بولینگر شامپاین 350 پوندی را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده راه اندازی کرد | بخش کالاهای لوکس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هیچ نشانه ای از بحران هزینه زندگی در اسپنسر هاوس، یک کاخ اشرافی قرن هجدهم، مشرف به پارک سبز در مایفر لندن وجود ندارد، که این هفته به طور موقت به خانه بولینگر تغییر نام داده است تا هفته آینده راه اندازی یک خانه 350 پوندی را جشن بگیرد. بطری شامپاین

عرضه، که با عرضه به ظاهر بی پایان Bollinger RD 2008 جدید و ضیافت کراوات مشکی برای بیش از 100 نفر جشن گرفته شد، آخرین مورد از یک سری شامپاین های قدیمی است که از تقاضای رو به رشد سرمایه گذاری می کند، زیرا افراد ثروتمند به مهمانی سخت ادامه می دهند. برای جبران ولخرجی های از دست رفته در طول همه گیری.

بر اساس گزارش Comité Champagne، انجمن تجاری تولیدکنندگان شمال فرانسه، که انتظار دارد فروش در سال 2023 حتی بیشتر شود، محموله های شامپاین در سال گذشته به رکورد 6 میلیارد یورو (5.3 میلیارد پوند) رسید.

چارلز گومر، مدیر کل Comité Champagne، گفت که تولیدکنندگان پس از بازگشت به حالت عادی پس از بحران کرونا، کمی غافلگیر شده‌اند از قدرت تقاضا.

گومر گفت: «بعد از همه‌گیری، دیدن چنین بازگشتی در بیشتر بازارها شگفت‌انگیز بود. ما دیدگاه دقیقی از دلایل روان‌شناختی نداریم، اما مطالعات مصرف‌کننده نشان می‌دهد که شامپاین نوشیدنی جشن است و مردم بسیار می‌خواهند حتی چیزهای کوچک را بعد از چنین دوره وحشتناکی جشن بگیرند.

گومر گفت افراد ثروتمند – که درآمد قابل تصرفشان تا حد زیادی تحت تأثیر تورم فزاینده قرار نگرفته است – به ویژه به دنبال محصولات خاص و بطری های با ارزش تر بودند. “بازگشت به ویژه در برخی از بطری ها غیرمنتظره بود، و برخی از تولیدکنندگان ممکن است با مشکلاتی روبرو شده باشند.”

LVMH، شرکت کالاهای لوکس Moët & Chandon، Veuve Clicquot، Krug و Dom Pérignon در ماه نوامبر گفت که در حال تمام شدن موجودی بهترین شامپاین های ما است، زیرا افراد ثروتمند در حال لذت بردن از عصر جدید “خروش 20 سالگی” هستند. از انحطاط

گومر گفت که صحبت درباره خشکسالی شامپاین بسیار اغراق آمیز بوده است و به دنبال این بود که به دوستداران این گاز اطمینان دهد که بیش از 1.2 میلیارد بطری در غارها و زیرزمین های شامپاین منطقه ذخیره شده است.

تعداد بطری های ارسال شده در سال 2022 با 1.6 درصد افزایش به 326 میلیون رسید، اما قیمت ها بسیار بالاتر بود که منجر به افزایش 10 درصدی ارزش کل محموله ها شد. در سال 2020 – در اوج همه‌گیری – فقط 245 میلیون بطری ارسال شد.

متیو اوکانل، مدیر اجرایی پلتفرم تجارت شراب خوب LiveTrade، گفت که میانگین قیمت شامپاین های برتر (شامل Bollinger، Cristal، Krug، Dom Perignon) در سال گذشته 23 درصد افزایش یافته است که بیش از 42 درصد افزایش در سال 2021 بوده است.

او گفت که افزایش قیمت به دلیل “انفجار مداوم مصرف کنندگان لوکس” و افزایش تعداد افراد بسیار ثروتمند بوده است. «بله، بحران هزینه زندگی و تورم بیشتر مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما افرادی که دارای ارزش خالص فوق‌العاده بالایی هستند که ما به آنها می‌فروشیم، بسیار محفوظ هستند. آنها ممکن است پول خود را در سهام از دست داده باشند [shares] در شش ماه گذشته، اما قطعاً قدرت خرج آنها کاهش نیافته است.»

تام گیرینگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی شرکت سرمایه گذاری Cult Wine Investment، گفت که میانگین قیمت شامپاین در شاخص شرکتش طی سه سال گذشته 52 درصد افزایش یافته است. با این حال، او گفت که انتظار دارد با تلاش کشاورزان برای افزایش محصول، افزایش قیمت کاهش یابد.

جیرینگ در پاسخ به این سوال که چرا فکر می‌کند قیمت شامپاین در طول بحران هزینه زندگی افزایش یافته است، گفت: «این روی ثروتمندترین افراد تأثیری نمی‌گذارد. کالاهای لوکس در طول بحران هزینه های زندگی بهتر از همیشه کار می کنند – من می توانم بگویم لوکس بهتر از همیشه کار می کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

جیرینگ که در سال 2012 تجارت شراب خود را به Lord Sugar در The Apprentice ارائه کرد، گفت که بازار شراب خوب از «تنها چند هزار نفر» تشکیل شده است که «قدرت خرید زیادی دارند و با رقابت با یکدیگر قیمت‌ها را بالا می‌برند».

او گفت: «بحران هزینه زندگی واقعاً مقیاس نابرابری ثروت را به ما نشان داده است. «این روی ثروتمندترین افراد تأثیر نمی گذارد. کالاهای لوکس بهتر از همیشه کار می کنند.

Charles-Armand de Belenet، مدیر عامل Bollinger Champagne، در گردهمایی سملیرها، منتقدان شراب و بازرگانان گفت که Bollinger RD 2008 جدید یکی از بهترین شراب های آن بوده است.

دی بلنت گفت که این شراب تجسم مالک سابق مادام لیلی “ژاک” بولینگر است که از شوهرش که در سال 1941 در جریان اشغال نازی ها درگذشت. “[She] همیشه وظیفه خود را حفظ طعم و کیفیت استثنایی شراب‌هایش می‌دانست که حاصل نسل‌ها تجربه و نوآوری مداوم است.»

او به مردم یادآوری کرد که مادام بولینگر، که در سال 1977 درگذشت و برادرزاده‌هایش جانشین او شدند، در سال 1961 به دیلی میل گفت: «وقتی خوشحالم و وقتی غمگین هستم شامپاین می‌نوشم. گاهی اوقات وقتی تنها هستم آن را می نوشم. وقتی شرکت دارم آن را واجب می دانم. اگر گرسنه نباشم با آن ریزه کاری می کنم و وقتی هستم آن را می نوشم. در غیر این صورت، من هرگز آن را لمس نمی کنم – مگر اینکه تشنه باشم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ روسیه و اوکراین زنده: روسیه در باخموت پیشروی کرد. مردی که بعد از نقاشی های ضدجنگ دخترش فرار کرده بود دستگیر شد | اوکراین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی …