Remco Evenepoel پس از پیروزی در مرحله نهم در Giro d’Italia پیراهن صورتی را باز پس گرفت | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Remco Evenepoel پس از اینکه در مرحله نهم تایم تریل مرحله نهم به طور چشمگیری از Geraint Thomas یک ثانیه برتری یافت، پیراهن صورتی Giro d’Italia را پس گرفت.

به نظر می‌رسید که توماس در مسابقه 35 کیلومتری از Savignano sul Rubicone تا Cesena در بعدازظهر یکشنبه، هم تیمی بریتانیایی و Ineos Grenadiers، Tao Geoghegan Hart را با همان اختلاف شکست داد.

اما Evenepoel از تله‌ها خارج شد و علیرغم اینکه پس از اولین بازرسی کند بود، بلژیکی به اندازه‌ای بود که توماس را با عبور از خط در 41 دقیقه و 24 ثانیه در مخزن قرار داد.

Evenepoel که رده بندی عمومی را برای سه مرحله اول رهبری می کرد، اکنون قبل از روز استراحت دوشنبه به رنگ صورتی بازگشته است و توماس نزدیک ترین رقیب خود را 45 ثانیه پشت سر سوار Soudal–Quick-Step قرار داده است.

Evenepoel گفت: «فکر نمی‌کنم آن را خیلی خوب انجام دهم. من خیلی سریع شروع کردم و قسمت دومم آنقدرها هم عالی نبود. در بخش فنی پاهای بهتری پیدا کردم زیرا توانستم کمی ریکاوری کنم. در قسمت دوم با باد سر زیاد حالم خوب نبود. این یک برد دیگر در مرحله است، اما بهترین تایم تریل من نبود.

رفتن به کوهستان با مزیتی که الان دارم خیلی خوب است، اما اینئوس مطمئناً برنامه هایی برای حمله به من خواهد داشت. اما ما تیم قدرتمندی داریم و اعتماد به نفس بالایی داریم. باید خوب ریکاوری کنم زیرا دو مرحله آخر بهترین روزهایم نبودند. اول از همه می‌خواهم از این پیروزی لذت ببرم.»

توماس بدون برد در مرحله ژیرو باقی می ماند و با تاسف بار چهارمین نایب قهرمانی خود را در تایم تریل این رویداد منعکس کرد، که دو بار در سال 2012 و یک بار در سال 2017 به مقام دوم رسید.

او گفت: «خوب است که بهتر می‌شوی، اما نزدیک بودن به برد به نوعی آسیب می‌زند. «چند ثانیه برای من خیلی زیاد است، اما به هر حال حضور در آن خوب است. من و تئو همان بالا برای قسمت بعدی مسابقه خوب به نظر می رسند.”

پریموز روگلیچ، سوارکار تیم جامبو-ویسما، با فاصله 47 ثانیه‌ای از پیشتازی، سومین رده‌بندی عمومی را به خود اختصاص داده است و هارت با سه ثانیه عقب‌تر در جایگاه چهارم قرار دارد. رهبر قبلی آندریاس لکنسوند اکنون در مجموع در رده ششم قرار دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …