مسخره بازی WSL بیش از پاسخ سوال دارد – هفته نامه فوتبال زنان | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در پاد این هفته: دست بالا اگر واقعاً آخر هفته فوتبال دیدید؟ نگران نباشید، چه کسی به فوتبال نیاز دارد وقتی چلسی در حال افتتاح یک پیست یخی جدید در Kingsmeadow است؟

در یک نکته جدی، تعویق ها در صدر دستور کار قرار دارند، پس از آن منچستریونایتد در صدر جدول قرار می گیرد، استون ویلا امتیاز بیشتری از منچسترسیتی گرفته است و جوانان اورتون در مقابل وستهم بازی می کنند.

همه اینها، به علاوه ما در مورد کاهش تعداد مربیان زن در بازی صحبت می کنیم، زیرا ملیسا فیلیپس شیرهای لندن سیتی را با شهر فرشته عوض می کند.چلسی - لیورپول - سوپر لیگ زنان بارکلیز - کینگزمیدو<br />اصلاح شرح: داور نیل هیر پس از بازی سوپر لیگ زنان بارکلیز در کینگزمیدو، لندن، از زمین خارج شد.  تاریخ تصویر: یکشنبه 22 ژانویه 2023. عکس PA.  داستان PA SOCCER Chelsea Women را ببینید.  اعتبار عکس باید به شرح زیر باشد: Zac Goodwin/PA Wire.  محدودیت ها: استفاده مشروط به محدودیت.  فقط استفاده از تحریریه، بدون استفاده تجاری بدون رضایت قبلی صاحب حقوق.” src=”https://i.guim.co.uk/img/media/5c106cb56aca8deb41dc415bd0373dbc99191c73/0_200_3500_2101/master/3500.jpg?width=300&quality=85&auto=format&fit=max&s=d3d75e4bdb89c91c6270d9a46811145d”/> </picture></p></div><p> <input type=

عکس: Zac Goodwin/PA

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سرمقاله مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

الشارپتون هشدار داد که بریتانیا بدون اصلاحات عمیق ممکن است از خشونت پلیس به سبک آمریکایی متحمل شود | نژاد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کشیش آل شارپتون هشدار داده …