وستهام – منچستریونایتد: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

36 دقیقه: مالاسیا به پشت بوون می رود، و این یک تکل زشت و قابل رزرو است. اولین کارت زرد شب.

34 دقیقه: اندرو فلینتوف، یکی از بازیکنان ما، نه آن یکی: «چه زمانی بازیکنان امیدوار کننده دیگر امیدوارکننده نیستند، جایی که یک خطا می تواند به عنوان چیزی که در آن بهبود می یابد نادیده گرفته شود و مستعد خطا شود، زیرا آنها پیشرفت نکرده اند و همچنان مرتکب خطا می شوند؟ درخواست داوید دخیا یک دوست.”

33 دقیقه: جان پاورز تماس می گیرد: «هفته گذشته هواداران لیورپول: بگذار چیزی به تو بگویم دوست من. امید چیز خطرناکی است. امید می تواند یک مرد را دیوانه کند. هواداران لیورپول در حال حاضر: قرمزها را به خاطر بسپارید، امید چیز خوبی است، شاید بهترین چیز باشد، و هیچ چیز خوبی هرگز نمی میرد.

32 دقیقه: حالا تن هاگ چه چیزی می تواند تولید کند. اخیراً بهانه ها بسیار زیاد بوده است. آنتونی نوازش ها را از وسط بلند می کند، به تیرک می زند و از آگورد خارج می شود، که نقش او در همه چیز سهوا بود.

30 دقیقه: وستهام اکنون به این فکر می کند. دخیا، به اعتبار او، این حمله را بهتر می خواند و زمانی که جارود بوون در حال تاخت و تاز است، توپ را خفه می کند.

29 دقیقه: این واقعاً یک فاجعه برای داوید دخیا بود. و می تواند بسیار پرهزینه باشد. بازیکنی که زمانی می درخشید در حالی که اطرافیانش شکست می خوردند، تبدیل به یک بدهی شده است.

هدف! وستهام 1-0 منچستریونایتد (بنراحم، 27)

اوه من، شما باید بگویید آلفرد استوارت، پنجمین لیست دروازه بانان یونایتد، بهتر از این کار را انجام می دهد. توپ با سم کمی برخورد می کند و به داخل می خزد. بنراهما شوت را زد و شانس او ​​به دست آمد.

25 دقیقه: آنتونی شوت می زند و بونس اوگبونا مانع می شود. آنها همیشه به نظر می رسند که صدمه دیده اند.

24 دقیقه: تکل لوک شاو در نیمه راه حمله گربه وحشی وستهم را متوقف می کند درست زمانی که پاکتا به نظر می رسید آنتونیو را به دروازه وارد کند.

22 دقیقه: به نظر می رسد وستهم طوفانی را که در 20 دقیقه ابتدایی با آن روبرو شد پشت سر گذاشته است، در حالی که خطرناک به نظر می رسد.

20 دقیقه: وستهم تصمیم می گیرد برای لحظه ای از مالکیت توپ لذت ببرد. رایس عمیق می نشیند و با هم متقابل می شود، و در نهایت آنتونیو به سمت خط می دود و آن را نگه می دارد. در نهایت، خطر برطرف می شود. توپ چند متر عقب بود و با این حال داور بازی می کرد.

18 دقیقه: رشفورد به بیرون از تیرک برخورد کرد و از موقعیت *خود* وارد شد و دروازه را کوبید. فابیانسکی کتک خورد. پست نبود.

17 دقیقه: وقتی توپ بنراهما در داخل جعبه پخش می شود، آنتونیو آن را شکار می کند، مالاسیا آن را بدرقه می کند، وحشت کنید.

15 دقیقه: احساس می کنم یکی از آن بازی هایی است که در آن تعجب می کنید که منچستریونایتد با یک مهاجم چقدر می تواند موثر باشد. این بار، اریکسن، که معمولاً یک تمام کننده بد نیست، توسط آنتونی دراز می شود اما از دست می دهد.

14 دقیقه: برونو کارت وحشی اینجاست که به داخل و خارج می‌رود و اریکسن و کازمیرو در مثلث‌های کوچکشان عبور می‌کنند.

12 دقیقه: وستهام حداقل به نظر می رسد که آنها می توانند شکل خود را حفظ کنند، اما این بنراهاما و آنتونیو – و بوون – هستند که از آنها خواسته می شود کانال ها را تعقیب کنند.

10 دقیقه: چه از دست دادن آنتونی، پس از تسلط بر مالکیت تیمش. وگهورست او را دراز می کشد و او با سرعت زیاد رانندگی می کند. اریک تن هاگ خیلی تحت تأثیر قرار نگرفت.

7 دقیقه: پاکوتا، که نسبت به اوایل فصل بسیار بهبود یافته بود، سعی می‌کند آنتونیو را دور بزند… و سپس آنتونی می شکند، و به جای شوت، توپ در اختیار فرناندز قرار می‌گیرد تا به بیرون شوت کند. تا اینجا چیزهای نفس گیر است. خیلی نزدیک بود، فقط یک سبیل از پست گذشته بود.

6 دقیقه: توپ وان بیساکا به تیرک عقب توسط کرر با ضربه برونو فرناندس به سمت تیرک برگشته. لمس آن را از بین برد.

4 دقیقه: آنتونیو، به سبک معمول، در جلو پرس می کند. شاید لگد بد دخیا هدف قرار گرفته باشد؟ سپس دکلان رایس به کار خود ادامه می‌دهد و این وات وهورست است که برای انجام تکل برمی‌گردد.

3 دقیقه: و همه چیز وستهم است، انباشته شدن به جلو، پاس های خوب، و میهمانان باید هک کنند، و ناگهان راشفورد دور می شود. در انتهای دیگر، بنراهما با یک سانتر به تیرک عقب خیلی طولانی کرد. یک شروع مناسب تا اینجای کار

1 دقیقه: آنها در استادیوم لندن حضور دارند و با تشویق های یکشنبه شب در حال غلتیدن هستند. یک روز گرم و آفتابی در لندن بود. و فرصت زیادی برای روانکاری در نظر گرفته شده است.

تن هاگ و دیوید مویس چت کاملاً مشترکی داشتند قبل از شروع بازی… همانطور که انتظار می رفت، سرود ملی با صدای بلند به صدا در می آید و دکلن رایس، ملی پوش سابق ایرلند واقعاً به حال و هوای تاج گذاری نگاه می کند.

نقل قول های سریع قبل از بازی، صحبت با BT Sport.

دیوید مویس: «زمان شروع کمی غیرمعمول در این کشور است. واقعا بازی مهمی برای ماست. ما باید تلاش کنیم و منچستریونایتد را تحت فشار قرار دهیم. ما باید تلاش کنیم تا چیزی از آن به دست آوریم.»

کریستین اریکسن: دما همچنان مانند هر بازی دیگری است. ما واقعاً در مورد آن صحبت نکرده ایم [Liverpool closing the gap to one point]. ما فقط روی خودمان تمرکز می کنیم. همیشه بازی سختی مقابل وستهام است. هر بازی لیگ برتر در حال حاضر سخت است.»

بازی بزرگ در مسابقات چهار نفر برتر/عنوان همین الان. لوئیز تیلور از پارک سنت جیمز گزارش می دهد.

منچسترسیتی ممکن است با یک بازی کمتر در صدر جدول لیگ برتر یک امتیاز جلوتر باشد، اما تیم آرتتا هنوز نمی‌خواهد چالش قهرمانی خود را تسلیم کند – و مطمئناً پس از گذراندن یک آزمون مهم شخصیت و شجاعت در تاین‌ساید با این تیم، نه. رنگ های پرواز

روز بزرگ برای داوید دخیا، اما او چقدر در اداره کلوپ موج سواری فلامین در سامر بی خوب است؟

وستهام خود را درگیر می بیند در یک دعوا که واقعاً نمی خواهند با آن درگیر شوند.

وستهام: P 34، امتیاز 34، GD -13

آمادگی برای شکست روز چهارشنبه در اتحاد به دلیل یک مشکل معده با مشکل مواجه شد، که باعث شد تغییری در حالت عادی نداشته باشد و به راحتی شکست بخورد. پس از اینکه این تیم در فصل گذشته هفتم شد، هواداران چکش امیدوار بودند که بر روی چنین موفقیتی پیشرفت کنند، اما در نبرد برای تبدیل شدن به چهارمین تیم بد لیگ گیر کردند. علیرغم مشکلاتی که دیوید مویس به دلیل برگزاری نیمه نهایی لیگ کنفرانس اروپا و فقدان جایگزین، شغل خود را حفظ کرده است. زمان برای او در حال سپری شدن است، اما قرار گرفتن در رده سوم پایانی غم انگیزی خواهد بود که او ناامیدانه از آن اجتناب می کند.

چهار نتیجه آخر (آخرین اول): LLL W. وسایل باقیمانده: منچستریونایتد (h)، برنتفورد (a)، لیدز (h)، لستر (a).

برخورد یونایتد نسبتا مهربان است و برای تصاحب آنها در رقابت برای چهارمی باید کمی زمین بخورد، اما شکست در وستهام همراه با ادامه پیروزی لیورپول و برایتون اوضاع را عصبی تر می کند.

تن هاگ گفت: «ما باید آنجا باشیم، در لیگ قهرمانان. ما می‌خواهیم آنجا باشیم زیرا می‌خواهیم بهترین تیم‌های جهان را به چالش بکشیم، بنابراین هر کاری که در توان داریم انجام می‌دهیم تا این کار را انجام دهیم.»

برای وستهام، دکلان رایس، توماس سوچک و نایف آگورد از بیماری برگشته‌اند و سعید بنراهما پیش از پابلو فورنالز انتخاب شده است.

برای منچستریونایتد، تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن و ووت وهورست به جای آنتونی مارسیال، فرد و دیوگو دالوت به میدان خواهند رفت. آلخاندرو گارناچو نیز پس از مشکل مچ پا برای بازگشت به نیمکت آماده است و این یک تقویت بزرگ برای روند یونایتد تا پایان فصل است.

اینجا تیم ها هستند

وستهام: فابیانسکی، کرر، اوگبونا، آگورد، کرسول، سوچک، رایس، بوون، لوکاس پاکتا، بنراهما، آنتونیو. زیرمجموعه ها: جانسون، فورنالز، لانزینی، داونز، آرئولا، کورنت، اینگز، امرسون پالمیری، آنانگ.

منچستریونایتد: دخیا، وان بیساکا، لیندلوف، شاو، مالاسیا، اریکسن، کازمیرو، برونو فرناندز، آنتونی، وگهورست، راشفورد. زیرمجموعه ها: مگوایر، مارسیال، سابیتزر، فرد، دالوت، سانچو، باتلند، ویلیامز، گرناچ.

داور: پیتر بنکس (مرسی ساید)

مقدمه

شروع همیشه محبوب یکشنبه شب به صدا در می آید، و این یک مسابقه مهم برای هر دو تیم است. هیچ‌کدام از تیم‌ها در جایی که دوست دارند نیستند، منچستریونایتد با حضور دوباره لیورپول برای کسب مقام چهارم، و وستهم از خط بقا دست و پنجه نرم می‌کند. هر دو در آخرین بازی خود شکست خوردند، یونایتد در دقیقه 99 به برایتون در حالی که چکش ها 4-3 به کریستال پالاس در دیداری باختند که حق نداشتند تا این حد نزدیک باشند و در واقع دفعه بعد منچسترسیتی را نزدیک تر کردند، اما بعد از نیمه نهایی بازی را به هم زدند. زمان. چکش ها دفاع بسیار نشتی دارند، میهمانان آنها برای گلزنی در تلاش هستند.

منچستریونایتد آخرین بار در سپتامبر 2019، روزهای همه گیر، در ورزشگاه لندن شکست خورد. هر دوی این مدیران اروپا را در ذهن دارند. اریک تن هاگ چون قهرمانی در لیگ قهرمانان بخش بزرگی از وظایف او بود و دیوید مویس لیگ کنفرانس را در ذهن دارد. بردی که ممکن است مویس را پس از فصل ضعیفی که برای وستهم بود، دوباره اعتبار بخشد. شکست دادن باشگاه سابق او می تواند اعتبار بیشتری را ایجاد کند و باعث دردسر بزرگی برای آنها شود.

شروع ساعت 19، به وقت لندن. به من ملحق شو.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …