راز کوچک لایحه Omnibus در دسامبر: همچنین یک لایحه غول پیکر بهداشتی بود

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چندین سناتور بازنشسته مشتاق بودند از این لایحه برای تصویب اقدامات مطلوب و تحکیم میراث خود استفاده کنند. ریچارد بور از کارولینای شمالی در میان جمهوریخواهان ارشد که در حال خروج بودند، بودند که عضو رده بندی کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا بود. روی بلانت از میسوری، یک جمهوری خواه که در کمیته فرعی تخصیص سلامت سنا رتبه بندی می کرد. و ریچارد شلبی از آلاباما، نایب رئیس کمیته تخصیص بودجه سنا. میراث ها همچنین برای پاتریک لیهی، دموکرات بازنشسته، که رئیس بخش اختصاصی ها بود، و همچنین نانسی پلوسی، که از سمت خود به عنوان دموکرات ارشد مجلس نمایندگان دست می کشید، معنی دار بود.

آقای بور در تمام سال با همتای دموکرات خود برای ایجاد یک بسته آمادگی برای بیماری همه گیر معروف به قانون پیشگیری از همه گیری کار می کرد. این قانون به عنوان بخشی از لایحه هزینه ها تصویب شد.

میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، در اوایل سال نشان داده بود که امیدوار است یک لایحه هزینه نسبتاً متوسط ​​داشته باشد. اما او در نهایت مانع از این اسکناس غول پیکر نشد.

درو کیز، تحلیلگر ارشد سیاست در مؤسسه بهداشتی پاراگون و کارمند سابق، گفت: “احتمالاً بسیاری از عوامل این بودند که “بیایید آن را حل کنیم و واقعیت رکود بسیاری را که در کنگره بعدی خواهیم دید” بپذیریم. در کمیته مطالعات جمهوری خواهان او به اندازه و دامنه این لایحه انتقاد داشت، به ویژه با توجه به بحث محدود در مورد بسیاری از مفاد آن. اما او گفت که می‌داند چرا به هم پیوسته است: “ما قطعات زیادی دیدیم که احساس می‌کردیم این آخرین فرصت است.”

برخی از ریاضیات پیچیده بودجه این امکان را برای قانونگذاران فراهم کرد که توسعه Medicaid را بدون هزینه زیاد به تصویب برسانند، فرصتی که احتمالاً در طول زمان از بین می رفت. با تعیین تاریخ پایان برای یک سیاست گران همه‌گیری، کنگره می‌تواند پس‌اندازهای پیش‌بینی‌شده را برای پرداخت مزایای گسترده Medicaid برای کودکان، مادران پس از زایمان و ساکنان مناطق ایالات متحده استفاده کند.

این لایحه ایالت ها را ملزم می کند که کودکان را حداقل برای یک سال ثبت نام کنند و بودجه برنامه بیمه سلامت کودکان را تمدید می کند. همچنین مجموعه‌ای از سیاست‌ها را تنظیم می‌کند تا ایالت‌ها را از تخلیه خودکار تعداد زیادی از ثبت‌نام بزرگسالان پس از پایان یک خط‌مشی اضطراری که از ثبت‌نام در طول همه‌گیری محافظت می‌کند، منصرف کند. این مقررات نشان دهنده علاقه دیرینه خانم پلوسی به گسترش پوشش بهداشتی از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه و سایر ابزارها بود.

متیو فیدلر، یکی از اعضای ارشد موسسه بروکینگز، که مفاد Medicaid را دنبال می‌کرد، گفت: علاوه بر منابع مالی منقضی شده، “ائتلافی با زمان محدود پشت برخی از این سیاست‌ها وجود داشت.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارگران متعهد به اقدام سریع برای تکمیل ذخایر تسلیحات بریتانیا می‌شوند | سیاست دفاعی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، حزب کارگر به دنبال تغییر …