“Galling”: خانواده مردی که پس از مراسم سم قورباغه جان باخت، از اظهارات ادعایی سازمان دهنده عقب نشینی در تحقیقات NSW انتقاد کردند | نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک تحقیق شنیده است که خانواده مردی که در پی یک مراسم شمنی درگذشت، شنیدن مرگ او به عنوان “زیبا” توصیف “به ویژه تلخ” بود.

جراد آنتونوویچ در 16 اکتبر 2021 در جشنواره هنرهای رویایی در آرکورا، نزدیک کیوگل، در شمال نیو ساوت ولز درگذشت.

در تحقیقاتی در لیزمور شنیده شد که آنتونوویچ بر اثر استفراغ ناشی از مصرف آیاهواسکا – یک داروی روانگردان آمریکای جنوبی – و سموم قورباغه “کامبو” به دلیل سوراخ شدن مری درگذشت.

رویداد Dreaming Arts با حضور 60 نفر برگزار شد و مشاهده شد که Antonovich بیش از 12 ساعت از علائم پزشکی رنج می برد تا اینکه آمبولانس فراخوانده شد.

در مراسم کامبو از ترشحات خشک برداشت شده از قورباغه برگ غول پیکر، یک گونه آمریکای جنوبی استفاده می شود. پوست شرکت‌کننده سوخته و خراشیده می‌شود و ترشحات قورباغه روی زخم‌ها اعمال می‌شود.

این ماده هفته‌ها قبل از مرگ آنتونوویچ در سال 2021 توسط اداره کالاهای درمانی ممنوع شد، زیرا خطرات سلامتی قابل توجهی که برای کاربران ایجاد می‌کند و فقدان شواهدی برای هرگونه مزیت پزشکی.

برادر آنتونوویچ، کریستوفر، به تحقیق گفت که آخرین بار سه هفته قبل از مرگش با جراد صحبت کرده بود.

من خیلی ناراحتم که فرصتی برای صحبت دوباره با او پیدا نکردم، اما بسیار سپاسگزارم که آخرین ارتباط ما بسیار عالی بود. با توجه به آخرین تماس تلفنی ما، برای من واضح بود که او چیزهای زیادی برای زندگی دارد.

شنیدن خانواده در این بازجویی مبنی بر اینکه گفته می‌شود سازمان‌دهنده عقب‌نشینی که جاز در آن جان باخت، گفته بود که درگذشت جاز مراسم زیبایی بود و چقدر درگذشت او زیبا بود، شنیدن آن برای خانواده بسیار دلخراش بود.

خانواده جراد آنتونوویچ در دادگاه لیزمور در جریان تحقیقات درباره مرگ او
خانواده جراد آنتونوویچ در دادگاه لیزمور، جایی که تحقیقاتی در مورد مرگ او در جریان جشنواره هنرهای رویایی برگزار می شود. عکس: جیسون اوبراین/AAP

سازمان‌دهنده رویداد، سولور «لور» سولاریس، آخرین لحظات آنتونوویچ را «زیبا» توصیف کرده بود.

سانتوچی به تحقیق گفت: “او با افرادی بود که او را دوست داشتند”، و “کوآلاها هنگامی که زمین روح را می پذیرد صدای خاصی را به بزرگان می شناسند.”

روز جمعه، تحقیق شنید که فرد وولر، مدیر سایت در Arcoora، از کسانی که این رویداد را اداره می‌کنند، هیچ آموزش پزشکی ندیده‌اند، بی‌اطلاع است.

وولر آنتونوویچ را به دنبال استفاده از کامبو دید و به تحقیق گفت که “معلوم نبود که او یک مشکل پزشکی جدی داشته باشد”.

او گفت: «به نظرم به نظر می رسید که او کامبو داشته است و هنوز در حال انجام این فرآیند است، که شامل متورم شدن صورت و گردن شما و تنفس کم عمق است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پزشک قانونی ایالتی، ترزا اوسالیوان، گفت که او نگران این دیدگاه در جامعه است که “تقریباً مهم نیست علائم شما چیست، همه اینها بخشی از روند است”.

او گفت: «از شواهدی که تاکنون در اختیارم قرار گرفته به نظر می‌رسد که افراد عادی باید تشخیص می‌دادند که جراد یک رویداد پزشکی بسیار جدی را تجربه می‌کند که می‌تواند باعث مرگ او شود.

مشاور کمک به پزشکی قانونی گفت که پس از مراسم کامبو، آنتونوویچ در حال تکان دادن بود، صورت و گردنش متورم شده بود، او درد شدیدی را در ناحیه کمر توصیف کرد، او نمی توانست بدون کمک راه برود، به سختی نفس می کشید و از شدت درد ناله می کرد.

وولر که در نهایت برای آنتونوویچ آمبولانس تماس گرفت، پاسخ داد: “همه آنها مانند علائم رایجی هستند که اگر یک فرد کامبو داشته باشد، نشان می دهد.”

لورل هفرون، یک تمرین‌کننده سابق کامبو که با جشنواره هنرهای رویایی مرتبط نبود، به تحقیق گفت که تورم خفیف لب‌ها و دهان که کمتر از 30 دقیقه طول می‌کشد، واکنش رایجی به کامبو است، اما تورم گردن «مطمقاً نه» است.

در مورد تورم گردن که بیش از 30 دقیقه طول بکشد، او گفت: “من به دنبال کمک پزشکی هستم، زیرا این طبیعی نیست.”

تحقیقات شنیده شد که هفرون در سال 2021 پس از اینکه یک مشتری پس از یک مراسم دچار پارگی مری شد، کار خود را به عنوان تمرین‌کننده کامبو متوقف کرد. او مشتری را به بخش اورژانس محلی برد و او متعاقباً تحت عمل جراحی قرار گرفت.

کامبو حاوی ترکیب پیچیده ای از ترکیبات شیمیایی است و استفاده از آن باعث استفراغ و اسهال و در موارد شدید آسیب کبدی، پارگی مری، روان پریشی و مرگ می شود.

تحقیق ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …