پلی آف NBA: 33 جوئل امبید سیکسرز را بر سلتیکس در بازی مهم 5 برد | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از ساکت کردن جمعیت TD Garden و قرار دادن مدافع عنوان قهرمان کنفرانس شرق، سلتیکس در آستانه خروج از دور دوم، بازیکنان 76ers هنگام خروج از زمین به سختی لبخند زدند.

“این تمام نشده. جوئل امبید گفت: ما باید یک مورد دیگر بگیریم. “همه ما. ما باید حاضر شویم.»

آنها به زودی این شانس را خواهند داشت.

امبید 33 امتیازی شد و فیلادلفیا به راحتی سه بر دو در نیمه نهایی شرق پیش افتاد و سه شنبه شب 115 بر 103 بوستون را شکست داد.

76ers با 21 امتیاز در کوارتر چهارم پیش افتادند، زیرا هواداران میزبان سلتیکس را هو کردند، و می توانند این سری را تعطیل کنند و با میزبانی بازی 6 در پنجشنبه شب به فینال کنفرانس صعود کنند. فیلادلفیا از سال 2001 به این مرحله از پلی آف نرسیده است.

“کاری که ما امشب انجام دادیم، گفتن آن آسان تر از انجام آن است. اما ما باید دوباره این کار را انجام دهیم.

این سومین بازی 30 امتیازی متوالی در این سری برای MVP حاکم بود که از سلاح‌های تهاجمی کامل خود برای جدا کردن دفاع سلتیکس استفاده کرد. او همچنین هفت ریباند، چهار بلاک و سه پرتاب سه امتیازی داشت.

تایرس ماکسی 30 امتیاز و 6 پرتاب سه امتیازی به دست آورد. جیمز هاردن با 17 امتیاز، 10 پاس منجر به گل و 8 ریباند به کار خود پایان داد.

مربی داک ریورز بازی هاردن را به بازی یک شکارچی در بیسبال تشبیه کرد که بازی عالی را نامید و هم تیمی هایش را در موقعیت بهینه قرار داد و در عین حال در لحظات کلیدی سطل های بزرگی به ثمر رساند.

ریورز گفت این به تیمش کمک کرد تا هر یک از تلاش های بوستون را برای بازگشت به بازی تحمل کند.

ریورز گفت: “شما فقط باید از طریق آن نفس بکشید و بچه های ما این کار را کردند.”

جیسون تیتوم با 36 امتیاز پیشتاز بوستون بود اما تنها 11 امتیاز از 27 امتیاز از زمین بازی بود. جیلن براون با 24 امتیاز به پایان رسید. سلتیکس 12 بر 38 از خط 3 امتیازی شد.

تیتوم گفت: “من فکر می کنم امروز آن را نداشتیم.”

اگر آرامشی برای بوستون وجود داشته باشد، این است که سلتیکس سال گذشته در این دور دقیقاً از این سناریو جان سالم به در برد و با غلبه بر کسری 3-2 برای شکست میلواکی باکس، از این سناریو جان سالم به در برد.

مارکوس اسمارت، گارد سلتیکس گفت: “اگر حاضر نیستید کثیف شوید، اگر تمایلی به خونریزی زیاد ندارید، اگر نمی خواهید چیزی را بشکنید… پس نباید در آن زمین باشید.” . «چون این چیزی است که هست. این چیزی است که بازی های پلی آف در مورد آن هستند.”

دو بار قبلی که 76ers در یک سری دور دوم حضور داشتند که 2-2 مساوی بود، در بازی 5 شکست خوردند – باخت 36 امتیازی به تورنتو در سال 2019 و باخت 35 امتیازی به میامی در فصل گذشته.

الآن نه.

76ers با 19 امتیاز در کوارتر سوم پیش افتادند و در کوارتر چهارم با نتیجه 88-72 پیش افتادند.

تلنگر سریع سلتیکس نتیجه را به 11 کاهش داد، اما فیلادلفیا با دوندگی 10-2 پاسخ داد تا آن را به 102-83 برساند.

105-89 بود که براون در یک استراحت سریع آزاد شد و سعی کرد در یک layup از زمین خارج شود. اما امبید، که در تعقیب باقی ماند، آنجا بود تا آن را از بین ببرد.

فیلادلفیا از همان ابتدا تلاش کرد تا توپ را در پست به Embiid برساند. او توانست پرش های میان رده را به زمین بزند و به باز کردن زمین برای هم تیمی هایش کمک کرد زیرا مردان بزرگ بوستون از رنگ بیرون کشیده شدند.

در همین حال، سلتیکس برای یافتن شوت خود در تمام مدت تلاش می کرد.

76ers از مزیت ریباند زودهنگام لذت بردند و با اجرای ست های پیک اند رول Embiid در آل هورفورد به موفقیت دست یافتند. این منجر به موقعیت‌های گلزنی برای امبیید شد و باعث شد فیلادلفیا در نیمه اول 15 امتیاز برتری داشته باشد.

تاتوم 6 تلاش اول خود را از دست داد و سپس با 5:48 دقیقه مانده به کوارتر دوم به یک دونده رسید. او نیمه اول را با 15 امتیاز به پایان رساند اما تنها 3 امتیاز از 11 امتیاز از زمین بازی بود (1 از 6 از محدوده سه امتیازی).

بوستون در نهایت با نتیجه 10-0 نتیجه را شکست داد، اما فیلادلفیا آرام گرفت و با برتری 58-49 به نیمه رسید.

هاردن گفت طرز فکر سیکسرز برای بازگشت به خانه با فرصتی برای پایان دادن به سریال مشخص است.

او گفت: “بیش از حد به آن فکر نکنید، فقط به بیرون بروید و بسکتبال ما را بازی کنید.”

فینیکس سانز 102-118 دنور ناگتس

نیکولا جوکیچ پس از جدال با مت ایشبیا، مالک سانز، تریپل دابل کرد و مایکل پورتر جونیور پنج پرتاب سه امتیازی زد تا به دنور ناگتس کمک کند سه شنبه شب در بازی 5 فینیکس را با نتیجه 118-102 شکست دهد و دوباره به برتری سری برسد.

جوکر 29 امتیاز، 13 ریباند و 12 پاس منجر به گل برای دهمین تریپل دابل دوران حرفه ای خود در پلی آف به دست آورد، و در اکثر اوقات یک مرکز در تاریخ NBA، تساوی با ویلت چمبرلین را شکست.

بازی 6 پنجشنبه شب در فینیکس است. تیم میزبان در تمام بازی های این سری پیروز شده است. اگر این باز هم درست باشد، دیدار سرنوشت‌ساز برنده همه چیز یکشنبه در دنور بازمی‌گردد، جایی که ناگتس با امتیاز 39-7 بهترین رکورد خانگی NBA را در اختیار دارد، از جمله 5-0 در پلی آف.

پس از اینکه دنور دو شکست متوالی در فینیکس را باخت، مایکل مالون، مربی ناگتس، یک برنامه پنج نقطه‌ای برای ناگتس طراحی کرد تا کنترل سری را دوباره به دست بگیرند: دفاع انتقالی خود را اصلاح کنند، دیوین بوکر را آهسته کنند، بیشتر از نیمکت او دریافت کنند، MPJ را آزاد کنند و باز کنند. 3s.

چک کنید، چک کنید، چک کنید، چک کنید و چک کنید.

پورتر از یک شب بد در بازی 4 با 19 امتیاز در تیراندازی 5 از 8 از فاصله دور برگشت. دنور با امتیاز 31-23 فینیکس را در امتیازات فست بریک پیشی گرفت. بوکر 28 امتیاز گرفت اما 11 شوت از 19 شوت را از دست داد. بروس براون نیمکت ناگتس را با 25 امتیاز تقویت کرد و ناگتس 13 از 27 امتیاز را از فاصله دور غرق کرد.

کوین دورانت 26 امتیاز برای فینیکس به دست آورد.

ناگتس برتری سه امتیازی در نیمه دوم را به بالشتک 91-74 تبدیل کرد و کوارتر سوم غالب بود که در آن جوکیچ هفت شوت از هشت شوت خود را برای 17 امتیاز انجام داد و بوکر فقط 1 بر 8 برای 3 امتیاز داشت.

در دقیقه پایانی کوارتر سوم، زمانی که براون، نوازنده ناگتس، سانز را در حالی که در زمین جمع شده بودند، دشمنی کرد و دورانت، ساعدی را به لرزه درآورد، قدرت این سری به سطح جدیدی رسید. یک تکنیک دوگانه روی دورانت و براون ارزیابی شد.

قبل از بازی، جوکیچ یک آغوش گرم پیش از بازی – و بسکتبال – با ایشبیا 48 ساعت پس از ضربه زدن آنها بر سر توپ شل در فینیکس در بازی 4 به اشتراک گذاشت که منجر به خطای فنی و جریمه 25000 دلاری برای مرد بزرگ ناگتس شد.

جوکیچ بعد از بازی گفت: “امید داشتم که او جریمه من را بپردازد.”

ناگتس به برتری 14 امتیازی اولیه رسید، اما سانز در نیمه دوم تنها با نتیجه 52 بر 49 عقب بود، و بازی ممکن بود مساوی می شد اگر بوکر زودتر دستش را از دست داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …