بایدن به دنبال تقویت حمایت در میان سالمندان با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی است

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لاس وگاس – یکی از وعده‌های پرزیدنت بایدن به بلندپایگان آمریکا در اولین مبارزات انتخاباتی او برای دفتر بیضی شکل این بود: شما هزینه کمتری برای مراقبت‌های بهداشتی خواهید پرداخت.

بنابراین روز چهارشنبه، با نزدیک‌تر شدن اعلام احتمالی انتخابات مجدد هر روز، رئیس‌جمهور به لاس‌وگاس سفر کرد تا به خود ببالد که میلیون‌ها سالمند به لطف قانون مراقبت‌های بهداشتی که سال گذشته از آن حمایت کرد، در مصرف داروهای خود صرفه‌جویی خواهند کرد.

او گفت که به دلیل قانون کاهش تورم، سالمندان دیگر مجبور نخواهند بود برای برخی از واکسن های توصیه شده مانند زونا و کزاز کمک هزینه کنند و به طور متوسط ​​سالانه 70 دلار در آینده پس انداز کنند.

آقای بایدن در جمع حضار در دانشگاه گفت: «برای سالمندان با درآمد ثابت که اغلب به داروهای گران قیمت نیاز دارند تا سالم بمانند، این سؤال همیشگی این است که آیا می‌توانند داروها را مصرف کنند و آیا می‌توانند صورتحساب‌ها را بدون دست کشیدن از عناصر مهم زندگی خود بپردازند.» نوادا، لاس وگاس

او گفت: «این فقط سلامت شما نیست. «این در مورد شأن شماست. این مربوط به امنیت شماست.»

در انتخابات 2020، آقای بایدن در میان افراد 65 سال و بالاتر نسبت به دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق، 48 درصد تا 52 درصد کوتاه آمد. رئیس جمهور و مشاورانش امیدوارند در سال 2024 با این استدلال که امنیت مالی و پزشکی آن با حضور آقای بایدن در مقام ریاست جمهوری بهتر محافظت شود، حمایت خود را در میان آن گروه افزایش دهند.

محور اصلی این بحث تا کنون سرنوشت برنامه های بازنشستگی اولیه دولت، تامین اجتماعی و مدیکر بوده است. آقای بایدن در استفاده از پیشنهادات تعداد انگشت شماری از سیاستمداران جمهوری خواه مبنی بر اینکه حزب برنامه های مردمی را به خطر می اندازد، تهاجمی عمل کرده است.

او روز چهارشنبه در مقابل تابلویی در دانشگاه نوادا ایستاد که روی آن نوشته شده بود «کاهش هزینه‌ها برای خانواده‌های آمریکایی». رئیس‌جمهور سخنرانی خود در مورد وضعیت اتحادیه را در سال جاری بازگو کرد، زمانی که چندین قانونگذار جمهوری‌خواه او را به دلیل ادعای اینکه می‌خواهند برنامه‌های شبکه ایمنی اجتماعی را قطع کنند، دروغگو خواندند.

او گفت: «امیدوارم این حقیقت داشته باشد،» وی خاطرنشان کرد که قانونگذاران در حال فیلمبرداری هستند زیرا آنها هرگونه علاقه به آسیب رساندن به مدیکر و تأمین اجتماعی را انکار می کنند. او گفت: «اما وقتی آن را ببینم آن را باور خواهم کرد.

با این حال، فراتر از این موضوع، دولت استدلال می‌کند که آمریکایی‌های مسن‌تر نیز از تلاش‌های رئیس‌جمهور برای پایین نگه‌داشتن هزینه‌ها، به ویژه در مورد داروهایشان، در زمانی که قیمت‌ها به شدت افزایش یافته است، سپاسگزار خواهند بود.

علاوه بر میانگین صرفه جویی 70 دلاری در واکسن، مقامات کاخ سفید روز چهارشنبه گفتند که سالمندان در سراسر کشور از مقرراتی در قانون کاهش تورم سود خواهند برد که شرکت های دارویی را در صورتی که هزینه دارو را سریعتر از تورم افزایش دهند جریمه می کند.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

مقامات گفتند که اخیراً 27 داروی تخصصی این معیارها را برآورده کرده اند و سازندگان آنها ملزم به پرداخت تخفیف به دولت فدرال برای هزینه های اضافی هستند. مقامات دولتی گفتند که آمریکایی‌های مسن ممکن است در آینده پس‌اندازهایی را تجربه کنند زیرا شرکت‌های دارویی قیمت‌ها را پایین‌تر نگه می‌دارند تا مجبور به پرداخت تخفیف نشوند.

خاویر بسرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی، قبل از حضور رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “برخی از افرادی که مدیکر سنتی یا مراقبت های مدیریت شده مدیکر دارند، ممکن است در عرض چند هفته پس انداز کنند.”

آقای بایدن همچنین بر تأثیر اقدامات مراقبت های بهداشتی او بر هزینه انسولین، که یک داروی رایج – و معمولاً گران است – برای بسیاری از سالمندانی که از دیابت رنج می برند، تاکید کرد.

قانون مراقبت های بهداشتی رئیس جمهور، قیمت انسولین را برای افراد مسن 35 دلار در ماه محدود کرده است و آقای بایدن موفق شده است که دو تا از سه تولیدکننده بزرگ دارو را متقاعد کند که هزینه ها را برای جوانان نیازمند به انسولین کاهش دهند. الی لیلی در این ماه اعلام کرد که هزینه های انسولین را با همان 35 دلار محدود می کند. Novo Nordisk اعلام کرد که هزینه داروی انسولین خود را 75 درصد کاهش می دهد.

تمرکز بر هزینه های پزشکی برای افراد مسن بخشی از دستور کار آقای بایدن از قبل از ریاست جمهوری او بوده است. وب‌سایت کمپین او تحت عنوان «طرح بایدن برای آمریکایی‌های مسن‌تر» گفت که سالمندان در ایالات متحده «لایق بازنشستگی با وقار هستند – قادر به پرداخت هزینه‌های نسخه‌های خود و با دسترسی به مراقبت‌های طولانی‌مدت با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه».

اما جاه طلبی های سیاسی او اکنون بخشی از یک تلاش سیاسی برای بازگرداندن برخی از جمعیتی است که به سمت جمهوری خواهان گرایش پیدا کرده اند، زیرا میانگین سنی افراد ساکن در کشور هر سال افزایش می یابد.

گروهی متشکل از حدود 22 قانونگذار جمهوری خواه در حال تصویب قانونی برای لغو قانون کاهش تورم هستند، اقدامی که مقامات کاخ سفید و رئیس جمهور از آن استفاده کرده اند. آقای بایدن می‌خواهد رقیب جمهوری‌خواه خود در کاخ سفید – هر کسی که مشخص شود – با این پیشنهاد که به افراد مسن‌تر آسیب می‌زند، هزینه تلاش‌های لغو را بپردازد.

در بیانیه ای ماه گذشته، کاخ سفید اعلام کرد که تلاش ها برای لغو این قانون «ده ها میلیارد دلار یارانه به بیگ فارما برمی گرداند، قیمت داروهای تجویزی سالمندان را افزایش می دهد و مالیات بر حدود 14.5 میلیون نفر را افزایش می دهد – همه در عین حال افزایش می یابد. کسری.»

سفر آقای بایدن به لاس وگاس تنها چند هفته قبل از اینکه وی اعلام کند برای دومین دوره نامزد می شود، انجام می شود. نوادا یک ایالت نوسانی بحرانی است که دموکرات ها برای حفظ کنترل کاخ سفید برای چهار سال دیگر به آن نیاز دارند. در سال 2020، آقای بایدن با 50.06 درصد آرا، در مقابل 47.67 درصد آقای ترامپ، ایالت را به دست آورد.

سخنرانی روز چهارشنبه در کالج مهمان نوازی ویلیام اف. هارا برگزار شد، که به اتحادیه های خدماتی که در لاس وگاس و یک حوزه مهم دموکرات بسیار قدرتمند هستند، اشاره کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …