ارلینگ هالند عالی پنج ضربه را زد در حالی که منچسترسیتی RB لایپزیگ را تخریب کرد | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این لحظه ای بود که بازیکنان متلاشی شده RB Laipzig می توانستند نفس خود را بیرون دهند. 62 دقیقه از ساعت مشخص شد و شماره 9 قرمز روشن در جدول تعویض منچسترسیتی ظاهر شد. برای باشگاه آلمانی، مصیبت تمام شده بود. ارلینگ هالند در حال پیاده شدن بود.

هنگامی که توپ ویران کننده سیتی به عنوان مهاجم مرکزی خارج شد، لبخندی گسترده روی لبانش بود، تشویق کمی از هر طرف شنیده شد، پپ گواردیولا نیز در خط بازی حضور یافت. هالند پیش از این چهار هت تریک با رنگ های سیتی در فصلی به ثمر رسانده بود که بی امان رکوردها را از بین می برد. اما پنج در یک بازی؟ و یک تساوی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در آن صورت؟

این فوق العاده خاص بود و همه آن را می دانستند. زمانی که هالند گل پنجم و سیتی گل ششم خود را به ثمر رساند، انگشتان و شست یک دست خود را دراز کرد و از هواداران خواست آنها را بشمارند، پدرش، الفی، در سکوها جشن وحشیانه ای به پا کرد و 39 گل برای او در این فصل به ثمر رساند. یک رکورد جدید باشگاهی – او را از 38 تامی جانسون در سال های 1928-1929 عبور داد.

کاری که این استاد کلاس قدرت قلدری، دویدن سخت و تیراندازی مرگبار انجام داد، ارسال پیامی به سراسر اروپا بود. گواردیولا در دو فصل گذشته به جام مقدس قهرمانی با سیتی در لیگ قهرمانان اروپا، فینال و نیمه نهایی نزدیک شده است. با حضور هالند در حال حاضر، احتمالات وسوسه انگیز هستند. سیتی رکورد برد خود در این رقابت ها را برابر کرد – 7-0 مقابل شالکه در سال 2019 – زمانی که کوین دی بروین یک زیبایی در وقت های تلف شد. این موقعیت توسط هم تیمی او فراتر رفت.

به نظر می‌رسد داستان گواردیولا در لیگ قهرمانان در سیتی در این شب‌ها جلوی چشم همگان می‌آید – که در مورد تمام دلشکستگی‌های دور حذفی بود – و به معنای واقعی کلمه قبل از شروع بازی، نمایش بزرگ شامل فیلم‌هایی از او پس از شکست ها غمگین به نظر می رسد و بازیکنان شکسته را دلداری می دهد. پیام خوشحال کننده در پایان این بود: “این فصل کمی متفاوت است.”

این که چگونه سیتی در نیمه نهایی فصل گذشته به رئال مادرید سقوط کرد یک معما باقی مانده است و اجازه دهید تاتنهام را در یک چهارم نهایی 2019 شروع نکنیم. VAR حتی در مونتاژ مداخله کرد. برای شکل دادن به شب، تصمیم اولیه به نفع سیتی خواهد بود.

پس از اینکه توپ پس از یک کرنر در محوطه به اطراف چرخید، بازیکنان سیتی با ضربه های تند و تیز و هالند نتوانستند یک کمانه دشوار را در تیرک دورتر کنترل کنند، هیچ درخواستی از سوی کسی آبی آسمانی وجود نداشت. لحظاتی بعد، دی بروین با کمی تأخیر روی جوسکو گواردیول وارد شد و این زمانی بود که به داور، اسلاکو وینچیچ، توصیه شد که با مانیتور کنار زمین مشورت کند.

مطمئنا تکل دی بروین آنقدرها هم بد نبود؟ سپس فریم های فریز نشان می داد که ضربه سر رودری روی کرنر به بازوی بنجامین هنریکس کشیده شده بود، البته او در هنگام پریدن پشتش به توپ بود. این تعریف یک نامه از تصمیم قانون بود که در مورد لایپزیگ سخت بود.

کوین دی بروین در وقت های تلف شده گلزنی را کامل می کند.
کوین دی بروین در وقت های تلف شده گلزنی را کامل می کند. عکس: Matt West/REX/Shutterstock

هالند با کمترین احساس به خانه هجوم آورد و این او بود که در حال دویدن بود و احساس می کرد برای ژوگولار لایپزیگ. هدف دوم او بلافاصله پس از شروع مجدد به دست آمد، هدفی برای به نمایش گذاشتن هیاهوی، ورزشکاری و غریزه غارتگری خود. هالند یانیس بلاسویچ را مجبور کرد که با عجله از زمین عبور کند و وقتی مانوئل آکانجی از نیمه راه برگشت، هالند پیچ ​​خورد و با سر به دی بروین برگشت. آنچه بعد از آن تمام شد مربوط به خلوص تکنیک دی بروین بود، یک دویدن در ترافیک و به دنبال آن یک درایو سوزان که از تیر عمودی برگشت. هالند ریباند را بلعید.

همه چیز در مقابل لایپزیگ پیش از وقفه پیش رفت، از جمله لحظه ای که ادرسون منطقه خود را ترک کرد و کنراد لایمر را پاکسازی کرد تا وینچیچ به خطا پاسخ منفی دهد و تیمو ورنر ناباور را به دلیل مخالفت ببندد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سیتی در دوره اول طلایی می‌توانست چیزهای بیشتری داشته باشد، اگرچه جک گریلیش کتاب کپی‌اش را با یک شیرجه در آن منطقه از بین برد. ایلکای گوندوگان در همان ابتدا توپ بلندی انجام داد در حالی که هالند تقریباً توپ بلندی را که حق نداشت به آن دست پیدا کند ضربه زد. در 2-0، هالند به کرنر نزدیک ضربه زد تا بلاسویچ را نجات دهد در حالی که گوندوگان نیز پس از ضربه ایستگاهی سریع دی بروین، دروازه بان را گسترش داد.

وظیفه لایپزیگ با آخرین اقدام هالند در نیمه اول غیرممکن شده بود. ضربه سر روبن دیاس از روی یک کرنر، درون تیرک را بوسید و از روی خط عبور کرد، آمادو هایدارا سعی کرد بچرخد و دور بزند اما هالند را پشت سر خود احساس کرد. شماره 9 سیتی عملاً توپ را وارد دروازه کرد. او شما را به هر طریقی خواهد گرفت.

همیشه نیمه دوم طولانی و تنبیهی برای تیمی بود که در رده سوم بوندس لیگا قرار دارد، تیمی که از زمان انتصاب مارکو رز در سپتامبر گذشته بیش از هر کس دیگری امتیاز گرفته است. سیتی بی‌رحمانه حمله کرد، هالند خون را خوشبو کرد و گل‌ها به جریان افتادند، لایپزیگ ناتوان.

تقریباً به طرز خنده‌داری برای سیتی آسان بود. و هالند که از دو کرنر دیگر سود برد و یک جفت ریباند به خانه زد. گوندوگان چهارمین گل متوالی را پس از نیمه تمام به ثمر رسانده بود و به گوشه ای دور رفت تا نگاه هزار یاردی رز را جلب کند و این مصیبت نتوانست به سرعت برای لایپزیگ خاتمه یابد، حتی پس از حرکت رحمتی که هالند عقب نشینی کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …