انگلیس برای التیام زخم های فرانسه به یک برنامه بازی واضح در دوبلین نیاز دارد | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاو هفته بسیار سختی برای بازیکنان استیو بورثویک بوده است، آنها پس از شکست رکورددار فرانسه در خارج از زمین هو شدند، و من می دانم که آنها چه احساسی دارند. بدترین نتیجه قبلی انگلیس در Twickenham شکست 42-6 توسط اسپرینگ باکس در سال 2008 بود. مارتین جانسون، سرمربی تیم، پنج سال پس از قهرمانی جام جهانی را از جایگاه تماشا می کرد و اتاق رختکن پس از آن بازی مکانی متروک بود. .

برای من هم روز سیاهی بود، چون در جناح چپ بودم، و برای کاپیتان انگلیس، فلان بورثویک. اما در آن زمان، مثل الان، تسلی‌بخشی وجود داشت که می‌توانستیم شکست را، در یک بازی بین‌المللی پاییزی، از سیستم‌هایمان خارج کنیم. حیف ما این بود که این آل بلکز بودند که آخر هفته بعد به تویکنهام می آمدند. ما دوباره شکست خوردیم، اما نمایش بهبود یافته ای بود – به سختی می توانست بدتر از این باشد – و برای انگلستان در روز شنبه، چالش به همان اندازه بزرگ است.

انگلیس با بهترین تیم جهان روبرو می شود که به سختی مرهمی برای غرور آسیب دیده آنها است. انگلیس می تواند در بهترین حالت خود باشد، اما اگر این تیم برجسته ایرلندی نیز در بهترین حالت خود باشد، با تبدیل شدن به اولین نفری که یک گرند اسلم را در دوبلین به پایان رساند، تاریخ ساز خواهد شد.

یک کلیشه ای که باید از آن اجتناب شود این است که انگلیس به دوبلین می آید تا یک مهمانی ایرلندی را خراب کند. طرز فکر تیم انگلیس باید این باشد که از اتفاقات بیرونی دوری کند و روی اتفاقات داخلی تمرکز کند. تیم سال 2008 که من در آن عضو بودم تیم خوبی نبود. نسخه 2023 دارای بازیکنان بسیار خوبی است. این آخرین بازی رقابتی آنها قبل از جام جهانی است و آخرین باری است که بسیاری از این گروه در کنار هم خواهند بود.

اوگو مونیه (مرکز) توسط شالک برگر در جریان شکست 42-6 انگلیس توسط اسپرینگ باکس در سال 2008 مورد تکل قرار گرفت.
اوگو مونیه (مرکز) توسط شالک برگر در جریان شکست 42-6 انگلیس توسط اسپرینگ باکس در سال 2008 مورد تکل قرار گرفت. عکس: آدریان دنیس/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

الیس گنگ بعد از آخر هفته گذشته از “نقطه غم” صحبت کرده است، اما زخم ها قابل التیام هستند. آنچه انگلستان به آن نیاز دارد، اعتقاد کامل به وضوح برنامه بازی آنهاست. این وضوح باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود. همیشه صحبت های زیادی در مورد روند ساخت به سمت یک مسابقه وجود دارد. یکشنبه گذشته، بورثویک اگر از او پرسیده شود که آیا انگلیس می تواند برنده شود، “نه” می گوید. در روز دوشنبه پاسخ همچنان “نه” بود. اما بورثویک، کوین سینفیلد، نیک ایوانز و بقیه تیم مربیان افراد باهوشی هستند که می‌دانند حرف‌هایشان جرقه اعتماد به نفس نمی‌دهد. این اعتماد به نفس با اعتقاد به برنامه بازی می آید.

آنچه در دیگ استادیوم آویوا حیاتی است، مکانی ترسناک در زمان های عادی چه رسد به زمانی که تاریخ در راه است، این است که برای اثبات نکات فردی بیرون نرویم. این هفته در مطبوعات انگلیسی صحبت های زیادی در مورد تک تک بازیکنان و اینکه آیا آنها باید بعد از چنین نتیجه فاجعه بار کنار گذاشته شوند یا نه، در مطبوعات انگلیسی منتشر شد، اما تمام این صحبت ها باید توسط افرادی مانند الکس دامبراند و جک ون پورتلیت نادیده گرفته شود. آنها بازیکنان خوبی با غرور حرفه ای زیادی هستند و به این وضوح هدف نیاز دارند و باید با روحیه و مبارزه برای تیم بازی کنند. آن‌ها می‌دانند که می‌توانند عملکرد اصلی را به هواداران انگلیس ارائه دهند که بتوانند کلاه خود را روی آن آویزان کنند.

در پاریس بهار گذشته، من احساس کردم که هدف انگلیس محدود کردن آسیب است و فردی استوارد از موقعیت کناری خارج شده است. فرانسه هرگز در خطر انکار یک گرند اسلم در فضایی جنون آمیز در خانه نبود. این آخر هفته باید متفاوت باشد و انگلیس با تهاجم کنترل شده روبرو می شود. ایرلند از نظر زیبایی شناسی استثنایی و در یافتن راهی برای پیمایش مسیر از میان ناملایمات فوق العاده است. اسکاتلند یکشنبه گذشته تا پایان نیمه با ایرلند رقابت کرد، اما ایرلند در نیمه دوم پس از آن مصدومیت، واقعاً از نظر تاکتیکی زیرک بود. انگلیس باید جسورتر از سال گذشته مقابل فرانسوی ها باشد.

سرود مانستر “ایستاد و بجنگ” است و این دقیقاً همان کاری است که انگلیس باید در روز شنبه انجام دهد. اما مبارزه باید قانونی باشد. انگلیس اگر بخواهد امثال پیتر اوماهونی را کنار بگذارد به نظم نیاز دارد. پرخاشگری کنترل شده او فوق العاده بوده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ما دیدیم که چه اتفاقی افتاد زمانی که مانو توئیلاگی پس از کنار گذاشته شدن از اردوی انگلیس، نظم خود را از دست داد و به فروش رفت و به دلیل از دست دادن کنترل خود، کارت قرمز و محرومیت گرفت. اما توئیلاگی جایگزین آشکاری برای اولی لارنس است و من ظاهر خط میانی انگلیسی را دوست دارم. هنری آروندل نیز بازیکن درخشانی است. او ممکن است در اعماق زمین پرتاب شده باشد، اما او می خواهد درگیر باشد و می تواند به ایرلندی ها سه فرصت برای فکر کردن بدهد. فشار از او و هم تیمی هایش خواهد بود.

دیو ریبانز که تابستان امسال نورثهمپتون را به مقصد فرانسه ترک می کند نیز می تواند تاثیرگذار باشد. این لاک تنها چند بار برای انگلیس داشته است، اما او در پاییز گذشته تفاوت بزرگی را در مقابل All Blacks ایجاد کرد.

جانی سکستون، در چیزی که مطمئنا آخرین حضورش در شش ملت خواهد بود، می‌تواند رکورد گلزن این رقابت‌ها شود، و این یک موقعیت یک بار در زندگی برای ایرلند است. اما همانطور که گری رینگروس که این آخر هفته پس از ضربه مغزی اش در موریفیلد ناپدید شد و تیم انگلیس دریافتند، ورزش می تواند بی رحمانه باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …