اتحادیه رانندگان قطار می‌گوید پیشنهادهای دستمزد قابل توجهی در ولز و اسکاتلند دریافت کرده است | صنعت ریلی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتحادیه رانندگان قطار گفته است که برای اعضای خود در ولز و اسکاتلند پیشنهادهای “قابل توجهی” دریافت کرده است و گفته است که این توافقات “در تضاد کامل” با پاسخ دولت محافظه کار در وست مینستر است.

Aslef گفت که پذیرش پیشنهادات ScotRail و Transport for Wales (TfW) را به اعضای خود توصیه کرده است.

اسلف گفت که پیشنهاد چهار ساله TfW 8.9 درصد است که به تاریخ 1 آوریل باز می گردد، رانندگان را به 63200 پوند می برد، با 7.9 درصد دیگر در آوریل 2024، که حقوق رانندگان را به 68300 پوند افزایش می دهد.

اتحادیه گفت که 4.1 درصد بیشتر در دسامبر 2024، حقوق رانندگان را به 71000 پوند می رساند که در آوریل 2025 با تورم RPI افزایش می یابد.

پیشنهاد یک ساله ScotRail 5 درصد است، رانندگان را از 55264 پوند به 58027 پوند می رساند.

میک ویلان، دبیر کل آسلف، گفت: «با توجه به تصمیم اعضای خود – و چون به عنوان یک اتحادیه کارگری، سازمانی بسیار دموکراتیک هستیم، تصمیم آنهاست – ما با موفقیت در مورد افزایش حقوق اعضای خود با موفقیت مذاکره کرده ایم. دولت های کشورهای وابسته

متأسفانه، این در تضاد کامل با واکنش دولت وست مینستر است. 15 شرکت قطاری که ما با آنها اختلاف داریم – زیرا آنها از سال 2019 به رانندگان خود، اعضای ما پیشنهاد افزایش حقوق نداده اند – و دولت محافظه کار که پشت سر آنها ایستاده است، به نظر نمی رسد که علاقه ای به دریافت راه حلی برای خدمات رسانی به مسافران داشته باشد. و کسب و کار و همچنین کارکنان و کمک خواهد کرد تا راه آهن بریتانیا به مسیر خود بازگردد.

ما در TfW درباره معامله ای مذاکره کرده ایم که راه آهن را در ولز مدرن می کند. این قرارداد افزایش قابل توجهی در دستمزد برای تغییر شرایط ارائه می دهد.» اسلف یک سری اعتصابات را در انگلیس ترتیب داده است و اعضای آن در اواخر این ماه و در روز فینال جام حذفی در ماه ژوئن دوباره کنار خواهند رفت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

دیوید سیمپسون، مدیر ارائه خدمات ScotRail، گفت: «خوشحالم که کمیته اجرایی Aslef این پیشنهاد حقوقی قوی را تأیید کرده و به اعضای خود توصیه کرده است که به پذیرش آن رأی دهند.

“پس از چندین هفته مذاکرات سازنده، این واقعا مثبت است که رانندگان نظر داده می شوند و اسلف به همکاران توصیه می کند که این پیشنهاد را بپذیرند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …