ژیرو با رکورد گلزنی هانری برابری کرد زیرا فرانسه از ترس جان سالم به در برد تا استرالیا را شکست دهد | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لوکاس هرناندز روی زمین بود و با برانکارد در راه از شدت درد می پیچید. هوگو لوریس حداقل می‌توانست برگردد، اما یک نوع عذاب دیگر را به‌طور کامل تحمل می‌کرد، زیرا زمانی که توپ به سمت سقف تور می‌رفت، خیلی پایین شیرجه زد.

کریگ گودوین به میل خودش روی زمین نشست و در خلسه یک مرد 30 ساله اهل استرالیای جنوبی که فقط 9 دقیقه از اولین جام جهانی خود را به ثمر رسانده بود، به زانو در آمد. ابراهیما کوناته مات و مبهوت شد. کیلیان امباپه سرش را آویزان کرد. آیا این نفرین قهرمان بود؟ آیا استرالیا قصد داشت «عربستان سعودی» را بکشد؟

این داستان در ورزشگاه الجنوب اینگونه به پایان نرسید، اما به خوبی به روایت خلق و خوی فرانسه پاسخ داد. و زین الدین زیدان مطمئناً از دور نظاره گر بود، و از دور با دست و پا می زد و در میان گزارش هایی مبنی بر اینکه او قبلاً به توافق اولیه برای گرفتن هدایت دیدیه دشان پس از مسابقات دست یافته است، نقشه می کشید.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

روایت جایگزین این است که فرانسه در تورنمنت‌های نهایی جام جهانی بسیار کند شروع می‌کند و آنها فقط به 18 دقیقه دیگر نیاز داشتند تا آدرین رابیو گل تساوی را به ثمر برساند و 5 دقیقه دیگر بعد از آن برای اولیویه ژیرو برای زدن اولین گل از دو گل خود – او اکنون مساوی شده است. با رکورد 51 تیری هانری.

امباپه پس از استراحت برای پیروزی 4-1 به امتیازات اضافه کرد که – پس از بن بست دانمارک با تونس در اوایل روز سه شنبه – دارندگان عنوان را در مسیر صعود به این گروه قرار داد.

این که امتیاز بیشتر از این اتفاق نیفتاد تا حدی ناشی از ولخرجی خود آنها بود – فرانسه 23 شوت به 4 تیم استرالیا داشت – و تا حدودی سرسختی استرالیا در مقابل این تیم فوق العاده با استعداد بود.

شکاف در کلاس غیرقابل انکار است – حتی زمانی که در یک نقطه کوتاه در نیمه دوم، Socceroos 12 بازیکن در زمین داشت. حتی بدون پل پوگبا، انگولو کانته و کریم بنزما و همکاران مجروح، عمق ترسناک است. همتایان آنها در رده 38 جوان و بی تجربه هستند – نیمی از تیم 10 بازی ملی یا کمتر و تنها چهار بازی بیش از 50 بازی دارند. آنها در سطح بین المللی چیزی بیش از خوراک برای مشتاقان کفش طلایی در نظر گرفته می شوند.

و با این حال، به روشی مشابه با بازی ابتدایی مشابه چهار سال پیش، زمانی که فرانسه پس از انحراف گل به خودی با یک سبیل پیروز شد، استرالیا محکم دفاع کرد. لفاظی قبل از بازی از سوی گراهام آرنولد، سرمربی تیم، در مورد فرستادن «11 کانگوروهای بوکس» بسیار مفید بود. در یک نقطه از نیمه اول، جکسون اروین با یک چالش کشویی وحشیانه با اورلین چوآمنی مقابله کرد. در اواسط راه دوم، کی رولز روی امباپه کار کرد.

پس از مبادلات اولیه، که طی آن عثمان دمبله با عزیز بهیچ و امباپه با ناتانیل اتکینسون همبازی شدند، استرالیا گوشه شومی را پاک کرد و سپس به آرامش رسید. آرون موی در حالی که هم تیمی هایش در تلاش برای شکستن بلوک دفاعی فرانسه بودند، مالکیت توپ را در پایه خط میانی بازیافت کرد. Les Bleus به سادگی الگوی در دست گرفتن راحت حریفان خود را تماشا می کرد و به آنها اجازه بازی می داد اما هیچ باز شدن واضحی ارائه نمی داد.

کریگ گودوین استرالیا را به یک امتیاز زودهنگام هدایت می کند.
کریگ گودوین استرالیا را به یک امتیاز زودهنگام هدایت می کند. عکس: خبرگزاری آنادولو/گتی ایماژ

گل افتتاحیه از جایی به دست آمد. هری سوتار از استوک یک توپ مورب بلند را آزاد کرد که مت لکی ماهرانه آن را پایین آورد، از لوکاس هرناندز گذشت و یک سانتر آزاردهنده زد که به طرز اغوا کننده ای از روی دروازه پخش شد تا اینکه گودوین به توپ کوبید و تور بیرون زد در حالی که لوریس بیهوده پرید.

چندی بعد میچل دوک شوت کرد و فقط از فاصله حداقل 25 یاردی آن را از دست داد. ناراحتی در حال دمیدن بود. خوب، اگر استعداد فوق الذکر در اختیار دشان نبود، ممکن بود. امباپه و دمبله شروع به ساختن یونجه در مناطق وسیع کردند، استرالیا را عمیق‌تر و عمیق‌تر به نیمه‌ی خود فرو بردند، و سپس سومی خود را با استفاده از آنتوان گریزمان برای گیج کردن خط دفاعی زردپوشان.

این امر به ویژه پس از ارسال کرنر توسط گریزمان مشهود بود که ارسال آن مدافع اول را پاک نکرد. اما زمانی که توپ در پای تئو هرناندز قرار گرفت، او آن را به طرز فوق‌العاده‌ای پیچ داد تا رابیوت، کاملاً بدون علامت، به خانه از کنار مت رایان بگذرد.

ژیرو از همان ابتدا در حال شکار بود. این مهاجم 36 ساله یک فینال بی حاصل در سال 2018 را پشت سر گذاشت و رکوردهای ثبت شده در این فینال به چشم می خورد. او یک ضربه را به طور غیرقابل توضیحی با ضربه سر زد، اما دقایقی بعد زمانی که اتکینسون از مالکیت خارج شد، آن را به حساب آورد.

دو گل سریع در نیمه دوم بازی را به رختکن برد. فرانسه شکست خورد و استرالیا تلاش کرد تا خطوط خود را پاک کند. آنها به طور کامل شکست خوردند، زمانی که در دقیقه 68، امباپه بین دو مدافع میانی در زمان مناسب فشار آورد و ارسال دمبله را با ضربه سر به خانه برد. ستاره پاری سن ژرمن پس از آن تبدیل به ارائه‌دهنده خدمات شد، شانه را انداخت و به سمت داخل حرکت کرد تا یک سانتر بزند که ژیرو رکورددار او شد. او تا دیروقت با تشویق گرم زیر رختخواب رفت.

این نمایش بدون لحظات پرمویی نبود، به ویژه زمانی که ایروین به تیرک دروازه برخورد کرد در حالی که لوریس به سادگی آنجا ایستاده بود و گویی در حرکت آهسته نگاه می کرد. او هرگز برای آن لیس رنگ خوش شانس نبود.

لحظات بیهوده تر نیز با مخالفت های قوی تر آزمایش خواهند شد. گریزمان شوت از بیرون زد، امباپه در مقابل دروازه باز به ردیف Z ضربه زد و ضربه بالای سر ژیرو ناموفق بود. اما در حال حاضر این بیش از حد کافی بود. در حال حاضر، به نظر می رسد دارندگان عنوان قهرمانی سال 2018 ممکن است تنها دومین قهرمان پنج تورنمنت گذشته جام جهانی شوند تا از مرحله گروهی صعود کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

حمله Ofwat به عدم سرمایه گذاری شرکت های آب برای کاهش تخلیه فاضلاب | اب

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، Ofwat از شرکت های آب …