بحث کار کودکان مهاجر در کنگره درگیر مبارزه با مهاجرت می شود

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هفته‌ها پس از افشای این موضوع که کودکان مهاجر به طور منظم برای نیروی کار ارزان در ایالات متحده مورد استثمار قرار می‌گیرند و خشم دو حزب را برانگیخت و خواستار اقدام در کاپیتول هیل شد، کنگره به رسیدگی به این موضوع نزدیک‌تر نشده است. سیاست مهاجرت

قانون برای سرکوب استفاده شرکت‌ها از کار کودکان به جایی نرسیده است و در حال حاضر از حمایت جمهوری‌خواهان کمی برخوردار است، در حالی که تلاش‌های دموکرات‌ها برای افزایش بودجه برای آژانس‌های فدرال برای ارائه خدمات حمایتی بیشتر به کودکان مهاجری که به تنهایی از مرز عبور می‌کنند با مشکلات طولانی مواجه است. خانه، جایی که حزب جمهوری خواه متعهد شده است که بودجه آژانس را کاهش دهد.

در آن زمان، پیشنهادهای جمهوری‌خواهان برای بررسی سخت‌گیرانه‌تر بزرگسالان در خانواده‌هایی که حامی کودکان مهاجر هستند و تسریع در حذف خردسالان بدون همراه شانس کمی برای به دست آوردن جایگاه در سنا به رهبری دموکرات‌ها داشت.

در عوض، در حالی که کنگره آماده می شود تا در روزهای آینده وارد یک بحث تلخ در مورد سیاست مهاجرتی شود، جمهوری خواهان و دموکرات ها به زوایای متضاد خود عقب نشینی کرده اند و هر گونه امید اولیه برای رسیدگی به موضوع کار کودکان را به روشی دو حزبی کنار گذاشته اند.

جمهوری‌خواهان به شرایط استثماری در شرکت‌هایی که کودکان مهاجر را استخدام می‌کنند، که در تحقیقات نیویورک تایمز مستند شده است، برای توجیه بسته مهاجرتی تندرو اشاره کرده‌اند. تایمز در ماه فوریه گزارش داد که از آنجایی که تعداد کودکانی که به تنهایی از مرز جنوبی عبور می کنند به سطوح بی سابقه ای رسیده است، بسیاری از آنها مشاغل خطرناکی را انجام داده اند که قوانین کار را نقض می کند، از جمله در کارخانه ها، کشتارگاه ها و در کارگاه های ساختمانی.

قانون جمهوری‌خواه، که برای رای‌گیری در مجلس نمایندگان این هفته انجام شد، مجموعه‌ای از سیاست‌های سختگیرانه مورد حمایت دولت ترامپ، از جمله اقداماتی برای نگهداری کودکان مهاجر در مراکز بازداشت و تسریع در اخراج آنها را احیا می‌کند.

دموکرات‌ها که ناامیدانه از هرگونه کمک به جمهوری‌خواهان در مبارزه با سیاست‌های مهاجرتی آقای بایدن اجتناب می‌کنند، انتقادات خود را نسبت به مدیریت این وضعیت از سوی دولت خاموش کرده‌اند و در عوض خشم خود را متوجه شرکت‌هایی می‌کنند که کودکان مهاجر را استخدام می‌کنند.

نتیجه این است که فضای سیاسی برای هر گونه اجماع در کنگره در مورد راه حل سیاستی برای کمک به محافظت از این کودکان در برابر استثمار از بین می رود.

جانت مورگویا، رئیس سازمان حمایت از حقوق مدنی لاتین، UnidosUS، در مصاحبه ای با متهم کردن جمهوری خواهان به «بازی کردن» گفت: «می دانم که پیچیده است، اما این واقعاً باید در مورد محافظت از کودکان باشد، و نه در مورد سیاست بزرگتر مرز». سیاست» و دموکرات‌ها از «سخت» بودن در رویارویی با این مشکل.

دولت بایدن از زمانی که روزنامه تایمز انفجار کار کودکان مهاجر را فاش کرد، اقداماتی را برای تغییر برخی از سیاست ها و رویه های خود انجام داده است. دپارتمان بهداشت و خدمات انسانی، که مسئول نگهداری کودکان مهاجر بدون همراه در مراقبت از بزرگسالان قابل اعتماد است، تیمی را برای حمایت از کودکان پس از خروج از پناهگاه های دولتی تعیین کرده است و به کودکان بیشتری خدمات مدیریت پرونده و حقوقی ارائه می دهد. بازرس کل این اداره همچنین در حال انجام ارزیابی سیستم بازرسی مورد استفاده برای قرار دادن کودکان مهاجر در خانه ها است.

وزارت کار چندین ابتکار را برای تقویت اجرای قوانین کار کودکان آغاز کرده است و الخاندرو ان. مایورکاس، وزیر امنیت داخلی ماه گذشته گفت که وزارت او در حال اضافه کردن ماموریت جدیدی برای رسیدگی به جرایم استثمار، از جمله تمرکز بر قربانیان کار کودکان مهاجر است.

با این حال، نشانه کمی از حرکت معنادار برای تصویب قوانینی وجود دارد که می تواند مانع استثمار کودکان مهاجر به عنوان کارگر شود. در آغاز خشم قانون‌گذاران، جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها به طور یکسان با عصبانیت در مورد این موضوع صحبت کردند و دولت بایدن را به زیر بار کشیدند. اعضای اصلی هر دو حزب نامه‌هایی را برای دبیران کابینه ارسال کردند و خواستار آن شدند که بدانند چگونه خردسالان بدون همراه در شیفت‌های طاقت‌فرسا کارخانه‌ها مشاغل خطرناک را پر می‌کنند. قانونگذاران درجه یک پیش نویس قانون دو حزبی برای افزایش جریمه شرکت هایی که قوانین کار کودکان را نقض می کنند، تهیه کردند.

اما در زمانی که کنگره اولین جلسات استماع نظارتی خود را در ماه گذشته در مورد این موضوع برگزار کرد، این موضوع به یک دعوای قریب الوقوع در مجلس بر سر یک لایحه امنیت مرزی و یک کمپین تشدید شده جمهوری خواهان برای استیضاح آقای مایورکاس بر سر ایالت کشیده شد. مرز جنوبی

حتی در یک سری جلسات استماع که به صراحت برای رسیدگی به روند کار کودکان مهاجر برگزار شد، جمهوری‌خواهان از این موضوع برای محکوم کردن سیاست‌های مهاجرتی دولت بایدن استفاده کردند.

کتی مک موریس راجرز، نماینده جمهوری خواه واشنگتن و رئیس کمیته انرژی و بازرگانی، ماه گذشته در جریان یک جلسه استماع نظارتی با بازرس کل بهداشت و انسان گفت: «این بحرانی است که با برنامه مرزهای باز پرزیدنت بایدن بدتر شده است. بخش خدمات

در جلسه استماع نظارت کمیته قضایی سنا، سناتور جاش هاولی، جمهوری خواه ایالت میسوری، آقای مایورکاس را در مورد این موضوع مورد سرزنش قرار داد و پیشنهاد کرد که این موضوع باید به قیمت کار او تمام شود.

آقای هاولی فریاد زد: “شما در هر مرحله این بندگی کودکان را که به صورت قراردادی امروزی هستند تسهیل کرده اید.” چرا نباید به خاطر این موضوع استیضاح شوید؟

در عین حال، دموکرات‌ها انتقادات خود از دولت بایدن را به دلیل این بحران کاهش داده‌اند، حتی در حالی که برخی از آنها همچنان مدیریت دولت در مورد این موضوع را غیرقابل قبول اعلام کرده‌اند. آنها سخت‌ترین کلمات خود را برای جمهوری‌خواهان حفظ کرده‌اند که به عقیده آنها سیاست‌های پیشنهادی آنها بحران انسانی را بدتر می‌کند.

جرولد نادلر، نماینده نیویورک، دموکرات ارشد کمیته قضایی، در جلسه استماع اخیر گفت: «سخت است که حزبی را که به نگرانی‌های خود در مورد کودکان استثمار شده می‌بالد و همزمان حمایت‌های حیاتی را از کودکان بدون همراه سلب می‌کند، جدی بگیریم.

او از نحوه رسیدگی دولت به این موضوع، از جمله بررسی حامیان مالی، دفاع کرد.

آقای نادلر در یکی از قوه قضائیه اخیر گفت: «علیرغم این واقعیت که داستان‌های بسیار دلخراشی از حامیان مالی قاچاقچی یا استفاده از کودکان برای کار وجود داشته است، من می‌دانم که در سال مالی گذشته بیش از 85 درصد از حامیان مالی اعضای نزدیک خانواده هستند. جلسه استماع کمیته فرعی در مورد کار کودکان مهاجر

روزنامه تایمز در گزارش خود دریافت که این اقوام اغلب عمو یا عموزاده هایی هستند که بچه های وارد شده به سختی می شناسند و برخی از آنها خردسالان را به سمت کارهای خطرناک سوق می دهند.

در مجلس سنا، ریچارد جی دوربین، دموکرات ایلینوی و رئیس کمیته قضایی، گفت: هفته گذشته او در تلاش بود تا مقامات ارشد را برای شهادت در مورد استثمار کودکان مهاجر بیاورد. آقای دوربین یکی از اولین دموکرات‌هایی بود که نامه‌هایی به وزارت کار، بهداشت و خدمات انسانی ارسال کرد و خواستار دانستن اینکه چه اقداماتی برای محافظت از کودکان در برابر شرایطی که در گزارش‌های تایمز آمده است، انجام شده است.

اما برخی از دموکرات ها می گویند که حزب آنها در رویارویی با دولت بایدن در این بحران بسیار ترسو بوده است.

کیتی پورتر، نماینده دموکرات کالیفرنیا، در مصاحبه ای گفت: «آنچه می بینیم این است که جمهوری خواهان نمی خواهند دولت های جمهوری خواه را مورد بازخواست قرار دهند و دموکرات ها نمی خواهند دولت های دموکرات را به حساب بیاورند.

چندین دموکرات نامه‌هایی به شرکت‌هایی که در تحقیقات تایمز نام برده شده‌اند ارسال کرده‌اند و از آنها خواسته‌اند که چه اقداماتی انجام داده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که در آینده افراد زیر سن قانونی را به کار نمی‌گیرند. گروهی متشکل از ده ها سرمایه گذار نهادی اصلی، از جمله مقامات ایالتی از نیویورک، کانکتیکات و مین، نامه های خود را ارسال کردند و خزانه دار نیومکزیکو چندین شرکت را در فهرستی قرار داد که سرمایه گذاری های آتی را ممنوع می کند. فورد گفت که آژانس‌های پرسنل را ملزم می‌کند تا بررسی سنی بهتری را ارائه کنند و بن و جری که به دلیل حضور کارگران جوان در زنجیره تامین خود با یک دعوای حقوقی دسته‌جمعی مواجه است، متعهد شد که مزارع لبنیاتی را که از کار کودکان استفاده می‌کنند تعلیق کند.

دیگر دموکرات‌ها اعتراض عمومی خود را حفظ کرده‌اند، زیرا شرکت‌ها بر قانون‌گذاران فشار می‌آورند تا به آنها زمان بیشتری بدهند.

در ماه مارس، گروه هیسپانیک کنگره پیش‌نویس نامه‌هایی را برای ارسال به مدیران ارشد شرکت‌های دخیل در استفاده از کار کودکان تهیه کرد، که در آن‌ها گفتند که هر شرکتی «باید اقدامات لازم را برای حذف کار کودکان در سراسر زنجیره تأمین خود انجام دهد» و بر اساس آن‌ها درخواست ارائه توضیحاتی دادند. به پیش نویسی که با نیویورک تایمز به اشتراک گذاشته شده است. این گروه به کاخ سفید اطلاع دادند که نامه ها در حال آمدن هستند.

اما به گفته دو نفر از آشنایان با این ابتکار، این تلاش متوقف شد زیرا شرکت‌هایی از جمله پپسی کو و جنرال موتورز با اعضای انجمن لابی کردند تا خود را متوقف کنند.

نامه ها هرگز ارسال نشد.

در عین حال، دو حزب مسیرهای قانونگذاری متفاوتی را دنبال کرده اند. در اواخر ماه مارس، نمایندگان هیلاری شولتن از میشیگان، نماینده دموکرات، و نانسی میس از کارولینای جنوبی، یک جمهوری خواه، در لایحه ای برای افزایش مجازات های مدنی برای تخلفات فردی قانون کار کودکان تقریباً ده برابر از سقف فعلی آنها که حدود 15000 دلار به ازای هر تخلف معمول است، متحد شدند. . این منعکس کننده معیاری بود که چند هفته پیش توسط سناتور برایان شاتز، دموکرات هاوایی معرفی شد.

اما از آن زمان، دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا حول پیشنهاد تهاجمی‌تر نماینده دن کیلدی، نماینده دموکرات میشیگان، تجمع کردند که حداکثر پرداخت‌های مدنی را حتی بالاتر از آن تعیین می‌کرد و برای شرکت‌هایی که مکرراً قوانین کار کودکان را نادیده می‌گرفتند، مسئولیت‌های کیفری جدید ایجاد می‌کرد. هیچ جمهوری خواه مجلس نمایندگان به جز خانم میس این اقدامات را امضا نکرده است.

جمهوری خواهان تازه شروع به پیشنهاد تغییرات قانونی مشابه کرده اند. روز چهارشنبه، آقای هاولی اقدامی را ارائه کرد که بر اساس آن ناقضان قوانین کار تا 100 میلیون دلار و ناقضان عمدی 500 میلیون دلار جریمه خواهند شد، اما فقط برای بزرگ ترین شرکت ها – شرکت هایی که حداقل نیم میلیارد دلار در سال تجارت می کنند.

بسیاری دیگر از جمهوری خواهان استدلال می کنند که پیگیری شرکت ها به سادگی یک اولویت نیست.

چیپ روی، نماینده تگزاس، معمار ارشد لایحه سختگیرانه امنیت مرزی حزبش، با این استدلال که سیاست‌هایی که به کودکان مهاجر اجازه ورود به ایالات متحده را می‌دهد، گفت: «حالم خوب است که به آن فکر می‌کنم، اما در پایان روز، آهنربا را متوقف کنید. ایالت ها دلیل اصلی سرکار گذاشتن کودکان بودند.

وقتی صحبت از شرکت‌هایی است که از کودکان استثمار می‌کنند، او اضافه کرد: “من تقریباً مطمئن هستم که این کار خلاف قانون است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …