Giro d’Italia: جاناتان میلان برنده مرحله شد در حالی که Geoghegan Hart زمان را در تصادف از دست داد | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جاناتان میلان در مرحله دوم ژیرو دیتالیا در یک سرعت کاهش‌یافته پس از یک تصادف دیرهنگام که مارک کاوندیش را رد کرد و برای تائو ژئوگیگان هارت زمان ارزشمندی در رده‌بندی عمومی به همراه داشت، قهرمان شد.

این مرحله مسطح خاص یکی از مواردی بود که کاوندیش به دنبال اولین برد خود برای آستانه-قزاقستان بود، اما Manxman پس از برخوردی درست در کمتر از چهار کیلومتری خط به عرشه برخورد کرد که باعث شد چندین سوارکار در حال شمارش امتیازات باشند. هزینه.

در میان آنها، جوگگان هارت، برنده ژیرو در سال 2020 بود، با لندنی که 19 ثانیه توپ را از دست داد و از رده چهارم به هشتم در مجموع سقوط کرد و او را 59 ثانیه پشت سر رمکو ایونپوئل، رهبر این تیم گذاشت. در میان هرج و مرج، میلان 22 ساله به اطراف کادن گرووز آمد تا به راحتی از دیوید دکر در ساحل در سن سالوو برنده شود، اولین برد خود در مرحله گرند تور را کسب کرد و آن را در مسابقه خانگی خود در اولین تلاش انجام داد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

Evenepoel در پیراهن صورتی سالم ماند و برتری 22 ثانیه ای خود را نسبت به فیلیپو گانا در پایان مرحله 202 کیلومتری از ترامو حفظ کرد. ژائو آلمیدا با 29 ثانیه کاهش در جایگاه سوم قرار دارد، اما ژئوگیگان هارت اکنون چهار ثانیه از هم تیمی خود در اینئوس گرنادیرز، گراینت توماس، که موفق شد از مشکل جلوگیری کند، فاصله دارد.

تمرکز زیادی روی یک دوربرگردان تنگ درست قبل از آخرین مسیر مستقیم بود، اما قبل از آن حتی چندین سوار در یک بخش باریک از جاده پایین آمدند. به نظر می رسید که پاسکال آکرمن به سمت راست خود و در مسیر قطار پیشرو Trek-Segafredo با نتایج اجتناب ناپذیر رانده شده است. کاوندیش پشت حادثه اولیه بود، اما پس از آن که سوارکاران در تلاش برای کاهش سرعت بودند، از پشت مورد اصابت قرار گرفت، اگرچه تیم او به سرعت گفت که او آسیب ندیده است.

Remco Evenepoel بلژیکی با پیراهن صورتی رهبر بعد از مرحله دوم
Remco Evenepoel بلژیکی بعد از مرحله دوم پیراهن صورتی رهبر را حفظ کرد. عکس: Shutterstock

در مصاحبه با تریبون خود، Evenepoel در اظهارات خود در مورد حادثه تعیین صحنه اشاره شد. سوارکار Soudal Quick-Step گفت: “ما جلو بودیم، بنابراین از مشکل خلاص شدیم، اما مطمئناً تصادف بسیار بدی بود.” فکر می‌کنم واقعاً این اتفاق را دیدم و می‌دانیم چه کسی را می‌توانیم مقصر این تصادف بدانیم، اما این مسابقه است. حرکت خوبی نبود، اما خوشبختانه از دردسر دور ماندیم و به سلامت رسیدیم.»

در حالی که سرزنش ها شروع شد، میلان سوارکار بحرین-پیروزی یک لحظه موفقیت را جشن گرفت. ایتالیایی گفت: “من بی کلام هستم.” “من نمی توانم آن را باور کنم. اولین ژیرو من، مرحله دوم. دیروز یک تایم تریل خوب انجام دادم، از نتیجه خود کاملا راضی بودم و به خوبی فشار می آوردم اما هرگز نمی توانستم تصور کنم که امروز یک پیروزی در راه است.

اگرچه کاوندیش از رقابت خارج شد، اما یک بریتانیایی در بین 10 نفر برتر وجود داشت زیرا جیک استوارت برای Groupama-FDJ به رتبه نهم رسید. این مسابقه با یک مرحله 213 کیلومتری از واستو تا ملفی در روز دوشنبه ادامه می یابد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …