برنامه NFL 2023: Chiefs فصل را آغاز می کند زیرا Rodgers با Bills در اولین جت روبرو می شود | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

قهرمان سوپربول کانزاس سیتی چیفز در 7 سپتامبر میزبان دیترویت لاینز خواهد بود تا فصل 2023 NFL را آغاز کند.

و هواداران NFL اولین نگاه خود را به آرون راجرز در یونیفورم جت خواهند دید که نیویورک در دوشنبه شب فوتبال در روز دوشنبه شب فوتبال در نیویورک با بوفالو بیلز روبرو می شود. این آزمون سختی برای راجرز در اولین بازی‌اش در جت خواهد بود: بیلز در سه فصل گذشته قهرمان AFC شرق شده‌اند و یکی از بهترین دوتایی‌های دریافت کننده لیگ راجرز در سراسر جهان در جاش آلن و استفون دیگز دارند.

NFL برنامه کامل را پنجشنبه شب منتشر خواهد کرد اما چند بازی دیگر تایید شده است. جگوارها بازی های بین المللی 2023 را در برابر آتلانتا فالکونز در ومبلی آغاز می کنند که دهمین بازی آنها در انگلیس به عنوان بخشی از تعهد چند ساله برای بازی در بریتانیا است. این مسابقه 1 اکتبر یک هفته بعد با بازی دیگری در لندن دنبال می شود که بیلز در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور میزبان آنهاست.

بازی‌های NFL لندن 2023 در 15 اکتبر، زمانی که تنسی تایتانز در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور با بالتیمور ریونز بازی می‌کند، به پایان می‌رسد.

سپس برنامه به آلمان منتقل می شود. دو بازی هر دو در ورزشگاه فرانکفورت برگزار خواهد شد. چیفز در 5 نوامبر با دلفین های میامی روبرو می شود و نیوانگلند پاتریوتز هفت روز بعد به مصاف ایندیاناپولیس کلتس می رود.

در ایالات متحده، جت ها و راجرز در 24 نوامبر، در اولین بازی جمعه سیاه NFL، با دلفین های میامی بازی خواهند کرد.

میهن پرستان همچنین تایید کرده اند که در افتتاحیه خانه خود از مدافع قدیمی خود، تام بردی، ادای احترام خواهند کرد. بردی که 20 فصل را با پاتریوتز گذراند و شش بار با این تیم قهرمان سوپربول شد، اوایل ماه فوریه اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی می کند.

رابرت کرافت مالک Patriots به شبکه NFL گفت: “او بسیار هیجان زده است که برمی گردد و طرفداران ما را می بیند.” “این یک جشن بزرگ و عالی خواهد بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …