حمایت 4 میلیارد پوندی هانت برای مراقبت از کودکان مورد استقبال قرار گرفت، اما نگرانی ها برای بخش درگیر همچنان وجود دارد | مراقبت از کودک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کمپین‌های تبلیغاتی، والدین و بخش ابتدایی در انگلستان از گسترش عمده حمایت دولتی برای هزینه‌های مراقبت از کودکان استقبال کرده‌اند، اما هشدار داده‌اند که اجرای این طرح‌ها سال‌ها طول می‌کشد و بدون بودجه کافی شکست می‌خورد.

جرمی هانت صدراعظم در اقدامی که با خوشحالی والدین روبرو شد، اما با استقبال محتاطانه مبارزان مواجه شد، افزایش 4 میلیارد پوندی مراقبت از کودکان رایگان برای همه کودکان پیش دبستانی از سال 2025 را تایید کرد و از “جاه طلبی” برای همه انتخابات مقدماتی ایالتی خبر داد. ارائه مراقبت از کودکان قبل و بعد از درس از سال 2026.

به عنوان بخشی از یک حرکت گسترده تر برای کمک به افراد برای کار و افزایش رشد، این طرح 30 ساعت اضافی در هفته در طول ترم به والدین کودکان از سن 9 ماه تا دو سال ارائه می دهد که با پیشنهاد موجود برای سه و سه سال مطابقت دارد. بچه های چهار ساله

هانت که ادعا می‌کند این اقدام هزینه‌های مراقبت از کودکان را برای خانواده‌ها کاهش می‌دهد، گفت: “من نمی‌خواهم که هیچ والدینی که فرزند زیر پنج سال دارند، اگر بخواهند از کار کردن منع شوند، زیرا این کار برای اقتصاد ما مضر است و عمدتاً برای زنان ناعادلانه است.” نزدیک به 60 درصد.

برخی از والدین از معرفی تدریجی ساعات رایگان ناامید شدند، یکی از آنها به آبان نیوز گفت: «این خبر برای ما ناامیدکننده است. [and] در حال حاضر از نظر کمک مالی تفاوت زیادی ایجاد نمی کند. این قطعاً شبیه یک بازی سیاسی در آستانه انتخابات سال آینده است.»

این اصلاحات در مراحلی برای اطمینان از عرضه در بازار ارائه می شود، و والدین شاغل کودکان دو ساله می توانند از آوریل 2024 به 15 ساعت مراقبت رایگان در هفته در طول دوره ترم دسترسی داشته باشند، در حالی که کودکان 9 ماهه واجد شرایط دریافت بودجه خواهند بود. تا سپتامبر 2024. صدراعظم گفت که از 25 سپتامبر، همه والدین شاغل زیر پنج سال به 30 ساعت مراقبت رایگان در هفته در هفته دسترسی خواهند داشت.

با این حال، برخی از مبارزان گفتند که تأخیر برای جلوگیری از غلبه بر بخش ضروری است.

افزایش تعداد کودکان دو ساله ای که هر بزرگسال می تواند در مهدکودک از آنها مراقبت کند از ساعت 1:4 به 1:5 با خشم فعالان مواجه شد، آنها استدلال کردند که این امر نگرانی های آنها را نادیده می گیرد و فشار را بر افرادی که بیش از حد کار می کنند و دستمزد ضعیفی دارند افزایش می دهد. کارکنان .

صدراعظم وعده بودجه بیشتری برای بخش سال های اولیه داده است، که مدت هاست استدلال می کند که مبلغی که ارائه دهندگان از دولت برای پیشنهاد ساعات رایگان فعلی دریافت می کنند، آنها را از جیب خود رها می کند. شکاف بودجه بسیاری از ارائه دهندگان را از تجارت خارج کرده است.

در تلاش برای جلوگیری از تعطیلی بیشتر مهدکودک ها، هانت وعده افزایش بودجه ساعات رایگان 204 میلیون پوندی از سپتامبر امسال را داد که به 288 میلیون پوند در سال آینده افزایش خواهد یافت، که به گفته او افزایش 30 درصدی داشته است. گروه بودجه زنان تخمین زده است که تامین مالی ساعات فعلی برای کودکان سه و چهار ساله 1.82 میلیارد پوند اضافی هزینه خواهد داشت که بسیار بیشتر از مبلغ وعده داده شده توسط دولت است.

هانت با درخواست از والدینی که فرزندان بزرگ‌تر دارند، گفت که دولت به مدارس و مقامات محلی کمک مالی خواهد کرد تا از ساعت 8 صبح تا 6 بعدازظهر، مراقبت‌های بسته را برای والدین کودکان در سن مدرسه افزایش دهند. با این حال، این تغییر تا سال 2026 اجرایی نخواهد شد.

صدراعظم همچنین تأیید کرد که والدین با اعتبار جهانی اکنون می توانند هزینه های مراقبت از کودک را از قبل پرداخت کنند، در حالی که مبلغی که می توانند مطالبه کنند به 951 پوند و 1630 پوند برای دو فرزند افزایش می یابد که تقریباً 50 درصد افزایش می یابد.

هانت با پرداختن به “کاهش قابل توجه” در پرستاران کودک، که به گفته او طی یک سال 9 درصد در انگلستان کاهش یافته است، گفت که دولت به طور آزمایشی پرداخت های تشویقی 600 پوندی را برای پرستاران جدید اجرا خواهد کرد که به 1200 پوند برای کسانی که از طریق یک آژانس ملحق می شوند، افزایش می یابد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کیر استارمر دولت را به پیروی از رهبری حزب کارگر در تلاش برای اصلاح مراقبت از کودکان متهم کرد و افزود که اگرچه «پول بیشتر در سیستم» مثبت است، «چرا که والدین بالا و پایین کشور می‌دانند که داشتن ساعات رایگان بیشتر در صورت عدم دسترسی به آن فایده ای ندارد. آنها را افزایش می دهد و هزینه های والدین را افزایش می دهد.

Joeli Brearley، بنیانگذار گروه کمپین Pregnant then Screwed، این حرکت را “لحظه ای بسیار مهم” توصیف کرد، اما او هشدار داد که سرمایه گذاری 4 میلیارد پوندی کافی نیست. تحقیقات کنفدراسیون صنایع بریتانیا (CBI) تخمین می‌زند که تأمین مالی کامل طرح‌های موجود برای کودکان سه تا چهار ساله و گسترش این طرح به کودکان یک و دو ساله 8.9 میلیارد پوند هزینه دارد.

بررلی گفت: «این واقعیت که مراقبت از کودکان مهمترین بخش اعلام بودجه است، نشان می دهد که دولت این موضوع را جدی می گیرد. ما باید مطمئن شویم که بودجه کافی وجود دارد، ما به یک استراتژی نیروی کار نیاز داریم – اما من احساس می کنم امروز یک جهش بزرگ به جلو بود.

خیریه ها همچنین نسبت به کمبود عرضه در این بخش هشدار دادند. بر اساس تجزیه و تحلیل کارگری از ارقام دولتی، به ازای هر مهدکودک در انگلستان 2.4 کودک وجود دارد و از سال 2017 تعداد ارائه دهندگان 19 درصد کاهش داشته است. یک نظرسنجی جداگانه از مقامات محلی در انگلستان توسط موسسه خیریه کودکان Coram نشان داد که تنها نیمی از آنها مکان های مراقبت از کودک کافی برای پاسخگویی به تقاضای والدینی که تمام وقت کار می کنند دارند.

نیل لیچ، مدیر عامل اتحادیه سال‌های اولیه، گفت که این حرکت یک «تغییر بازی» برای خانواده‌ها بود، اما او همچنین تأکید کرد که هر ساعت «رایگان» نیاز به تأمین مالی مناسب دارد.

او گفت: “ما باید مطمئن شویم که سرمایه گذاری جدید از این بخش حمایت می کند و کیفیت و در دسترس بودن مراقبت از کودک را برای هر کودک بهبود می بخشد و همچنین آن را برای والدین مقرون به صرفه می کند.”

او اقدامات دولت برای پیشبرد برنامه‌های کاهش نسبت‌های 1:4 تا 1:5 را برای کودکان دو ساله – که هانت گفت برای ارائه‌دهنده «اختیاری» است – «شرم‌آور» خواند و هشدار داد که کیفیت را به خطر می‌اندازد و فشار را افزایش می‌دهد. در مورد مربیانی که هیچ سودی برای والدین ندارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …