MIA در سال 2024: جمهوریخواهان ترامپ در سال 2016 پیروز شدند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اگر دونالد جی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2024 نامزد نمی شد، می توان انتظار داشت که گروهی از جمهوری خواهان برای کاخ سفید رقابت کنند: آنهایی که آقای ترامپ در سال 2016 شکست داد.

در عوض، بسیاری از این نامزدهای زمانی پر وات یا از چرخه 2024 صرف نظر کرده اند یا به طور کلی از سیاست ملی خارج شده اند. جب بوش بیشتر یک منزوی سیاسی است. سه سناتور، تد کروز، مارکو روبیو و رند پل، همگی در برابر آقای ترامپ تسلیم شدند و گاهی اوقات به شرکای قانع کننده ای تبدیل شدند. اسکات واکر پس از شکست مجدد در انتخابات فرمانداری در ویسکانسین، اکنون سازمانی را برای محافظه‌کاران جوان اداره می‌کند و یک پادکست را میزبانی می‌کند.

هیچکدام علاقه زیادی به مواجهه مجدد با خشم آقای ترامپ نشان نداده اند.

با وجود تمام صحبت‌هایی که در مورد اینکه رئیس‌جمهور سابق چگونه از نظر سیاسی ضعیف شده است و برای سرنگونی به عنوان چهره غالب حزب جمهوری‌خواه آماده است، و با وجود همه نظرسنجی‌هایی که نشان می‌دهد تعداد زیادی از رای‌دهندگان جمهوری‌خواه ترجیح می‌دهند که آقای ترامپ دوباره نامزد نشود، اراده می‌شود. به چالش کشیدن او کوچک است و معدود مدعیانی که تاکنون به اندازه کافی شجاع هستند در صحنه ملی بی تجربه هستند.

این باعث شده است که آقای ترامپ به طور بالقوه تنها نامزد جمهوری خواه در سال 2024 باشد که قبلاً برای ریاست جمهوری نامزد شده است. آخرین بار در سال 1980 بود که در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری علنی جمهوری خواهان فقط یک نامزد حضور داشت که قبلاً به دنبال این پست بود.

اندازه نسبتاً کوچک میدان آینده 2024 رقبای ترامپ، با چندین نامزد احتمالی که برای ورود به رقابت پای خود را به تعویق می اندازند، ممکن است ارتباطی با تجربه تحقیرآمیز جمهوری خواهانی داشته باشد که در سال 2016 با او مبارزه کردند و چیزی برای نشان دادن نداشتند. آن را اما توهین آمیز سوبریکت هایی مانند کم انرژی Jeb، Lyin’ Ted و Liddle Marco.

آقای واکر در مصاحبه ای با کمپین انتخاباتی خود در سال 2016 گفت: “من آنقدر عاقل بودم که قبل از دیگران آن را ببینم، بنابراین نام مستعار پیدا نکردم.” خطر نامزدی آقای ترامپ. من می‌توانستم پدیده‌ای را ببینم که دونالد ترامپ وارد انتخابات 2016 شد. و فهمیدن این موضوع برای دیگران بیشتر طول کشید.»

چند تن از جمهوری خواهان دیگری که در سال 2016 شکست خوردند، به صراحت اعلام کردند که مطلقاً قصد رویارویی مجدد با آقای ترامپ را ندارند.

بن کارسون، جراح مغز و اعصاب پیشرو که پس از از دست دادن اولیه آقای ترامپ وزیر مسکن شد، گفت: “من همیشه کاری را که خدا از من می خواهد انجام خواهم داد، اما امیدوارم اینطور نباشد.” “این چیزی نیست که من بخصوص می خواهم.”

آقای کارسون تا آنجا پیش رفت که گفت هرگز نمی خواست برای ریاست جمهوری نامزد شود. او گفت: «آن زمان به‌خصوص نمی‌خواستم این کار را انجام دهم. خیلی ها مرا برای انجام آن تحت فشار قرار دادند. گفتم: “اگر مردم واقعاً من را بخواهند، خواهم کرد” اما هرگز چیزی نبود که بخواهم انجام دهم. من مطمئناً اکنون نمی خواهم این کار را انجام دهم.»

آقای کروز که بارها گفته است برای انتخاب مجدد به سنا و نه برای ریاست جمهوری نامزد می‌شود، پاییز گذشته پیش‌بینی کرد که اگر ترامپ تسلیم شدن را انتخاب کند، «همه کاندید خواهند شد». و آقای واکر، در مصاحبه خود، گفت که او همچنان جاه طلبی های ریاست جمهوری را در سر می پروراند – اما نه در حال حاضر.

آقای واکر 55 ساله گفت: “من ربع قرن از جو بایدن جوانتر هستم، بنابراین زمان زیادی دارم.” “اما نه در سال 24.”

حتی در شرایطی که جمهوری‌خواهان برای مقابله با بایدن به راه می‌افتند، بسیاری از جمهوری‌خواهان جاه‌طلب احساس می‌کنند که شاید عاقلانه باشد که منتظر خروج آقای ترامپ از صحنه ملی باشیم. این اکراه آشکار برای پیوستن به حوزه 2024 – که نظرسنجی های اولیه نشان می دهد که آقای ترامپ و فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس بر آن تسلط خواهند داشت – نشان می دهد که جمهوری خواهان سطح بالا هنوز رئیس جمهور سابق را تهدیدی جدی برای آینده سیاسی خود می دانند و می بینند. در به چالش کشیدن او هزینه های بلندمدت بیشتری نسبت به منافع دارد.

آقای دیسانتیس، نیکی هیلی فرماندار سابق کارولینای جنوبی و چندین جمهوری خواه دیگر در تلاش هستند تا آقای ترامپ را سرنگون کنند، اما میدان مورد انتظار احتمالاً به راحتی در یک صحنه مناظره قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر، جاه طلبی های شخصی با میل به جلوگیری از شکستن مخالفان با آقای ترامپ برخورد می کند. لری هوگان، فرماندار سابق مریلند، با هشدار نسبت به “انباشته شدن چند خودروی دیگر” این ماه اعلام کرد که برای ریاست جمهوری نامزد نخواهد شد. و پل دی. رایان، رئیس پیشین مجلس نمایندگان، اخیراً درخواست خود را برای یک میدان اولیه محدود تکرار کرد.

موضع فرار نکنید، دهه ها خرد سیاسی را به هم می زند. حتی مناقصه های بلند مدت ریاست جمهوری راهی برای ارتباط ملی فراهم کرده و زمینه را برای کمپین های بعدی – یا حداقل برنامه های تلویزیون کابلی – فراهم کرده است. قبل از اینکه آقای ترامپ در سال 2016 پیروز شود، هفت نفر از هشت نامزد قبلی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری، یا قبلاً نامزد ریاست جمهوری شده بودند یا رئیس جمهور بودند – و دیگری پسر یک رئیس جمهور بود. آقای بایدن در سومین تلاش خود برنده این مقام شد.

تقریباً همه دموکرات‌هایی که در سال 2020 به آقای بایدن کاندیدا شدند و شکست خوردند، مبارزات انتخاباتی خود را با شکل سیاسی بهتری نسبت به آغاز کارشان به پایان رساندند، چه با مشخصات ملی و جمع‌آوری کمک مالی بزرگ‌تر یا با جوایز دلداری که شامل معاونت رئیس‌جمهور، پست کابینه بود. یک کرسی کلیدی سنا، روسای کمیته سنا، نفوذ بر دولت بایدن و یک پلتفرم اصلی به عنوان یک کارشناس جناح راست.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

اما به نظر می رسد جمهوری خواهانی که به سال 2024 چشم دوخته اند، سود کمتری می بینند. آنها به خوبی از رویکرد سیاسی بی‌رحم آقای ترامپ و انگیزه او برای از بین بردن هر کسی که او را تهدید می‌داند آگاهند – حتی اگر این ویژگی‌ها به او کمک کرد وفاداری بی‌حوصلگی بسیاری از رای‌دهندگان جمهوری‌خواه را جلب کند و کیش شخصیتی را ایجاد کند. بار مهمانی اش را خورد.

اگرچه قدرت سیاسی او کاهش یافته است، او هنوز هم وفاداری حدود یک چهارم رای دهندگان حزب را دارد که می گویند حتی به عنوان یک نامزد مستقل به او رای می دهند.

برای حوزه جمهوری خواهان در سال 2016، شکست از آقای ترامپ سکوی پرشی برای منسوخ شدن حزب بود.

سناتور لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی یکی از حامی ترین حامیان آقای ترامپ شد و از کمپین انتخاباتی او در سال 2024 حمایت کرد. آقای روبیو که هنوز سناتور فلوریدا است، اکنون چهارمین جمهوری خواه پرنفوذ در ایالت خود است. جان کاسیچ فرماندار سابق اوهایو و کارلی فیورینا، مدیر اجرایی سابق شرکتی که لحظه امضای مبارزات انتخاباتی او در واکنش به تحقیر ظاهر آقای ترامپ بود، در سال 2020 به عنوان جانشین کمپین بایدن در تلاش برای محاکمه جمهوری خواهان میانه رو که توسط آقای ترامپ مخالفت کردند ظاهر شدند. ترامپ.

جورج پاتاکی، فرماندار سه دوره ای سابق نیویورک، در مصاحبه ای اذعان کرد که تا زمانی که در سال 2016 نامزد شد، توانایی خود را پشت سر گذاشته بود.

آقای پاتاکی گفت: “سیاست مربوط به زمان بندی است و من باید قبل از زمانی که این کار را انجام می دادم می دویدم.” او توضیح داد که هرگز به مبارزات انتخاباتی 2024 فکر نکرده بود و اکثر مردم به وضوح می‌توانستند ببینند که این رقابت به عنوان یک رقابت ترامپ و دیسانتیس شکل می‌گیرد.

کریس کریستی، فرماندار سابق نیوجرسی که از افراد مورد اعتماد، رقیب و منتقد آقای ترامپ بوده است، اکنون یکی از معدود نامزدهای احتمالی سال 2024 است که مایل است علناً رئیس جمهور سابق را با نام توهین کند. (فرماندار کریس سونونو از نیوهمپشایر، که با دویدن بازی می کند، برای انتقاد ترامپ به یک نقل قول تبدیل شده است.)

در مصاحبه اخیر، آقای کریستی گفت که کمپین های ریاست جمهوری، سیاستمدارانی مانند آقای دیسانتیس را افشا می کند، که تجربه اش در کانون توجه به گروه های کوچکتر مطبوعاتی در بازارهای رسانه های ثانویه محدود می شود.

او گفت: «ما افراد زیادی را دیده‌ایم که فقط می‌روند، اوه، همه هوا از بالون خارج می‌شود، زیرا آنها روی صحنه می‌روند و یا به اندازه کافی باهوش نیستند یا به اندازه کافی مهارت یا تجربه کافی ندارند.» .

آقای کریستی تنها نامزد دیگری در سال 2016 است که گفته است حتی در نظر دارد دوباره در سال 2024 نامزد شود، اگرچه یکی از دستیاران آقای روبیو گفت که او به طور رسمی این احتمال را رد نکرده است. هیچ یک از این دو کشور هیچ گام مشخصی برای ایجاد یک کمپین برنداشته است.

هیچ کس دیگری جز آقای ترامپ در عرصه فعلی یا آینده نامزدهای 2024 پیش از این برای ریاست جمهوری نامزد نشده است. این برخلاف سال 2016 است، زمانی که این میدان شامل مایک هاکبی و ریک سانتوروم، دو برنده قبلی اتحادیه آیووا، و ریک پری، فرماندار سابق تگزاس بود که تلاش‌هایش در سال 2012 پس از فراموش کردن بخش مهمی از تعهد کمپین امضای خود در یک انتخابات، شعله‌ور شد. مرحله مناظره

برای ماه‌ها، آقای دیسانتیس تنها جمهوری‌خواه است که در نظرسنجی‌ها با آقای ترامپ رقابت می‌کند. او ستایش عمومی ناوگانی از جمهوریخواهان برجسته را برانگیخت که مشتاق بودند از آقای ترامپ حرکت کنند، اما آگاه بودند که او چگونه حزب را متحول کرده است.

آقای بوش، یکی از هموطنان فلوریدیایی که به عنوان نامزد اولیه در سال 2016 شدیدترین حملات را از سوی آقای ترامپ انجام داد، ماه گذشته برای تمجید از آقای دیسانتیس ظاهر شد.

آقای بوش در مصاحبه با فاکس نیشن گفت: «او فرماندار واقعاً مؤثری بوده است. او جوان است. من فکر می کنم ما در آستانه تغییر نسل در سیاست خود هستیم. من به نوعی امیدوارم.»

آقای بوش به ایمیل های این مقاله پاسخ نداد.

همانطور که آقای بوش نشان داد، قدرت اولیه در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری می تواند خطرناک باشد، به ویژه برای نامزدهای آزمایش نشده. اولین برداشت بد در مقابل یک مخاطب ملی می تواند یک کمپین را نابود کند و یک حرفه را افتضاح کند.

آقای کریستی گفت پلتفرمی که برای خود به عنوان فرماندار ساخته و در سال 2016 به او اجازه می‌دهد در صورت انتخاب دیر وارد رقابت‌های 2024 شود. او بارها گفته است که رای‌دهندگان جمهوری‌خواه از آقای ترامپ خسته شده‌اند و پیشنهاد کرده است که هنوز هم می‌تواند برای یک شرکت‌کننده دیرآزموده در نبرد وجود داشته باشد.

آقای کریستی گفت: “من هرگز در زندگی بزرگسالی ام کسی را ندیده بودم که همه فکر می کردند آن مرد همان مرد خواهد بود.” «عقل متعارف این بود که جب بوش قرار است نامزد شود. او 150 میلیون دلار جمع آوری کرد و قرار بود برنده شود، خوب؟ فکر می کنم او یک نماینده داشت.»

آقای بوش در واقع چهار نماینده از آیووا و نیوهمپشایر را انتخاب کرد و پس از کسب مقام چهارم در کارولینای جنوبی از رقابت خارج شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نقش رودری در منچسترسیتی نشان می دهد که نگه داشتن هافبک ها کلید موفقیت است | شهر منچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیاو ایفای نقش هافبک سفارشی است. …