شبکه پروانه بیش از 33 میلیون دلار ضرر در سه ماهه اول را گزارش کرده است

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شبکه پروانه، سازنده یک سیستم سونوگرافی دستی و متصل به گوشی هوشمند، پس از گزارش درآمد سه ماهه اول 15.5 میلیون دلاری، کاهش قیمت سهام خود را تجربه کرد که از مجموع درآمد 15.6 میلیون دلاری خود در سه ماهه اول 2022، در کنار زیان خالص 33.5 میلیون دلاری، ثابت بود.

با این حال، امسال، زیان خالص سه ماهه اول شرکت مستقر در ماساچوست کمتر از زیان 44.5 میلیون دلاری گزارش شده آن در سه ماهه اول سال 2022 بود.

سود تعدیل شده قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک (EBITDA) به زیان 22.3 میلیون دلاری رسید که از ضرر 39.7 میلیون دلاری شرکت در سه ماهه اول 2022 کاهش یافت.

درآمد محصول این شرکت با کاهش 19.7 درصدی از 11 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022 به 8.8 میلیون دلار در سه ماهه اول 2023 رسید. .

کل هزینه های عملیاتی پروانه 44.1 میلیون دلار در مقایسه با 57.9 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022 بود که 23.7 درصد کاهش داشت. این شرکت گفت که این کاهش در درجه اول به دلیل کاهش نیروی کار خود در آگوست سال گذشته و ژانویه 2023 و منطقی کردن هزینه‌های غیرحقوقی در فروش و بازاریابی، تحقیق و توسعه، و هزینه‌های عمومی و اداری است.

روند بزرگتر

قیمت سهام پروانه سقوط کرد پس از انتشار درآمد سه ماهه اول، در حدود 1.80 دلار به ازای هر سهم بسته شد که کمتر از زمانی که در بازار عمومی در سال 2020 با قیمت 10.12 دلار ظاهر شد.

در ماه دسامبر، Butterfly خود را اعلام کرد مدیرعامل دکتر تاد فروچترمن از سمت خود کناره گیری می کرد و سمت خود را در هیئت مدیره ترک می کرد. جاناتان روتبرگ، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره، به عنوان مدیرعامل موقت وارد کار خواهد شد.

این اعلام پس از پروانه منتشر شد درآمد سه ماهه سوم خود را با درآمد 19.6 میلیون دلاری ثبت کرد که افزایشی 34.2 درصدی نسبت به 14.6 میلیون دلار در سه ماهه سوم 2021 داشت اما زیان خالص 54.7 میلیون دلاری در مقایسه با زیان 13.6 میلیون دلاری در سه ماهه سوم 2021 داشت.

ماه گذشته، باترفلای اعلام کرد که جو دویوو پست دائمی مدیرعامل و رئیس باترفلای را به عهده خواهد گرفت. DeVivo قبلاً به عنوان ارائه‌دهنده مراقبت مجازی رئیس بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی Teladoc و مدیر عامل و مدیر ارائه‌دهنده سلامت از راه دور InTouch Health بود.

در آوریل، سازنده اولتراسوند اعلام کرد که مجوز FDA 510(k) را برای شمارنده خودکار B-line خود دریافت کرده است که از هوش مصنوعی برای کمک به ارائه دهندگان کمک می کند تا با اندازه گیری خطوط B، که می تواند با شرایط مختلف ریوی مرتبط باشد، تشخیص دهند که آیا یک بیمار عملکرد غیر طبیعی ریه دارد یا خیر. بیماری مزمن انسدادی ریه و نارسایی احتقانی قلب.

Butterfly در حال آماده شدن برای آزمایش نسل دوم Butterfly IQ+، یک سیستم اولتراسوند کل بدن است. در فضای. تابستان امسال، به مأموریت Polaris Dawn اسپیس ایکس می‌پیوندد و دستگاه خود را به ایستگاه فضایی بین‌المللی می‌آورد و آن را در کنار خدمات بهداشتی متعدد دیگر آزمایش می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …