ناتینگهام فارست – ساوتهمپتون: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

هدف دیگری در AmEx! در حال حاضر 13 مورد از آنها در دو بازی امروز وجود دارد. این یکی 0-0 خواهد بود، اینطور نیست؟

فوتبال آجیل است!

– گری لاینکر (@GaryLineker) 8 مه 2023

در صورتی که برایتون 0-3 اورتون به اندازه کافی دور از ذهن نبود… دوایت مک نیل یکی دیگر را اضافه کرده است. جزئیات در اینجا از بری گلندنینگ.

تیم ها

جنگل (3-4-2-1) ناواس; اوریر، فیلیپ، نیاخات; یتس، مانگالا، دانیلو، لودی؛ جانسون، گیبس وایت؛ Awoniyi.
زیرمجموعه ها: هنسی، ورال، لینگارد، تافولو، سوریج، کویاته، فرولر، بولی، آیو.

ساوتهمپتون (4-2-3-1) مک کارتی؛ Maitland-Niles، Bednarek، Bella-Kotchap، Walker-Peters; Ward-Prowse، Lavia; والکات، آلکاراز، استوارت آرمسترانگ؛ آدامز
بازیکنان زیرمجموعه: بازونو، لیانکو، کالتا-کار، آدام آرمسترانگ، اونواچو، مارا، سولمانا، ادوزی، الیونوسی.

داور: مایکل الیور

مقدمه

سلام و به دنیای دیوانه نبرد سقوط خوش آمدید. در روزی که شاهد لو رفتن گل‌های لستر بودیم و اورتون آن‌ها را برای سرگرمی به ثمر می‌رساند، بازی ساعت ۲۰ از بحران به تله مرگ تبدیل شده است.

ساوتهمپتون مطمئناً باید پیروز شود تا امیدهای ضعیف خود برای بقا را خاموش نگه دارد. ناتینگهام فارست برای بیرون آمدن از سه رده آخر به یک تساوی نیاز دارد، در حالی که یک پیروزی آنها را بالاتر از اورتون خواهد برد.

به نظر می رسد ساوتهمپتون محکوم به فنا است و آنها ممکن است فارست را نیز با خود از بین ببرند. اما هر دوی آنها امشب در جایگاهی محکم تر از آنچه که جدول کلی ممکن است باور داشته باشید، قرار دارند. فارست در رده سیزدهم جدول خانگی قابل احترام است و ساوتهمپتون در جدول خارج از خانه در رتبه نه چندان وحشتناک شانزدهم قرار دارد.

مسابقه معکوس، در اوایل ژانویه، با پیچ و تاب همراه بود. این اولین و آخرین پیروزی خارج از خانه برای فارست در فصل بود که تنها گل آن را تایوو آوونی به ثمر رساند.

همانطور که فیلمنامه نویسان فولام و برایتون نشان داده اند، مطلقاً هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. شروع بازی ساعت 20:00 BST است و من به زودی بعد از 7 با تیم ها برمی گردم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …