چلسی پس از تقویت مدل چند باشگاهی، تلاش خود را برای سهام استراسبورگ افزایش داد | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چلسی پس از اینکه الکساندر چفرین، رئیس یوفا، راه را برای کاهش محدودیت‌ها بر روی باشگاه‌هایی که مالک آن در همان رقابت‌های اروپایی بازی می‌کنند، باز کرد، علاقه خود را برای خرید سهام استراسبورگ افزایش داد.

مارک کلر، رئیس استراسبورگ، این ماه تایید کرد که در حال مذاکره با تاد بوهلی، مالک مشترک چلسی، بر سر فروش کامل یا جزئی باشگاه لیگ 1 بوده است و مشخص است که این بحث ها تشدید شده است. چفرین این هفته گفت که یوفا در حال بررسی تغییر قوانین است، پس از اینکه مذاکرات تصاحب منچستریونایتد مسائلی را در مورد درگیری احتمالی دو باشگاه در یک رقابت تحت مالکیت یک مالک مطرح کرد.

چفرین به کانال یوتیوب The Overlap گری نویل گفت: “ما پنج یا شش مالک باشگاه داشته ایم که می خواهند باشگاه دیگری بخرند.” «باید ببینیم چه کنیم. گزینه ها این است که اینطور بماند یا اجازه دهیم در همان رقابت بازی کنند. هنوز مطمئن نیستم.”

هر تغییری برای بوهلی، که در ماه سپتامبر فاش کرد که چلسی «در مورد داشتن مدل چند باشگاهی صحبت کرده بود» به عنوان روشی برای اطمینان از اینکه «ما می‌توانیم راه‌هایی را برای سوپراستارهای جوان خود نشان دهیم تا به زمین چلسی راه یابند نشان دهیم» دریافت زمان واقعی بازی برای آنها».

اعتقاد بر این است که او تام گلیک، رئیس تجاری جدید چلسی را به عنوان سرپرست این فرآیند منصوب کرده است، با رویکردهایی که قبلاً توسط لیون، سوشو و بوردو، قهرمانان شش بار فرانسه که قصد صعود از لیگ 2 را دارند، رد شده بود. استراسبورگ که در لیگ 1 پانزدهم است و تنها با تفاضل گل از منطقه سقوط فاصله دارد، به دنبال سرمایه گذاری بوده و می تواند به جست و جوی چلسی برای باشگاهی در کشوری که یکی از سودآورترین منابع بالقوه را دارد پایان دهد. بازیکنان جوان جهان

چلسی از اظهار نظر خودداری کرد. کلر که یکی از گزینه های پیشرو برای جایگزینی نوئل لو گرات به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه است، در ابتدای ماه مارس گفت که پس از گزارش روزنامه فرانسوی L’Équipe، ناهار را با شرکای بوهلی و بوهلی صرف کرده است تا درباره یک معامله احتمالی صحبت کند. . او گفت: “من با افرادی از چلسی و جاهای دیگر ملاقات می کنم، اما هیچ کاری آنطور که هست انجام نمی شود.” من و سایر سهامداران احساس مسئولیت داریم و در مورد مشخصات سرمایه گذاران بالقوه، صرف نظر از ملیت آنها، مراقب خواهیم بود.

چلسی همچنین باشگاه هایی در بلژیک و پرتغال را مورد بررسی قرار داده است، به نظر می رسد بوهلی با خورخه مندس در مورد اینکه کدام باشگاه ها را در سرزمین مادری این نماینده پرتغالی در نظر بگیرد مشورت کرده و با مالکان پورتیموننسه در مورد سرمایه گذاری احتمالی صحبت کرده است.

در حال حاضر، مقررات یوفا ورود به رقابت‌های اروپایی را برای باشگاه‌هایی ممنوع می‌کند که «دارای اوراق بهادار یا سهام هر باشگاه دیگر شرکت‌کننده را دارند یا معامله می‌کنند»، اگرچه این امر در صورتی اعمال نمی‌شود که شخصی با سهام ۱۰۰ درصدی در یک باشگاه، «غیر نفوذ تعیین کننده» سهامداری در باشگاه دیگری در همان رقابت.

آماندا استاویلی، مدیر نیوکاسل، به مالکان باشگاه پیشنهاد کرده است که برای “رشد نیوکاسل و برند ما” یک باشگاه را به مجموعه خود اضافه کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اولین کنفرانس جهانی آب در 50 سال گذشته صدها تعهد را به همراه داشت، بدون چک | سازمان ملل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اولین کنفرانس جهانی آب در …