درگیری هواداران آینتراخت فرانکفورت با پلیس قبل از بازی ناپولی

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

درگیری شدیدی در مرکز شهر ناپل بین هواداران آینتراخت فرانکفورت و پلیس پیش از دیدار روز چهارشنبه این تیم آلمانی مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا رخ داد.

شیشه‌های ماشین شکسته شد و هواداران شراره‌ها، صندلی‌ها و اشیاء دیگر را پرتاب کردند، در حالی که تماشاچیان بی‌گناه در بارها و رستوران‌ها پناه گرفتند. یک ماشین پلیس و سایر وسایل نقلیه به آتش کشیده شد.

پلیس با تجهیزات ضد شورش در نهایت توانست اوضاع را آرام کند و هواداران را سوار اتوبوس ها کرد تا آنها را به هتل هایشان برساند.

از درگیری بیشتر اجتناب شد زیرا اکثریت “اولتراهای” ناپولی – هواداران تندرو خود تیم محلی – از تماس با هواداران آلمانی جلوگیری کردند. با این حال، آنها به اتوبوس ها سنگ و بطری پرتاب کردند.

شهردار ناپل، گائتانو مانفردی، گفت که این حادثه “یک جو غیرقابل قبول جنگ چریکی” در شهر ایجاد کرد.

نانسی فایزر، وزیر کشور آلمان در توییتر این درگیری ها را محکوم کرد و گفت: «خشونت و هولیگان ها ورزش را نابود می کند».

اطلاعات فوری در مورد دستگیری یا زخمی شدن این حادثه وجود ندارد.

پلیس در شهر ایتالیا به حالت آماده باش درآمده بود – حدود 800 افسر مستقر شده بودند – زیرا بیش از 600 هوادار از آلمان وارد شدند، علیرغم اینکه هواداران فرانکفورت از خرید بلیط در پی ناآرامی بین هواداران در بازی اول در آلمان منع شده بودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لیگان روب از لیورپول در قرعه کشی هیجان انگیز دربی WSL مرسی ساید تکذیب شد | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دربی مرسی ساید بدون جنجال دربی …