آیا ایگلز آنقدر با استعداد است که هرکسی بتواند آنها را در سوپربول راهنمایی کند؟ | فیلادلفیا ایگلز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آ جولیان لاو، جوان 24 ساله ایمن نیویورک جاینتز، هفته گذشته با گفتن اینکه تقریباً هر کسی می‌تواند مربی فیلادلفیا ایگلز باشد، اوضاع را برانگیخت. لاو گفت که ایگلز آنقدر استعداد جمع کرده است که نیک سیریانی، سرمربی واقعی فیلادلفیا، تا رسیدن به سوپر باول «سوار رایگان» داشت.

“میدونی چیه مرد؟ مردم همیشه وقتی در خانه هستند چیزی برای گفتن دارند. «آنها زمان دارند تا در مورد آن فکر کنند. بنابراین من زیاد به آن دست نمی زنم.»

سپس، البته، گراهام آن را لمس کرد. او گفت که انتظار نمی رفت عقاب ها در فصل گذشته، در اولین سال مربیگری سیریانی، کار زیادی انجام دهند و آنها به پلی آف راه یافتند. سپس او گفت که ایگلز در سال دوم سیریانی پیشرفت کردند، هشت بازی اول خود را بردند، فصل عادی را با رکورد 14-3 به پایان رساندند، سپس دو حریف پلی آف، یکی از آنها غول‌ها را پودر کردند.

بسیاری از مردم از اتفاقی که در این فصل افتاد عصبانی هستند. گراهام گفت، من می فهمم. اما قطعاً هیچ اهمیتی ندارد زیرا مربی هر روز خود را ثابت می کرد. و اگر شما اینجا نباشید، واقعاً این را نمی دانید. همه اش لبیک است.»

لاو ظاهراً طرفدار سیریانی 41 ساله نیست، تا حدی به این دلیل که او گستاخ است. در اواخر شکست غول‌ها، سیریانی برای دوربین تلویزیونی فریب داد: حالا به ما نگاه کن، بچه ها. سیریانی، پدر سه فرزند و پسر مربی که در یک کالج کوچک (البته یک کالج بسیار خوب، ماونت یونیون در اوهایو) بود، به نظر می رسد از تشویق مردم لذت می برد.

عشق نکته‌ای در مورد منابع در دسترس سیریانی دارد، با این حال: مدیر کل فیلادلفیا، هوی روزمن، استعدادهای زیادی را جذب کرده یا به دست آورده است که مطمئناً دیگران می‌توانند با موفقیت مربیگری Eagles را برعهده بگیرند، تیمی که برای شکست دادن کانزاس سیتی چیفز در بازی فوق‌العاده است. Bowl LVII روز یکشنبه در گلندیل، آریزونا (حتی اگر چیف ها پاتریک ماهومز، MVP احتمالی NFL را دارند).

اما این باعث می شود سیرانی کوتاه بیاید. زمانی که ایگلز او را از ایندیاناپولیس کلتس، جایی که او هماهنگ کننده تهاجمی بود، استخدام کرد، رزومه چشمگیری داشت. قبل از آن او به مدت سه سال در کانزاس سیتی دستیار مربی بود. یکی از اولین تصمیمات اندی رید پس از انتخاب سرمربی چیفز در سال 2013 این بود که سیرانینی را رها کند. این می تواند به بازی یکشنبه خوش بگذرد، اگرچه سیریانی نسبت به گذشته آرام به نظر می رسد.

سیریانی هفته گذشته گفت: «بیشتر این بود که سرنوشتم را در آنجا دریافت کنم،» و افزود:[Reid] مرا به دفتر کشاند و خواست تا با من ملاقات کند و رو در رو به من گفت که او پسری دارد، اما چیزهای خوبی در مورد من شنیده است، و من از صداقت او و توانایی او برای رسیدن به زودی با من قدردانی کردم. او احتمالاً می توانست، بنابراین من می توانستم ادامه دهم و شغل دیگری پیدا کنم.»

سیریانی در سن دیگو فرود آمد و زیر نظر فرانک رایش کار می کرد که بعداً به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی به ایگلز رفت و سپس به عنوان سرمربی در ایندیاناپولیس مشغول به کار شد. رایش سیرانی را به ایندی آورد. رایش دو هفته قبل از تجمع ایگلز برای پیروزی 17-16 بر کلت ها در 20 نوامبر اخراج شد. سیریانی به سکوها گفت: “این مزخرفات برای فرانک رایش بود.”

با این حال، مسئله این است که سیریانی در شغل خود رشد کرده است. زمانی که او در ژانویه 2021 به عنوان سرمربی فیلادلفیا معرفی شد، سیریانی آنقدر سرگردان و طفره‌رو بود که به نظر می‌رسید ممکن است ایگلز مرتکب اشتباه شده باشد. زمانی که سعی می‌کرد به مربیانش اعتبار ببخشد، گفت: «شما خوبی‌ها را می‌گیرید، بدی‌ها را می‌گیرید، و بهترین‌ها را از آن افراد می‌گیرید».

عقاب ها در 5 بازی از 7 بازی اول خود تحت هدایت سیریانی شکست خوردند اما در آن فصل 6 بازی از 8 بازی آخر خود را بردند تا به پلی آف راه یابند. سیریانی با نمایش کلیپی از راکی ​​به مشهورترین شخصیت طبقه کارگر فیلادلفیا دست زد، سپس اصرار داشت که کسی که مدام روی بوم پرتاب می شود، می تواند با پریدن دوباره روی پاهای دشمن، روحیه او را تضعیف کند.

با این حال، امسال پیام او بیشتر در مورد ثبات بوده است. جیسون کلس، مرکز کهنه سرباز ایگلز، هفته گذشته گفت: “وظیفه شماره 1 او تسهیل تیمی بود که روی بهبود تمرکز دارد، متمرکز بر کار است، که هر روز با انرژی به ساختمان می آید، و انگیزه ای برای بهتر شدن دارد. . این چیزها بسیار بیشتر از بازی هایی است که ما به آن سومین می گوییم. من فکر می کنم نیک با آن کار فوق العاده ای انجام می دهد. من فکر می‌کنم که او شایسته این همه اعتبار است.»

روزمن استعدادهایی را به گروه دریافت کننده، مدافعان خط و ثانویه اضافه کرد، و جالن هرتس یک احساس سراسیمه و با تهدید دوگانه است، اما عقاب های سیریاننی بر روی خطوط حمله و تدافعی بی رحم، بی رحم و تنبیه کننده خود بنا شده اند. ایگلز در اواسط فصل خط دفاعی خود را با به دست آوردن کهنه سربازان Ndamukong Suh و Linval Joseph تقویت کردند.

با همه مربیان جدید، شما باید یک رابطه ایجاد کنید، از مربی به بازیکن و بازیکن به مربی. فلچر کاکس، یکی از چهار بازیکن خط دفاعی که به مدت 10 سال برای ایگلز بازی کرده است، گفت: «می‌خواهی بیرون بروی و برای او بازی کنی.

عقاب ها ضعف ظاهری ندارند، اما این در مورد برخی از تیم های قبلی که نتوانستند کار را به پایان برسانند گفته شده است. سیریانی مربی است، همانطور که داریوش اسلای مدافع کرنر گفت: “که در واقع به شما اهمیت می دهد و بهترین ها را برای شما می خواهد. این چیزی است که یک بازیکن را تحریک می کند.”

سیریانی نسبت به رید 64 ساله که تیمی را برای چهارمین بار به سوپربول می‌برد، تجربه سرمربیگری در بازی‌های بزرگ کمتری دارد. اولین آن تیم فیلادلفیا ایگلز 2004 بود که به پاتریوتز شکست خورد. اما رید تنها سه سال پیش با چیفز همه چیز را به دست آورد (سپس سال بعد برگشت). قرمز بزرگ در مسابقه مربیگری برتری پیدا می کند.

اما سیریانی اگر مصمم نباشد چیزی نیست. وقتی از گراهام در مورد آن کنفرانس خبری اولیه ناخوشایند 24 ماه پیش پرسیده شد، خندید.

او همه چیزهای اشتباه را گفت. سوارش شدیم احساس کردم او وارد اینجا شد، پاسخ صادقانه اش را درباره احساسش داد، [but] گراهام گفت: او از این موضوع عصبانی بود.

گراهام افزود: «این زمانی بود که او من را به دست آورد. او درباره احساسش واقعی است. گاهی اوقات، شما احساسات خود را روی آستین خود می پوشید، که او انجام می دهد. او با داشتن آن کار بسیار خوبی انجام می دهد – و همچنین از آن ادامه می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شاید دوباره سال 2008 نباشد – اما این آشفتگی بانکی بدون خطر نیست | ریچارد پارتینگتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیبازارهای مالی پرشتاب، عجله سپرده گذاران …