گوستاوو اسکارپا از ناتینگهام فارست در برزیل پس از از دست دادن یک میلیون پوند در کلاهبرداری رمزارز | ناتینگهام فارست

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ناتینگهام فارست از هافبک گوستاوو اسکارپا که تقریباً یک میلیون پوند را در یک کلاهبرداری از ارزهای دیجیتال از دست داد، حمایت می کند. فارست به قرارداد ژانویه آنها اجازه داد تا برای رسیدگی به این موضوع به برزیل بازگردد، جایی که بازگشت سرمایه قابل توجه او پرداخت نشد.

بر اساس گزارش ها در برزیل، اسکارپا که در ماه نوامبر پس از پایان قراردادش با پالمیراس به انگلیس نقل مکان کرد، پس از تلاش برای بازپس گیری پول خود در دادگاه در کشورش حاضر شده است.

مدیر فارست، استیو کوپر، فاش کرده است که علت کنار گذاشته شدن اسکارپا از بازی های اخیر است و فارست از برزیلی حمایت کامل خود را می کند.

من می توانم به شما بگویم که او برخی از مسائل شخصی برای حل کردن داشته است و ما از او حمایت می کنیم، که شامل اجازه دادن به او برای بازگشت است. [to Brazil]کوپر گفت.

من واقعاً فکر نمی‌کنم که وارد شدن به درون و برون‌های این موقعیت درست باشد. فکر نمی کنم اجازه داشته باشم، اما به هر حال نمی خواهم چون این یک موقعیت شخصی است. اول و مهمتر از همه این جایی است که من با آن هستم. ما از گوستاوو در مورد آنچه که او می‌گذرد حمایت می‌کنیم و البته این بر عملکرد و در دسترس بودن فوتبال و همه چیزهای دیگر تأثیر می‌گذارد.

«البته این چیزها دست به دست هم می دهند. ما می خواهیم که او در ذهنش جا خوش کند و اوضاع را مرتب کند. این یک وضعیت ناگوار است و او از حمایت کامل ما با آن برخوردار است. امیدواریم که او بتواند آن را حل کند و سپس روی در دسترس بودن خود برای ما تمرکز کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مارک لاتام به دلیل توئیت همجنسگرا هراسی که وزیر کار را از نظر جسمی بیمار کرد، محکوم شد | سیاست نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پنی شارپ، وزیر محیط زیست …