Talking Horses: Zoffany Bay می تواند اولین ضربه را برای ایرلندی ها در آستانه چلتنهام وارد کند | نکاتی در مورد اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیکارت ارزشمند جام امپراتوری در Sandown بعدازظهر شنبه در معرض بازرسی صبح 8 صبح پس از تقریباً یک اینچ باران از روز سه‌شنبه قرار گرفت و اندرو کوپر، منشی دوره، وضعیت را در روز جمعه «دشوار» توصیف کرد، «با چالش‌هایی در احتمالاً دو جبهه وجود دارد، زیرا امشب یخبندان ناگهانی و شدید پیش بینی می شود.

با این حال، اگر عناصر مهربان باشند، یک کارت عالی قبل از چلتنهام در آینده وجود دارد، با یک میدان 18 نفره برای جام امپریال ویلیام هیل اعلام شده است، که اگر برنده بتواند هفته آینده در چلتنهام پیگیری کند، 100000 پوند پاداش ارائه می دهد.

پکیج سورپرایز پیتر فاهی، تنها دونده آموزش دیده ایرلندی در یک میدان 22 نفره، 12 ماه پیش به یک برنده آسان دست یافت و فاهی یک نوع بسیار مشابه برای تمدید امسال دارد. Zoffany Bay (2.25).

این بازیکن 10 ساله پس از پیروزی در Auteuil برای مربی قبلی خود، دیوید کاتین، نزدیک به دو سال از مسیر خارج بود، اما به نظر می رسد که تمام توانایی های خود را حفظ کند، زمانی که در ماه گذشته در Ascot دومین حریف مفیدی بود. این فرم باعث می‌شود که او فقط با یک امتیاز 3 پوندی به طرز خطرناکی وزن‌دار به نظر برسد و زوفانی بی نیز باید بهبود پیدا کند زیرا Fahey به دنبال جبران زمان از دست رفته است.

ولورهمپتون 1.30 بیلی لافنان، شاگرد پیشرو در زمستان امسال در تمام آب و هوا، پس از بازگشت از تعطیلات کاری در ایالات متحده و در یک معلولیت تنگ، در میان برندگان بازگشته است. بالدومرو می تواند همه تفاوت را ایجاد کند

Sandown 1.50 به طور معمول تجدید قوی از این رویداد ارزشمند مبتدی، که در آن معلول-debutant استاندارد شاید انتخاب قیمتی در حدود 9-1 باشد تا یک برد آسان در مسابقه مقدماتی Wetherby را دنبال کند.

ولورهمپتون 2.05 چندین دونده در زمستان امسال با فرم مفیدی به نام خود می آیند، اما این ممکن است ترک کند جزیره سیاه کمی نادیده گرفته شده بازیکن پنج ساله کارل بورک در فصل گذشته به طور قابل توجهی پیشرفت کرد و در سه بازی از چهار بازی اخیر خود پیروز شد، در گذشته به خوبی ظاهر شد و همچنین با پیروزی در نیوکاسل در مارس سال گذشته نشان داد که بر روی تاپتا عمل می کند.

ولورهمپتون 2.40 تینکر اسباب بازی یک اپراتور هوشمند در تمام شرایط آب و هوایی است و از این بازگشت به هفت فرلنگ پس از دو دویدن مناسب در سفرهای سرعتی قدردانی خواهد کرد.

Sandown 3.00 احتمالاً مسابقه‌ای نیست که بتوان در آن مورد علاقه را جمع کرد – کل میدان زمینه پیشرفت قابل توجهی دارد و تنها یک رهبر بازار در 12 دوره اخیر موفق بوده است. فال مرسیان، که در نوامبر در Wetherby بسیار سبز بود، یکی از بهبود دهنده های بالقوه ای است که در حدود 10-1 قابل بررسی است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

نکات روز شنبه گرگ وود

نمایش دهید

ولورهمپتون 12.55 Cuban Grey 1.30 Baldomero 2.05 Black Island 2.40 Tinker Toy (nb) 3.15 Berkshire Phantom 3.50 Ferensby 4.25 Roberto Escobarr 5.00 Secretary

سانداون 1.15 Jilaijone 1.50 Etalon 2.25 Zoffany Bay (nap) 3.00 Mercian Omen 3.35 Baron De Midleton 4.10 Feivel 4.45 Golden Whiskey

آیر 1.35 Ninetofive 2.10 Nora The Xplorer 2.45 Overcourt 3.20 Traprain Law 3.55 Glittering Love 4.30 Choosethenews 5.05 Coniston George

چلمسفورد سیتی 5.25 Stormingin 6.00 Flash Bardot 6.30 Amber Island 7.00 Maysong 7.30 May Remain 8.00 Thank The Lord 8.30 McQueen

از بازخورد شما متشکرم.

Sandown 3.35 بارون از میدلتون به نوعی عضو ارشد زمین است، اما زمان زیادی طول کشید تا از روی حصارها خارج شود و شایسته نیست که 12-1 خارجی باشد که دو برد مفید در چهار بازی اخیر خود کسب کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جاناتان میجرز در نیویورک پس از فراخوان پلیس برای اختلافات داخلی دستگیر شد | جاناتان میجرز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مقامات می گویند جاناتان میجرز …