آزمایش هک تلفن گروه آینه با حضور شاهزاده هری آغاز شد – زنده | رسانه ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

دادگاه در حال استراحت کوتاهی است.

شربورن می‌گوید مقیاس و گستردگی روش‌های غیرقانونی به‌طور مکرر مورد استفاده قرار می‌گرفت که بخشی جدایی‌ناپذیر از شیوه‌های عملیاتی آن‌ها بود، چیزی که برای هر داستانی مشخص است.

شربورن می‌گوید روزنامه‌نگاران، روسای میز، معاونان سردبیر و خود سردبیران، از جمله پیرس مورگان، از این ابزار غیرقانونی استفاده کرده یا دستور داده‌اند.

شربورن می گوید که مدعیان بخشی از مدعیان را تشکیل می دهند، اما همه آنها در یک چیز مشترک هستند – همه آنها قربانی فعالیت های غیرقانونی هستند که گسترده بوده است.

شربورن می گوید که این فعالیت ها توسط بخش حقوقی و هیئت مدیره Mirror Group شناخته شده بود.

شربورن می‌گوید که جمع‌آوری اطلاعات غیرقانونی در هر سه عنوان MGN از سال 1991 تا 2011 معمول و گسترده بود.

شربورن می‌گوید روزنامه‌نگارانی که روی اخبار، اخبار، تحقیقات، شو بیز، تلویزیون، ویژگی‌ها، عکس‌ها و میزهای ورزشی کار می‌کردند، همگی در فعالیت‌های غیرقانونی شرکت داشتند، و همچنین سردبیران و معاونان سردبیر.

شربورن می گوید این سیل غیرقانونی بود.

گروه قربانیان همچنین شامل کسانی است که در یک رویداد خبرساز گرفتار شده اند یا با شخص مورد علاقه مرتبط بوده اند.

فیونا وایتمن مدعی نهایی است، او همسر سابق کمدین پل وایت هاوس و مادر دو فرزندشان است.

شربورن می گوید این ایده که او قربانی هک شده است برای او سورئال است.

شربورن می‌گوید در میان روش‌های هدف قرار دادن ویتمن، تلاش‌هایی برای “تذکر” بیمارستان‌ها برای ارائه سوابق بیمارستانی درباره سلامت او بود.

دومین نفر از مدعیان، مایکل ترنر، یکی از بازیگران باسابقه در خیابان تاج گذاری بود که با نام هنری خود مایکل لو ول شناخته می شود و نقش شخصیت کوین وبستر را در صابون بازی می کند.

شربورن داستان‌هایی را به دادگاه می‌گوید که محاکمه‌ها و مصیبت‌های زندگی ترنر در روزنامه‌های Mirror Group پخش شده است.

شربورن می گوید ترنر تنها بازیگر در میان چهار مدعی نیست.

مدعی سوم نیکی ساندرسون است که نقش شخصیتی به نام کندیس را در خیابان تاج گذاری بازی کرد. او می گوید که او فقط 15 سال داشت که روزنامه های Mirror Group شروع به هدف قرار دادن او کردند.

شربورن فاکتوری از «بدنام» تحقیقات جنوبی، یک آژانس کارآگاه خصوصی، در رابطه با ادعای ساندرسون به بخش حساب‌های گروه Mirror ارائه می‌کند.

به سفارش میز ویژگی های Mirror، فاکتور از تحقیقات Southern به تاریخ 30 مارس 1999 دو روز پس از 15 سالگی ساندرسون است.

شربورن می‌گوید که سن ملایم او هیچ محافظتی برای او نداشت. صرف نظر از تأثیری که این کار بر او داشت، این اولین موردی بود که از دستورالعمل‌های بازپرس خصوصی فاش شده مربوط به او می‌دانیم.

دیوید شربورن، وکیل مدافع شاهزاده هری و سایر افراد دخیل در این ادعا، اکنون به طور رسمی پرونده را باز می کند.

او در حال تشریح مدعیان این پرونده است، و اینکه آنها چه کسانی هستند و ادعاهایشان به طور کلی شامل چه مواردی می شود.

او می گوید که اولی دوک ساسکس است. او می گوید که هری برای به دست آوردن اطلاعات در مورد زندگی خود تحت مزاحم ترین روش ها قرار گرفت.

شربورن می‌گوید: شاهزاده یا نه، روش‌های غیرقانونی آشکاری که برای به دست آوردن اطلاعات در مورد زندگی هری به دور از وظایف سلطنتی‌اش استفاده می‌شد، کاملاً وحشتناک بود.

شربورن می گوید که همه مدعیان تحت روش های یکسانی قرار گرفتند.

جیم واترسون

جیم واترسون

شاهزاده هری برای شروع محاکمه Mirror که بین شش یا هفت هفته طول خواهد کشید، در دادگاه حضور نخواهد داشت.

شاهزاده بلافاصله پس از شرکت در مراسم تاجگذاری پدرش در روز شنبه به ایالات متحده بازگشت، اما قرار است در ابتدای ژوئن شخصاً شهادت دهد.

مراحل اولیه این آزمایشی به مسائل گسترده ای در مورد میزان و دانش هک تلفن در Daily Mirror، Sunday Mirror، و People خواهد پرداخت – همه عناوین متعلق به روزنامه های Mirror Group، بخشی از گروه انتشاراتی Reach.

این شرکت قبلاً بیش از 100 میلیون پوند به عنوان تسویه حساب و هزینه های قانونی مربوط به هک تلفن در عناوین خود پرداخت کرده است و 50 میلیون پوند دیگر برای رسیدگی به اتهامات بعدی کنار گذاشته شده است.

ناشر Mirror در تلاش است تا موج ادعاهای هک تلفن را که عمدتاً به رفتار غیرقانونی ادعا شده در دهه 2000 مربوط می شود، متوقف کند. آنها استدلال می کنند که مدعیان برای شروع پرونده های خود بیش از حد صبر کرده اند و از یک قاضی می خواهند که تصمیم بگیرد که رسیدگی باید به پایان برسد.

خوش آمدی

صبح بخیر، به پوشش زنده آبان نیوز در مورد ادعاهای هک تلفن علیه روزنامه های Mirror Group در دادگاه عالی لندن خوش آمدید.

این پرونده تا حدی مورد توجه قرار گرفته است زیرا یکی از مدعیان شاهزاده هری، دوک ساسکس است و بعداً در دعوای قضایی، انتظار می‌رود که او اولین مقام ارشد سلطنتی از قرن نوزدهم باشد که در دادگاه شهادت می‌دهد.

این اولین مورد از سه پرونده هک تلفن هری علیه گروه‌های روزنامه‌های بریتانیایی است که به محاکمه می‌رود، و خانواده سلطنتی منتظر شنیدن اینکه آیا دادگاه به او اجازه می‌دهد دو پرونده جداگانه علیه شرکت‌های مادر سان و دیلی میل را ادامه دهد یا خیر.

قبل از شروع کار، با این وضعیت بازی توسط سردبیر رسانه ما جیم واترسون سرعت بگیرید:

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …