افسر پلیس سیدنی به اتهام تعقیب یک زن اعتراف کرد | پلیس و پلیس استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک افسر پلیس سیدنی اعتراف کرده است که یک زن را تحت تعقیب قرار داده و با استفاده از پایگاه داده محدود پلیس به دنبال جزئیات در مورد شریک زندگی او بوده است.

جاشوا آلن جیمز ووتن قربانی خود را در یک دوره 11 روزه در فوریه 2022 دنبال کرد و با استفاده از ماشین اجاره ای GoGet خود را در نزدیکی خانه، محل کار و جاهای دیگر پنهان کرد.

پنج‌شنبه گذشته، این مرد 32 ساله در دادگاه محلی داونینگ مرکز به یک فقره تهدید/ارعاب با هدف ایجاد ترس از آسیب جسمی یا روحی و یک مورد ارزیابی داده‌های محدود شده اعتراف کرد.

ووتن از دسامبر 2019 عضو پلیس NSW بوده و به فرماندهی منطقه پلیس حومه شرقی وابسته بود.

از ژانویه 2022 او با پدر و مادرش در پارک اوران زندگی می کند، جایی که در 7 ژوئن سال گذشته دستگیر شد. دادگاه شنیده است، در روز ولنتاین سال گذشته، او بدون اطلاع قبلی به خانه این زن آمد و گل رز را در خیابان او گذاشت.

روز بعد او به او گفت که رفتار او “نامناسب” است. او گفت: “من نمی دانم برنامه بازی شما چیست، اما باید رفتار خود را متوقف کنید.”

سپس ووتن از 17 تا 28 فوریه هفت بار او را دنبال کرد.

تشخیص شماره پلاک، داده‌های GPS از GoGet، عوارض و صورت‌حساب‌های بانکی نشان می‌دهد که او در طول دوره ۱۱ روزه در مجاورت او بوده است.

به دادگاه گفته شد که در 25 فوریه به پلیس، پایگاه داده پلیس دسترسی پیدا کرد که فقط برای دلایل قانونی و نه برای دلایل شخصی استفاده می شد.

او با ایجاد دلایل و مدخل های نادرست، نام مردی را که زن را با او دیده بود و آدرس محل سکونتی که با هم رفته بودند جستجو کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در آخرین فرصتی که او را تعقیب کرد، از یک کسب و کار بازدید کرد که آن زن قبلاً در آن کار می کرد و با شخصی که سپس از طریق پیامک به زن اطلاع داده بود صحبت کرد.

“جاش است [here] او می‌خواهد با من گپ بزند، چیزی هست که بگویم یا نگویم؟» همکارش پرسید

«هر چه می خواهی بگو. چرا اون لعنتی [there]? او پاسخ داد: او یک عجایب است.

ووتن در 9 ژوئن با دادگاه محکوم خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهروند آمریکایی زندانی به دلیل انتقاد از حاکمان عربستان سعودی آزاد شد | عربستان سعودی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پسرش گفت، یک شهروند آمریکایی …