پیت و تگزاس A&M-Corpus Christi از جنون مارس با برنده شدن چهار نفر اول خبر می دهند | مسابقات NCAA 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جاماریوس برتون در فاصله 10 ثانیه مانده به پایان یک جامپر را انجام داد و پیت در یک بازی رفت و برگشتی سه شنبه شب که شامل 21 تغییر سرب بود، 60-59 ایالت می سی سی پی را شکست داد.

ایالت می سی سی پی در پایان شانس زیادی برای پیروزی داشت، اما شکیل مور یک پرتاب سه امتیازی باز را از کرنر در حالی که دو ثانیه باقی مانده بود از دست داد. تلاش DJ Jeffries برای نوک زدن درست قبل از زنگ خطر دور از هدف بود.

نلی کامینگز با 15 امتیاز پیشتاز پیت بود. گرگ الیوت 13 و بلیک هینسون 12 گل به ثمر رساند تا پانترز (23-11) برای اولین بار از سال 2014 در یک بازی تورنمنت NCAA پیروز شود.

آنها به عنوان نفر یازدهم وارد براکت منطقه غرب میانه شدند و در روز جمعه در گرینزبورو، کارولینای شمالی، به مصاف ایالت آیووا شماره 6 رفتند.

داشون دیویس 15 امتیاز برای بولداگ داشت (21-13).

شماره 16 تگزاس A&M-Corpus Christi 75, No. 16 SE Missouri State 71

ایزاک موشیلا 15 امتیاز و 12 ریباند داشت در حالی که تگزاس A&M-Corpus Christi در برابر ایالت میسوری جنوب شرقی ایستاد تا اولین برد مسابقات NCAA را در تاریخ برنامه کسب کند.

تگزاس A&M-Corpus Christi در 15 ثانیه پایانی در خط پرتاب آزاد 3 از 4 پیش رفت تا بازی را یخ کند و در روز پنجشنبه در بیرمنگام، آلاباما، آلاباما در منطقه جنوبی بازی کند.

جزایر 16 نفره (24-10)، برنده کنفرانس ساوت لند، برای دومین فصل متوالی به جمع چهار تیم اول بازگشتند و در بازی افتتاحیه این تورنمنت NCAA به جز 23 ثانیه پیشتاز شدند.

ایالت میسوری جنوب شرقی (19-17) یک کسری 10 امتیازی را پاک کرد و با 3:07 باقی مانده به 64 رسید.

جالن جکسون با 22 امتیاز پیشتاز جزیره نشینان بود. ترویان تنیسون با یک چیدمان نرم از شیشه بیرون آمد تا تگزاس A&M-Corpus Christi را با امتیاز 72-69 در حالی که 22 ثانیه باقی مانده بود پیش بیفتد.

کریس هریس 23 امتیاز کسب کرد قبل از اینکه برای رداوکس، قهرمان مسابقات کنفرانس دره اوهایو خطا کند. فیلیپ راسل در فاصله 1.5 ثانیه‌ای تا پایان بازی، در یک بازی سه امتیازی بالقوه به خوبی نگاه نکرد.

ایالت میسوری جنوب شرقی در خط پرتاب آزاد 9 بر 20 رفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …