اسکاتلند – ایرلند: شش ملت 2023 – زنده | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

مقدمه

پیروزی ایرلند در دور دوم مقابل فرانسه در دوبلین ممکن است هنوز به عنوان مسابقه این تورنمنت شناخته شود، در حالی که شکست 53-10 فرانسه از انگلیس در توئیکنهام مطمئناً شگفت‌انگیزترین امتیاز را به همراه خواهد داشت. با توجه به آنچه در خطر است، با این حال، بازی بعد از ظهر امروز در موریفیلد این پتانسیل را دارد که شش ملت امسال را به سطح کاملاً جدیدی ارتقا دهد.

در صورت پیروزی اسکاتلند، تیم گرگور تاونسند یکی از سه تیمی خواهد بود که شنبه آینده برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می کنند. از سوی دیگر، یک موفقیت ایرلندی، تیم اندی فارل را در موقعیتی فرماندهی در بالای جدول قبل از دور پایانی قرار می‌دهد و یک تاریخ بالقوه گرند اسلم در خانه مقابل انگلیس در آینده خواهد بود.

آیا اسکاتلندی ها می توانند اولین پیروزی خود را در برابر ایرلند از سال 2017 به دست آورند و در این روند یک سوپر شنبه ™ واقعی را برپا کنند؟ ما در حال کشف کردن هستیم.

شروع: ساعت 15

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

برایتون – منچستریونایتد: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، WSL رکورد دیگری را در این …