تغییر حال و هوای نیل وارناک و یک آخر هفته ناخوشایند برای یک دسته از خانواده سلطنتی | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سن چیزی جز یک عدد نیست

کریول میگو که با یک گلوله کرم شب تاب از ودکا، آب لیموترش، ماستیها و نعناع روی سنگ ها شسته شده است، به دنبال آن کیک قرمز مخملی، شما را با قیمت 50 دلاری در Dizzy’s Club در مرکز لینکلن، منهتن، باز می گرداند. همه چیز خوب است اگر از روز بعد کار جدیدی داشته باشید، به خصوص کاری که پاداش سالمی داشته باشد. تنها مشکل این است که حضور شما در دره غمگین هادرسفیلد بعد از ظهر روز بعد درخواست می شود. به عنوان نیل وارناک، چنین ماموریتی هیچ مشکلی ایجاد نمی کرد و همچنین شغل جدیدی نبود، زیرا فوتبال انگلیس در حال اتمام است که او قبلاً مدیریت نکرده بود. پنجشنبه شب، به لطف گل دنی وارد، هادرزفیلد 1-0 شفیلد یونایتد را شکست داد تا مطمئن شود حداقل یک دسته از رویال ها، آنهایی که با ردینگ اف سی مرتبط هستند، آخر هفته تاجگذاری ناخوشایندی خواهند داشت: تریرها همچنان پابرجا می مانند.

از 16 فوریه، زمانی که وارناک اعلام کرد “برای آمدن به اینجا باید یک احمق خونسرد باشی”، تریرها – به ویژه هنگامی که در اواسط مارس قرار گرفتند – بقیه مدعیان سقوط قهرمانی را جویده اند. وارناک روز جمعه با تشویق گفت: “من واقعاً تا حد مرگ به سر می‌برم. مزرعه در کورنوال، تور تابستانی تئاتر فوتبال در گذشته و قدیم، اتصال ISDN در گاوخانه که به انجام وظایف مختلف پخش او کمک می کند و، آخرین اما نه کم اهمیت، همسرش شارون اولویت دارد. اما Warnock با فوتبال تمام نمی شود. او فقط یک مسیر شغلی متفاوت در ذهن دارد. او با صدای بلند گفت: “من نمی توانم 10 ماه از این کار را انجام دهم، مطمئنم در فوریه جایی برمی گردم.”

رستاخیز هادرسفیلد بازخوانی کار نجاتی بود که او در سال 2016 در روترهام انجام داد، زمانی که تنها 68 سال داشت. این دوره در یورکشایر جنوبی ممکن است به زودی به عنوان یک آزمایش پیشگام در نظر گرفته شود، با تجربه ای مانند وارناک – مدیران، محرک ها، عیب یابی ها – ایجاد تغییر حال و هوای مورد نیاز یک باشگاه بیمار. لیگ برتر در حال حاضر با این ایده موافق است. روی هاجسون با تماشای آفتاب زمستانی، پارو زدن آخر هفته ها با ری لوینگتون و کندن جعبه برای اولین نسخه ها در جشنواره های ادبی، از بازگشت به کریستال پالاس در سن 75 سالگی بسیار خوشحال بود و اخیراً سلهرست به سمت یک فوتبال سامبای دلاری که کسی آن را تماشا نکرده است، تاب می خورد. Neuchâtel Xamax در اوایل دهه 1990 امکان پذیر بود.

و فقط در بالای جاده از هادرزفیلد، وارد سام آلاردایس شوید، تازه از اتاق‌های آفتابگیر و مرطوب‌کننده‌های دبی، کوکتل شامپاین با همسرش لین و ریدی، کیسی و گری-ای، یک توله سگ 68 ساله. قدیمی و کهنه، او مقداری از پرایم خود را به دو هم عصر خود رساند و بعد جدیدی به بازی مدیریت بهار اضافه کرد. آلاردایس در مورد حفظ لیدز و رویارویی با منچسترسیتی در روز شنبه با شروع جشن‌های پس از تاج‌گذاری، فریاد زد: «امیدوارم که این سه نفر باشد. «روی، نیل و من هستیم… این برای افراد مسن خوب است، اینطور نیست؟»

نقل قول روز

موقعیت باشگاه موقعیت من است. این واضح است. علاوه بر این، این قطعاً موضوعی است که من واقعاً نمی توانم نظر درستی در مورد آن داشته باشم… من تقریباً مطمئن هستم که بسیاری از مردم در این کشور از تاج گذاری لذت خواهند برد. برخی علاقه مند نخواهند شد و برخی آن را دوست ندارند. همین است و این در کل کشور است.» – یورگن کلوپ با وجود مخالفت هواداران خانگی، اجازه نمی دهد که حرکت همسترینگ او از این خبر که لیورپول قبل از بازی خانگی شنبه با برنتفورد سرود ملی را پخش می کند، روی انحراف او تأثیر بگذارد.

هواداران لیورپول از کنار خانه ای که با پرچم ها و عکس شاه چارلز در نزدیکی آنفیلد تزئین شده است عبور می کنند.
هواداران لیورپول از کنار خانه ای که با پرچم ها و عکس شاه چارلز در نزدیکی آنفیلد تزئین شده است عبور می کنند. عکس: Jon Super/AP

“آیا من تنها روحی هستم که به نظرش عجیب است که قوانین، مقررات و آداب و رسوم زیادی وجود دارد که مانع از افزایش بازیکنان ستاره به تیم ها در پایان فصل می شود، آیا باید آن 10 درصد اضافی را برای کسب یک جام اضافه کرد؟ یا به عنوان شن برای جلوگیری از ریزش. یعنی روشن نیست، درسته؟ پس چطور هیچ قانونی در مورد مدیران وجود ندارد؟ من می‌دانم که برای فرانک لمپارد و شاید برای سم آلاردایس اینطور نباشد، اما مطمئناً این یک موقعیت غازی است.» – راسل ریچاردسون.

شایان ذکر است که وقتی هواداران پاری سن ژرمن بیرون از باشگاه تظاهرات می کنند، بیرون خانه نیمار اعتراض می کنند، می گویند «دیگر نمی توانیم تحمل کنیم»، از بازیکنان «بدون جاه طلبی ورزشی» شکایت می کنند، آنها در مورد باشگاهی صحبت می کنند که پیروز شده است. لیگ 1 9 بار از سال 2013 تاکنون، تنها دو بار در تمام تاریخ خود قهرمان شده است، و با پنج امتیاز در صدر لیگ 1 با تنها 5 بازی مانده به پایان است، بنابراین آنها احتمالاً در این فصل نیز دوباره قهرمان خواهند شد. مشکلات جهان اول و همه اینها” – نوبل فرانسیس.

پس از بازدید او از موزه اسب عرب (روزنامه فوتبال دیروز)، امیدوارم اینطور القا نکنید که لیونل مسی توسط صاحبان فعلی اش تحت تعقیب قرار گرفته است؟ – نایجل سندرز

“ژوزه مورینیو سیم روی خط تماس با رم پوشیده است (نسخه کامل ایمیل دیروز) به نظر یک جنایات تلویزیونی جدید است … قانون و نظم فوتبال: واحد ویژه یک قربانی” – پیتر اوه.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه بدون جایزه ما در روز … راسل ریچاردسون است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …