مکس وبر به برنتفورد در اولین شروع خود کمک می کند اما لیدز نمی تواند برنده را پیدا کند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جسی مارش در هفته‌های اخیر اصرار داشته است که لیدز بسیار نزدیک به کلیک کردن است و آنها تقریباً در مقابل برنتفورد به او ثابت کردند که حق با اوست، اما نتوانستند یک برنده بیابند.

هرکسی که 45 دقیقه اول را تماشا می‌کرد، می‌توانست به خاطر عدم بازگشت در نیمه دوم بخشیده شود، اما آن زمان بود که لیدز با پاس‌های سریع، پرس‌های بی‌امان و خلق موقعیت‌ها، توانایی‌های خود را نشان داد. با این حال، زمانی که آنها در انجام مهمترین کار در فوتبال شکست می خورند، یعنی گل زدن، بسیار کم است.

مدافع میانی مکس وبر برای اولین حضور خود در لیگ برتر پس از پیوستن به لیدز از باشگاه سابق جسی مارش، آر بی سالزبورگ، وارد لیگ برتر شد. این فرصتی بود برای نشان دادن اینکه او می تواند پاسخی برای مشکلات دفاعی لیدز باشد، به خصوص در غیاب کاپیتان مصدوم آنها، لیام کوپر.

نشانه ای از مشکلات در دفاع در 10 ثانیه مشخص شد که دیوید رایا توپی را به سمت محوطه جریمه حریف پرتاب کرد که رابین کخ نتوانست با آن برخورد کند و به ایوان تونی اجازه داد تا آن را پایین بیاورد و شوت کند، اما تلاش او خارج از هدف بود. مسلماً این نقطه اوج نیمه اول نیمه اول بود. یکنواخت بود و هیچ یک از تیم ها قادر به کنترل الگوهای بازی نبودند. توپ از این طرف به آن سر دیگر می رفت اما فرصت های آزمایش دروازه بان ها به اندازه دما محدود بود.

جورجینیو راتر رکورد جدید لیدز را در حالی که روی نیمکت لیدز خمیازه می کشید، توسط دوربین هایی که با پتو پوشانده شده بودند، ثبت کردند. همه در جاده یخ زده الند می توانستند همدردی کنند زیرا نیمه اول با یک شوت انفرادی به سمت دروازه در مسابقه به پایان رسید که رایا روی شوت رودریگو از لبه محوطه جریمه سقوط کرد.

وقتی لیدز پس از استراحت به یک سوم نهایی رسید، بازی تک لمسی چشمگیر بود و هر زمان که ویلی گنونتو مالکیت توپ را به دست می آورد، هیجان در جایگاه ها بیشتر می شد، اما فرصت ها وجود نداشت. رایا در نهایت قدردان زیپ گرم کن رودریگو در دقیقه 57 بود، اولین آزمون واقعی برای هر دو دروازه بان، اما اسپانیایی هوشیار بود تا آن را دور بزند.

ایوان تونی بازیکن برنتفورد برای گرفتن توپ با لوک آیلینگ از لیدز رقابت می کند
ایوان تونی بازیکن برنتفورد برای گرفتن توپ با لوک آیلینگ از لیدز رقابت می کند. عکس: دنی لاوسون/ PA

این نشانه یک بهبود سریع در لیدز بود، سرعت وحشیانه آنها با کیفیت مطابقت داشت. برنتفورد برای کنار آمدن با سرعت حملات لیدز تلاش می کرد. اتان پیناک یک ضربه سر را در نیمه راه از دست داد و به رودریگو اجازه داد تا به سرعت از راه برسد و یک پاس به گنوتو بزند که ضربه او از 12 یارد توسط رایا دفع شد. با افزایش سرعت لیدز، اشتباهات برنتفورد نیز انجام شد، زیرا آنها مجبور شدند برای مدت طولانی دفاع کنند.

برنتفورد اغلب مستقیماً برای آزمایش چهار مدافع جدید لیدز می رفت. تونی، مردی که در هنر تلنگر تسلط دارد، تهدید اصلی بود. مهاجم در تلاش برای یافتن برایان امبومو از کخ پیشی گرفت، اما شلوغی و شلوغی لیدز باعث شد که او نتواند شانسی را از ضرباتی که به او ارائه شده بود به دست آورد و وبر و شرکت را از کار روزانه خود راضی کردند، به خصوص با توجه به اینکه لیدز دو گل را واگذار کرده است. گل در هر یک از چهار بازی گذشته خود.

لیدز فقط شماره 9 را از دست داد تا در محوطه جریمه مشکل ایجاد کند، اما مارش پاتریک بامفورد را تا دقیقه 79 روی نیمکت رها کرد، علیرغم اینکه در دو بازی گذشته دو گل به ثمر رساند. وقتی رودریگو جایگزین رودریگو شد، هواداران میزبان با شعارهای نام او پاسخ دادند اما او نتوانست تفاوت را ایجاد کند و لیدز را یک امتیاز بالاتر از منطقه سقوط قرار داد. مارش عناصر را به درستی دریافت می کند، اما او به بازیکنانش نیاز دارد که در یک مسابقه به نقاط مختلف بپیوندند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

داشبورد انرژی: چگونه برق در بریتانیا تولید می شود؟ | انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،