پنج نکته از تالار شهر سرکش ترامپ CNN

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دونالد ترامپ همچنان دونالد ترامپ است.

70 دقیقه او روی صحنه در نیوهمپشایر به عنوان یادآوری واضحی بود که رئیس جمهور سابق فقط یک سرعت دارد و این که عمل دوم او آینه اول اوست. او مانند همیشه یک هنرمند پرفورمنس مشهور است و، حتی خارج از دفتر، مرکز ثقل در سیاست آمریکا باقی می ماند.

تصمیم سی‌ان‌ان برای دادن یک پلتفرم بدون فیلتر به او در پرایم‌تایم، پاسخی به کمپین ۲۰۱۶ بود، حتی زمانی که ناظم، کیتلان کالینز، مدام مداخله می‌کرد تا او را قطع کند یا او را اصلاح کند.

آقای ترامپ آنقدر روی بحث و دفاع از خود متمرکز بود که به سختی به سوابق پرزیدنت بایدن دست زد – چیزی که افراد نزدیک به آقای ترامپ از او می خواهند روی آن تمرکز کند. اما زمانی که نوبت به رقیب اصلی مورد انتظارش رسید، منضبط شد.

در اینجا پنج غذای آماده ارائه شده است.

اگر بینندگان انتظار داشتند که آقای ترامپ از دروغ خود که انتخابات 2020 از او دزدیده شده است کنار بیاید، او یک بار دیگر، درست بیرون از دروازه، نشان داد که خیلی این کار را نکرده است.

اولین سوالاتی که خانم کالینز پرسیده بود درباره امتناع آقای ترامپ از پذیرش ضررش در سال 2020 و ادعاهای دروغ او در مورد کلاهبرداری بود.

آقای ترامپ با بیان اینکه انتخاباتی که شکست خورد را «تقلب‌شده» خواند، گفت: «من فکر می‌کنم وقتی به آن نتیجه و وقتی به اتفاقات آن انتخابات نگاه می‌کنید، مگر اینکه فرد خیلی احمقی باشید، می‌بینید چه اتفاقی می‌افتد. ”

آقای ترامپ بعداً گفت که “مایل است” “بسیاری از” آشوبگرانی را که در 6 ژانویه 2021 پس از حمله به ساختمان کنگره توسط گروهی از اوباش طرفدار ترامپ در حین تأیید پیروزی در کالج انتخاباتی رئیس جمهور بایدن دستگیر شدند، عفو کند. پرهیز او از یک وعده بی چون و چرا باعث خوشحالی نزدیکانش شد.

او همچنین با فهرستی از پست‌ها و اظهارات خود در توییتر از آن روز مسلح شد – یک فرد آشنا با برنامه‌ریزی گفت، ایده‌ای که او بود. او در آن روز در مورد انفعال خود دروغ گفت، زیرا خانم کالینز به او فشار می آورد که در طول ساعات خشونت چه می کرد. و او گفت که مدیون مایک پنس، معاون رئیس جمهور، که زندگی او توسط اوباش تهدید شده بود، عذرخواهی ندارد.

با گذشت زمان، آقای ترامپ به طور فزاینده ای دست های خود را دور آنچه در کنگره رخ داد حلقه کرده و آن را در کمپین انتخاباتی خود گنجانده است. چهارشنبه شب نیز از این قاعده مستثنی نبود.

او درباره 6 ژانویه گفت: «یک روز زیبا.

این یادآوری بود که پذیرش خشونت های مرگبار آن روز – حداقل برای جمهوری خواهان – دیگر به عنوان رد صلاحیت تلقی نمی شود. تیم آقای ترامپ به طور خصوصی گفت که از نحوه مدیریت زمان زیادی که برای دوره پس از انتخابات در تالار شهر گذرانده بود خوشحال هستند.

وقفه های منظم تماشاگران از طرف آقای ترامپ مانند آهنگ خنده در یک کمدی کمدی بود. این کار برای او در اتاق – و روی صفحه برای تماشاگران تلویزیون – شتاب ایجاد کرد و خانم کالینز را خفه کرد زیرا او بارها سعی می کرد با حقایق و اصلاحات حرفش را قطع کند.

مهم نیست که آقای ترامپ چقدر مبتذل، ناسزا یا از نظر سیاسی نادرست بود، جمعیت جمهوری خواه در نیوهمپشایر به شکلی شنیده‌ای صدای این شومن چند دهه را خوردند.

او “بخش بزرگی” از آشوبگران 6 ژانویه را عفو خواهد کرد. تشویق و تمجید.

او اتهامات جزئی تجاوز جنسی از سوی ای. جین کارول را به عنوان «هانکی-پانکی در اتاق رختکن» به تمسخر گرفت. خنده. مهم نیست که هیئت منصفه نیویورک او را مسئول آزار جنسی و افترا در این هفته دانست و به خانم کارول 5 میلیون دلار غرامت پرداخت.

نامیدن خانم کارول یک “کار عجیب”. تشویق و خنده.

تلنگر در استفاده از سقف بدهی برای اهرم، زیرا “من رئیس جمهور نیستم.” خنده های بیشتر

این تشویق ها روحیه فعلی پایگاه جمهوری خواهان را که مشتاق رویارویی است، آشکار کرد: با مطبوعات، با دموکرات ها، با هر کسی که مانع از قدرت گرفتن جمهوری خواهان شود.

سورتمه زدن سختی را برای خانم کالینز ایجاد کرد، که مانند ورزشکاری بود که در یک بازی خارج از خانه در زمین خصمانه بازی می کرد: او باید همزمان با جمعیت و نامزد می جنگید.

آقای ترامپ در یک نقطه به او گفت: “شما آدم بدی هستید.”

فرمت تالار شهر برای آقای ترامپ مانند یک قطعه تنظیم شده بود که او با استفاده از اهرمی خود را به عنوان رئیس جمهوری خواه احتمالی – «آقای رئیس جمهور» که مکرراً او را خطاب می کردند – و بیرونی، با بازآفرینی شرایط دو مبارزات انتخاباتی قبلی خود، به کار گرفت.

تیم پرزیدنت بایدن هنگام بازگشت از نیویورک عصر چهارشنبه، تلویزیون های ایر فورس وان را از CNN به MSNBC تغییر داد. اما این بدان معنا نیست که تیم سیاسی او مشتاقانه نظاره گر تالار شهر نبوده و همراه با تماشاگران جمهوری خواه تشویق نمی شود.

آقای ترامپ از 6 ژانویه به عنوان “روز زیبا” دفاع کرد. او از واژگونی Roe v. Wade به عنوان یک “پیروزی بزرگ” استقبال کرد. او نمی گوید که امیدوار است اوکراین در جنگ علیه روسیه پیروز شود یا خیر. او دوباره در مورد اینکه چگونه افراد ثروتمند و مشهور راه خود را پیدا می کنند صحبت کرد. او گفت: “زنان به شما اجازه می دهند.” و او از اعمال مجدد یکی از آتش‌زاترین و تفرقه‌انگیزترین سیاست‌های دوره ریاست‌جمهوری‌اش خودداری کرد: جدا کردن عمدی خانواده‌ها در مرز.

پاسخ‌های آقای ترامپ در سالن به خوبی اجرا شد، اما می‌تواند در ۱۸ ماه آینده به پیام‌رسانی دموکرات‌ها راه پیدا کند.

اواخر روز چهارشنبه، کمپین بایدن از قبل متوجه می‌شد که چه بخش‌هایی را می‌توان به سرعت به تبلیغات دیجیتال تبدیل کرد، با مشاهده موضع‌گیری آقای ترامپ که باعث می‌شد رای دهندگان نوسانی را که آقای بایدن در سال 2020 برنده شد، از بین ببرد.

مدت کوتاهی پس از پایان مراسم، آقای بایدن توییتی منتشر کرد. “آیا چهار سال دیگر از آن می خواهید؟” خوانده شد این درخواست کمک های مالی بود. این همچنین یادآوری بود که احتمالاً چه مقدار از مبارزات انتخاباتی بایدن 2024 مربوط به آقای ترامپ باشد.

شاید آقای ترامپ تنها جمهوری خواه باشد که مسئول تصمیم دادگاه عالی برای لغو رو علیه وید در سال گذشته است. او سه تن از قضات دادگاه را منصوب کرد که نظر اکثریت را تامین کردند. اما او به طور خصوصی سیاست سقط جنین را مقصر عملکرد ضعیف جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای 2022 دانسته و در ماه های ابتدایی ریاست جمهوری خود در سال 2024 با دقت عمل کرده است.

قبل از تالار شهر، تیم او زمان زیادی را صرف پاسخ او به سوالی کرد که می‌دانستند از او پرسیده می‌شود: آیا او از ممنوعیت فدرال حمایت می‌کند و در چند هفته؟

طفره رفتن ها و تعبیرهای مکرر او روز چهارشنبه به سختی از دست می رفت.

او شروع کرد: «خلاص شدن از شر Roe v. Wade یک چیز باورنکردنی برای طرفداران زندگی بود.

این تقریباً به همان اندازه مشخص بود که او می فهمید. او گفت که «مفتخرم که کاری را انجام دادم» – خطی که دموکرات‌ها به سرعت آن را به عنوان خوراک بالقوه برای تبلیغات آینده معرفی کردند – و این یک «پیروزی بزرگ» بود.

رقیب جمهوریخواه آقای ترامپ، فرماندار ران دیسانتیس، اخیراً ممنوعیت شش هفته ای سقط جنین را در فلوریدا امضا کرد و به حق آقای ترامپ در مورد موضوعی رسید که می تواند با رای دهندگان انجیلی طنین انداز شود. آقای ترامپ تا بیش از یک ساعت پس از مراسم حتی پس از تشویق یک رای دهنده، حتی به آقای دیسانتیس اشاره نکرد. آقای ترامپ تاکید کرد: «من فکر می‌کنم او باید آرامش داشته باشد و راحت باشد و به آینده فکر کند.

آقای ترامپ با امتناع از گفتن اینکه آیا ممنوعیت فدرال را امضا می کند، سعی کرد دموکرات ها را رادیکال معرفی کند و متعهد شد که از معافیت های تجاوز جنسی، زنای با محارم و زندگی مادر حمایت می کند. او گفت: “کاری که من انجام خواهم داد این است که مذاکره کنم تا مردم راضی باشند.”

خانم کالینز فشار داد: «فقط می‌خواهم یک فرصت دیگر به شما بدهم».

او برای آخرین بار طفره رفت. او گفت: “معامله ای ببندید که خوب باشد.”

داغ ترین تبادل نظر آقای ترامپ با خانم کالینز بر سر تحقیقات بازپرس ویژه درباره در اختیار داشتن صدها پرونده ریاست جمهوری، از جمله بیش از 300 سند طبقه بندی شده فردی، در باشگاه خصوصی خود، مار-آ-لاگو، پس از خروج او بود. دفتر.

و این منطقه ای بود که او خودش را در بزرگترین مشکلات قرار داد.

آقای ترامپ که علیرغم تناقضات مقامات سابق خود تاکید کرده است که دستوری دایمی دارد که به طور خودکار اسنادی را که دفتر بیضی شکل را ترک کرده و به آنجا رفته بود، از حالت طبقه بندی خارج می کند، گفت: “من آنجا بودم و آنچه را که گرفتم برداشتم و از طبقه بندی خارج می شود.” اقامتگاه رئیس جمهور

من کاملاً حق داشتم این کار را انجام دهم، آن را پنهان نکردم. می دانید، جعبه ها خارج از کاخ سفید مستقر بودند، مردم در حال عکس گرفتن از آن بودند.

در موردی که برای جک اسمیت، بازپرس ویژه بسیار جالب خواهد بود، آقای ترامپ به طور قطع این موضوع را رد نمی کند که آیا او مطالب طبقه بندی شده را به مردم نشان داده است یا خیر، چیزی که بازرسان از شاهدان درباره آن، به ویژه در ارتباط با نقشه ای با اطلاعات حساس، جویا شده اند.

او با پرچین گفت: «در واقع نه، من این حق را خواهم داشت.» در نقطه‌ای دیگر اعلام کرد: «من حق دارم هر کاری که می‌خواهم با آنها انجام دهم.»

او همچنین به خاطر تماسی که با وزیر امور خارجه گرجستان داشت، از خود دفاع کرد و گفت که در تلاش است تا رای کافی برای پیروزی پیدا کند. آقای ترامپ گفت: من از او نخواستم چیزی پیدا کند.

مسائل کمی وجود دارد که تیم ترامپ و رئیس جمهور سابق را به اندازه بررسی اسناد نگران می کند و آقای ترامپ آن را روی صورت خود و به قول خود در صحنه در نیوهمپشایر می پوشاند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …