عذرخواهی بی‌بی‌سی برای شوخی‌های مستهجن در جریان پوشش فوتبال جام حذفی توسط گری لینهکر | بی بی سی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بی‌بی‌سی پس از اینکه پوشش خبری یک مسابقه فوتبال جام حذفی انگلیس با پخش صداهای مستهجن با صدای بلند هنگام پخش زنده عذرخواهی کرد.

گری لاینکر، مجری برنامه، بعداً در توییتی گفت که صداهای ناله از یک تلفن همراه مخفی می آید که “پشت مجموعه چسبانده شده بود”.

این اشتباه شرم آور قبل از شروع بازی در بازی تکراری دور سوم سه شنبه شب بین وولوز و لیورپول رخ داد.

همانطور که لاینکر کراوات را با کارشناسان پل اینس و دنی مورفی پیش نمایش می کرد، صداهای شنیدنی در پس زمینه به گوش می رسید.

مجری برای لحظه‌ای از این شوخی مبهوت به نظر می‌رسید و سعی می‌کرد چهره‌اش را صاف نگه دارد، در حالی که با همکار و همکار مهاجم سابق انگلیس، آلن شیرر در زیر بشکهای تفسیر صحبت می‌کرد.

در حالی که سر و صدا همچنان بلند می شد، لاینکر سعی کرد از این حادثه بخندد و به شیرر گفت: “فکر می کنم یک نفر در حال ارسال چیزی با تلفن کسی است. نمی‌دانم آن را در خانه شنیده‌اید یا نه.»

دقایقی پس از نیمه اول بازی، لاینکر تصویری از گوشی را در توییتر به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: «خب، ما این را در پشت مجموعه چسبانده شده بودیم. همانطور که خرابکاری پیش می رود، بسیار سرگرم کننده بود.”

سخنگوی بی‌بی‌سی در توییتی نوشت: «ما از هر بیننده‌ای که در جریان پوشش زنده فوتبال امروز عصر توهین شد عذرخواهی می‌کنیم. ما در حال بررسی چگونگی این اتفاق هستیم.»

لیورپول تنها گل نیمه اول را به ثمر رساند و در آنالیز نیمه اول، لینکر به اینس و مورفی گفت: “گل هاروی الیوت یک فریاد بود… که تنها گلی نبود که امشب داشتیم.”

این شیرین کاری توسط بینندگان هنگام پخش کلیپ این حادثه و به طور گسترده در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. دانیل جارویس، یک شوخی یوتیوب که خود را نشان می دهد، با انتشار ویدئویی در توییتر ادعا کرد که پشت این شیرین کاری بوده است که به نظر می رسد او را در استادیوم مولینوکس وولوز نشان می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …