از هر سه رای دهنده محافظه کار یک نفر فکر می کند که وزرا در مورد مسکن شکست می خورند | مسکن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نظرسنجی اختصاصی آبان نیوز نشان می‌دهد که بیش از یک نفر از هر سه رای‌دهنده محافظه‌کار معتقدند که دولت در بهبود مسکن در بریتانیا کار بدی انجام می‌دهد – بیشتر از کسانی که معتقدند این کار موثر است.

از آنجایی که مایکل گوو، وزیر امور خارجه در امور ارتقاء سطح، مسکن و جوامع، لایحه ای را منتشر کرد که با تأخیر طولانی اصلاح جنبه های اجاره خصوصی را در روز چهارشنبه منتشر کرد، ایپسوس دریافت که 34 درصد از افرادی که در سال 2019 به حزب محافظه کار رای داده اند اکنون فکر می کنند دولت در این موضوع شکست می خورد. و تنها 29 درصد معتقدند که کارش خوب است.

همچنین دریافت که رای دهندگان بر این باورند که ساخت مسکن اجتماعی مهمتر از افزایش عرضه خانه برای خرید است، علیرغم تمرکز دولت و مخالفان کارگر بر احیای رویای مالکیت خانه.

گرافیک

54 درصد از بیش از 2000 بزرگسال بریتانیایی که آخر هفته گذشته در نظرسنجی شرکت کردند، گفتند که مسکن و خانه های بیشتری برای اجاره از انجمن مسکن در مقایسه با 35 درصد که گفتند خانه های بیشتر برای خرید کامل یا با وام مسکن اولویت ملی است، بیشترین نیاز را دارند.

بنا به گزارش ها، ریشی سوناک در حال بررسی احیای کمک چند میلیارد پوندی برای خرید خانه برای تقویت مالکیت خانه است. روز چهارشنبه، کیر استارمر، رهبر حزب کارگر، گفت که خانه‌های بیشتری خواهد ساخت، «از سازندگان حمایت می‌کند، نه مسدودکننده‌ها».

استارمر گفت: «ما رویای مالکیت خانه و احساس امنیت را که به کارگران شاغل می دهد را درک می کنیم تا سقفی بالای سر خود داشته باشند که متعلق به خودشان است. کاهش تعداد خانه های در حال ساخت

با این حال، نظرسنجی بعید است که حزب کارگر را تشویق کند. در مقایسه با دولت سوناک، تنها 35 درصد فکر می‌کردند که یک دولت کارگری کار بهتری در بهبود مسکن در بریتانیا انجام می‌دهد، در حالی که همین مقدار فکر می‌کردند که حزب کارگر تفاوتی نخواهد داشت و تقریباً یک نفر از هر پنج فکر می‌کرد که اوضاع را بدتر می‌کند.

گرافیک

در حالی که لایحه کامل اصلاحات اجاره‌کنندگان در روز چهارشنبه منتشر شد، گوو به پادکست Newscast BBC گفت: «اخراج‌ها بدون تقصیر انجام می‌شوند. و یکی از دلایل مهم این است که این اخراج‌ها یا تهدید به این اخراج‌ها توسط مالکان سرکش برای ترساندن مستاجران به پذیرش استانداردهای ضعیف یا افزایش اجاره بها استفاده شده است.»

او گفت که با قوانین قوی‌تری که اخراج را برای رفتارهای ضداجتماعی مجاز می‌سازد، که شامل اخطار دو هفته‌ای می‌شود، اجاره‌کنندگان را می‌توان «اگر برای سایر مستاجرین مشکل ایجاد کرد… یا به گونه‌ای رفتار می‌کنید که باعث ناراحتی و ویرانی دیگران شود».

صاحبخانه‌ها همچنین می‌توانند ظرف شش ماه پس از شروع اجاره، خانه‌ای را پس بگیرند، اگر در حال نقل مکان به یکی از اعضای خانواده باشند یا قصد فروش داشته باشند. اما آنها می توانند ظرف سه ماه خانه را برای اجاره به بازار بازگردانند.

پولی نیت، مدیر اجرایی Shelter، موسسه خیریه مسکن، گفت: «چنین دوره‌های زمانی کوتاه، خطر ایجاد حفره‌های تخلیه و تضعیف امنیت اجاره‌کنندگان را به همراه دارد.»

سخنگوی صادق خان، شهردار لندن، گفت که این لایحه “خیلی کم، خیلی دیر” است. وی خواستار اختیارات لازم برای تعلیق اضطراری دو ساله اجاره بها در پایتخت شد، جایی که اجاره بها در سال گذشته 14 درصد افزایش یافته است.

گوو گفت: «ما می‌خواهیم مطمئن شویم که فقط یک بار در سال می‌توانید اجاره بدهید و یک اجاره وجود دارد [rent assessment] اگر احساس می کنید صاحبخانه شما اجاره را به گونه ای افزایش می دهد که منعکس کننده شرایط بازار نیست.

موسسه خیریه بی خانمان Crisis هشدار داد که اخراج سریع به دلیل رفتارهای ضد اجتماعی می تواند منجر به بیرون راندن ناعادلانه بازماندگان خشونت خانگی از خانه هایشان شود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مت داونی، مدیر اجرایی آن می‌گوید: «در موارد دیگر، افرادی که نیازهای بهداشتی و مراقبت اجتماعی برآورده نشده‌اند نیز می‌توانند با شکایت از رفتار ضد اجتماعی مواجه شوند. اخراج مشکل را حل نمی کند و فقط خطر بی خانمانی را به همراه دارد.

این لایحه بیان می‌کند که «اگر مستاجر سه بار در سه سال گذشته حداقل دو ماه اجاره بهای عقب افتاده داشته باشد، اخراج اجباری خواهد بود» که Shelter گفت خطر اخراج غیرمنصفانه مستاجران آسیب‌پذیر را به همراه دارد. می‌خواهد این موضوع به تشخیص دادگاه باشد.

گوو امیدوار است که این لایحه تا پایان سال جاری به قانون تبدیل شود، اما انتظار مخالفت در مجلس اعیان را دارد.

دیوید فراست، همتای حزب محافظه کار و وزیر سابق برگزیت، روز چهارشنبه این لایحه را «دخالت خطرناک و معکوس به مالکیت خصوصی» خواند.

مالکان هشدار داده اند که تعداد بیشتری از آنها می توانند بخشی را ترک کنند که در آن تقاضا در حال افزایش است و عرضه در حال کاهش است و به طور متوسط ​​سالانه 11 درصد اجاره بها را افزایش می دهد.

بن بیدل، مدیر اجرایی انجمن ملی مالکان مسکونی، گفت: “در حالی که ما از تعهد دولت برای اطمینان از اینکه مالکان می توانند به طور موثر املاک را از مستاجران ضداجتماعی و کسانی که اجاره را پرداخت نمی کنند، استقبال می کنیم، اگر این صورتحساب عملی شود به جزئیات بیشتری نیاز است. همانطور که در نظر گرفته شده است. وزرا باید طرحی را برای بهبود سرعت و کارایی رسیدگی به دعاوی مالکیت توسط دادگاه ها تدوین کنند.»

این لایحه همچنین “استاندارد خانه های مناسب” جدیدی را برای مسکن های اجاره ای خصوصی ایجاد می کند. از گوو در مورد اثربخشی این سوال پرسیده شد که اگر مردم به دلیل افتضاح در مسکن اجتماعی «در حال مرگ و رنج هستند» باشند، جایی که استاندارد قبلاً در آن اعمال می‌شود.

او گفت: «ما صاحبخانه‌ها را در کنار خود داریم، زیرا شهرت بخش آنها تا حد زیادی به این بستگی دارد که بتوانند بگویند نه تنها به خانه‌هایشان، بلکه به مستاجرانشان نیز اهمیت می‌دهند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …