وکیل ترامپ دستور داد تا در پرونده اسناد شهادت بیشتری بدهد | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک قاضی ارشد فدرال روز جمعه حکم داد که وکیل اصلی دونالد ترامپ که در تحویل اسناد طبقه بندی شده در استراحتگاه مار-آ-لاگو به وزارت دادگستری سال گذشته دست داشته است، باید در تحقیقات جنایی شهادت بیشتری ارائه دهد، و اعتراضات وکیل-موکل خود را نادیده گرفت. حفاظت از امتیازات

این حکم لحظه مهمی در تحقیقات مربوط به نگهداری غیرمجاز مواد امنیت ملی توسط ترامپ و ممانعت از اجرای عدالت است که می‌تواند راه‌های جدیدی از اطلاعات را به روی بازپرس ویژه ناظر بر این موضوع باز کند.

بریل هاول، قاضی ارشد منطقه کلمبیا در یک حکم مهر و موم شده دریافت که وزارت دادگستری شواهد اولیه کافی نشان داده است مبنی بر اینکه توصیه حقوقی ایوان کورکوران وکیل ترامپ به رئیس جمهور سابق می تواند در پیشبرد یک پرونده مورد استفاده قرار گیرد. جرم.

حکمی که به وزارت دادگستری اجازه می‌دهد امتیاز را با استثناء به اصطلاح کلاهبرداری جرم نقض کند، که توسط یک منبع آگاه تأیید شد، می‌تواند کورکوران را به یکی از مهم‌ترین شاهدان در تحقیقات تبدیل کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …