منچستر دو خانه برای کودکان آسیب پذیری که در بیمارستان گیر کرده اند باز می کند | مراقبت اجتماعی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شورای شهر منچستر در حال ایجاد دو خانه ویژه کودکان است تا تعداد فزاینده‌ای از جوانان آسیب‌پذیر را که در نهایت در بیمارستان گیر افتاده‌اند، در خود جای دهند، زیرا هیچ ارائه‌دهنده‌ای آنها را نمی‌پذیرد.

این خانه‌ها که گمان می‌رود اولین خانه‌ها در نوع خود هستند، هدفشان کاهش هزینه اپراتورهای خصوصی است که گاهی برای مراقبت از کودکان با پیچیده‌ترین نیازها، ده‌ها هزار پوند در هفته طلب می‌کنند. تحقیقات آبان نیوز در اوایل سال جاری نشان داد که شورای Knowsley در Merseyside تقریباً 50000 پوند در هفته برای مراقبت از یک نوجوان دریافت می کند.

به گفته مدیر خدمات کودکان شورای شهر، پنج کودک منچستر با نیازهای عاطفی پیچیده در سال 2022 هفته های زیادی را در بیمارستان سپری کردند، زیرا هیچ خانه کودکی آنها را به دلیل رفتار چالش برانگیزشان نمی برد.

بچه ها که همگی دختر بودند، نیازی به مراقبت پزشکی نداشتند و از نظر روانی بیمار نبودند.

یکی از آنها، یک نوجوان 14 ساله مبتلا به اوتیسم، موفق شد وارد اتاق درمان بیمارستان شود که در آن یک نوزاد در حال مرگ تحت مراقبت های تسکینی بود. او یک ماه را در یک بند قفل شده گذراند و دو نگهبان و دو مراقب از او مراقبت می کردند و نمی توانست در خلوت به توالت برود.

یکی دیگر، یک نوجوان 13 ساله خودکشی با اختلال طیف اوتیسم و ​​اختلال کم توجهی بیش فعالی، به مدت سه ماه در بیمارستان بستری شد، زیرا هر یک از ارائه دهندگانی که شورا با آنها تماس گرفته بود او را رد کردند. او در طول اقامت پر هرج و مرج خود به کارکنان بیمارستان حمله کرد، به اموال آسیب رساند، مرتباً به خود آسیب رساند و پس از فرار از بخش خود تهدید کرد که از روی پل می پرد.

هر دو پرونده به دادگاه عالی ختم شد. در اولین مورد، یک قاضی به شورای شهر منچستر دستور داد تا برای این دختر 14 ساله مستقر شود، زیرا متوجه شد که او به طور غیرقانونی از آزادی خود در بیمارستان محروم شده است.

در مورد دوم، قاضی استفاده از قرار دادن غیرقانونی و غیرقانونی برای نوجوان را تحریم کرد. او پذیرفت که از آنجایی که شورا هفته‌های زیادی را صرف جستجوی خانه‌ای مناسب کرده بود که با امتناع‌های مکرر مواجه شد، قرار دادن غیرقانونی «تنها امید» برای مرخص شدن کودک از بیمارستان بود.

در نتیجه این موارد و موارد مشابه، شورای منچستر چیزی را توسعه داده است که آن را مدل «نفس بکش» می نامد.

دو خانه در حال بازسازی هستند تا در مجموع چهار کودک را در خود جای دهند که امیدواریم اولین خانه تا ماه مارس به خانه منتقل شود. ایده این است که هنگامی که کودکان برای اولین بار به بیمارستان مراجعه می کنند – اغلب در تصادفات و اورژانس پس از اقدام به خودکشی یا حوادث آسیب رسان به خود – پس از درمان جراحات آنها می توانند مستقیماً به خانه های جدید ترخیص شوند نه اینکه در تخت اطفال استفاده کنند. نیازی نیست.

پل مارشال، مدیر راهبردی کودکان و خدمات آموزشی شورا، به آبان نیوز بازدیدی از خانه اول، یک ملک کوچک سه تخته در انتهای تراس در شمال منچستر که متعلق به یک انجمن مسکن است، کرد. اگرچه مارشال در حال حاضر برهنه است، اما قول یک “خانه گرم و دوست داشتنی” را داد که در آن دو کودک 12 تا 18 ساله بتوانند اتاق خواب ها را تزئین کنند و ملافه های خود را همانطور که می خواهند انتخاب کنند.

دو نفر از کارکنان همیشه در محل هستند تا با بچه‌ها کار کنند، که مارشال گفت که «دوره‌ای از استرس و ضربه روحی را پشت سر گذاشته‌اند» و ممکن است مدتی طول بکشد تا آرام شوند.

این دو خانه که به طور مشترک توسط شورا و NHS سفارش داده شده اند، 1.4 میلیون پوند در سال هزینه خواهند داشت. از این تعداد، MCC انتظار دارد برای هر کودک 5500 پوند در هفته هزینه کند.

این نشان دهنده صرفه جویی زیادی در هزینه در مقایسه با برخی از مکان های خارجی است. سال گذشته، یک ارائه دهنده خصوصی برای مراقبت از یک فرد جوان مبتلا به اوتیسم با مشکلات یادگیری که خطری برای خود و دیگران تلقی می شود، هفته ای 16550 پوند از این شورا دریافت کرد.

مارشال گفت: “سودجویی و کسب درآمد از پشت آسیب پذیرترین کودکان چیزی است که ما از آن ناراحتیم.”

علاوه بر کاهش سود بخش خصوصی، «نفس بگیر» برای تشویق کودکان و مراقبان آنها طراحی شده است تا «به جای اینکه از یک موقعیت بحرانی به بحران دیگر هول کنند، نفس عمیق بکشند و عقب نشینی کنند».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد …