‌گذاری کنند تا خشم عمومی در مورد آلودگی دریاها و رودخانه‌ها را فرونشانند.

این شرکت‌ها برنامه‌های سرمایه‌گذاری موجود خود را سه برابر خواهند کرد تا سرمایه‌ها را برای بزرگ‌ترین مدرن‌سازی فاضلاب «از دوران ویکتوریا» به‌منظور کاهش نشت فاضلاب سرریز به آبراه‌های انگلستان، انجام دهند.

سازمان صنعت Water UK گفت که این برنامه ها تعداد حوادث سرریز را تا سال 2030 در مقایسه با سال 2020 تا 140000 مورد کاهش می دهد.

ارقام آژانس محیط زیست در اوایل سال جاری نشان داد که در سال 2022 در مجموع 301091 نشت فاضلاب رخ داده است که به طور متوسط ​​روزانه 824 مورد است.

هزینه های بیش از 350000 مایل فاضلاب بیش از 3.1 میلیارد پوند فعلی است که بین سال های 2020 و 2025 هزینه شده است.

سهامداران شرکت های آب در ابتدا سرمایه گذاری را تامین می کنند. با این حال، هزینه‌ها از طریق افزایش نامشخص در صورت‌حساب‌های آن‌ها که توسط تنظیم‌کننده‌ها تعیین می‌شود، جبران می‌شود، اقدامی که تهدیدی برای افزایش فشار بیشتر بر هزینه‌های خانوار است.

این سرمایه‌گذاری شامل تأسیسات جدیدی برای نگهداری موج‌های آب باران، افزایش ظرفیت برای کارهای تصفیه فاضلاب، اقداماتی برای کاهش بارندگی‌های وارد شده به فاضلاب و رفع لوله‌های نادرست از املاک خواهد بود.

یک مرکز آنلاین در سال آینده راه اندازی می شود و اطلاعات تقریباً زنده در مورد سرریزها و وضعیت رودخانه ها و آب های ساحلی را به عموم می دهد. این شرکت‌ها همچنین متعهد شدند تا از ۱۰۰ جامعه در ایجاد آب جدید محافظت‌شده برای شنا حمایت کنند.

این اقدام پس از انتقاد شدید سیاستمداران و مبارزان از شرکت های آب صورت گرفت.

شرکت Water UK که نماینده ۲۵ شرکت در سراسر بریتانیا است، از طرف شرکت‌های انگلیسی خود عذرخواهی کرد و گفت که مردم حق دارند از کیفیت فعلی رودخانه‌ها و سواحل ما ناراحت باشند.

درخواست هایی برای جریمه های بیشتر برای نقض قوانین زیست محیطی وجود دارد و آژانس محیط زیست حتی پیشنهاد کرده است که روسای شرکت های آب باید به دلیل آلودگی جدی زندانی شوند.

روث کلی، رئیس شرکت Water UK، گفت: «پیام صنعت آب و فاضلاب امروز واضح است: ما متاسفیم. باید اقدامات بیشتری برای رسیدگی به موضوع نشت آب انجام می شد و مردم حق دارند از کیفیت فعلی رودخانه ها و سواحل ما ناراحت باشند.

ما گوش داده‌ایم و برنامه‌ای بی‌سابقه برای شروع درست کردن آن داریم. این مشکل یک شبه قابل حل نیست، اما ما مصمم هستیم که هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا رودخانه ها و دریاهایمان را به شکلی که همه می خواهیم ببینیم، تغییر دهیم.»

شرکت های خصوصی آب و فاضلاب در بریتانیا 1.4 میلیارد پوند سود سهام در سال 2022 پرداخت کردند که در مقایسه با 540 میلیون پوند سال قبل بیشتر بود. پاداش‌های سالانه پرداختی به مدیران شرکت‌های آب در سال 2021 تا 20 درصد افزایش یافت، زیرا کارفرمایان آب به خود 24.8 میلیون پوند، شامل 14.7 میلیون پوند پاداش، مزایا و مشوق‌ها در سال‌های 2021-2022 پرداخت کردند.

هفته گذشته، مدیران ارشد یورکشایر واتر و تیمز واتر و مالک ساوث وست واتر پاداش خود را در اذعان به خشم عمومی از ریختن فاضلاب شرکت ها در رودخانه های بریتانیا رد کردند.

رهبر لیبرال دموکرات ها، اد دیوی، گفت: «این عذرخواهی و طرح به اندازه کافی پیش نمی رود. سال‌هاست که شرکت‌های آب با گستاخی ترس مردم از آسیب دیدن رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و خطوط ساحلی در اثر تخلیه فاضلاب را رد کرده‌اند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«این اعلامیه با میلیاردها دلاری که شرکت‌های آب به سرمایه‌گذاران خارج از کشور پرداخت کرده‌اند، یا از دادن پاداش‌های چند میلیون پوندی به مدیران اجرایی آن‌ها جلوگیری نمی‌کند.»

دیوی همچنین از ترز کافی، وزیر محیط زیست خواست که عذرخواهی کند.

یورکشایر واتر در نامه ای با عذرخواهی از مشتریان خود اعلام کرد که در حال سرمایه گذاری 180 میلیون پوندی برای کاهش تخلیه ناشی از طوفان طی دو سال آینده است.

مدیر اجرایی آن، نیکولا شاو، گفت: «مقابله با سرریزها، که به عنوان یک دریچه تسکین در سیستم طراحی شده‌اند، برای ما یک اولویت است، اما همچنین یک وظیفه مهم است… سرمایه‌گذاری بیشتر سهامداران به ما کمک می‌کند تا با این مشکل مقابله کنیم. ”

ماه گذشته، Coffey گفت که دولت قانونی را برای قرار دادن برنامه‌هایی برای کاهش طوفان‌ها بر روی یک «پایه قانونی جدید» معرفی خواهد کرد.

استوارت سینگلتون وایت، رئیس کمپین‌های Angling Trust، می‌گوید: «این فقط آغاز کار است. مشکلاتی که رودخانه‌های ما با آن روبرو هستند با مرتب کردن سرریزها، گرفتن مقداری پول برای شنا و قرار دادن راه‌حل‌های مبتنی بر طبیعت در انتهای لوله‌ها حل نخواهد شد.»

سخنگوی Ofwat، تنظیم کننده آب، گفت: “ما از عذرخواهی شرکت های آب استقبال می کنیم و اکنون باید به عمل تبدیل شود.

ما شرکت‌های آب را تحت فشار قرار داده‌ایم تا برای مشتریان خود و برای آبراه‌ها و سواحل ما کارهای بیشتری و سریع‌تر انجام دهند. ما مشتاقانه منتظریم تا برنامه ها و چگونگی افزایش عملکرد شرکت ها را ببینیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …