کهنه سرباز ارتش که تیرانداز را در حمله کلرادو اسپرینگز خلع سلاح کرد: “این بازتاب است” | کلرادو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زمانی که کهنه سرباز ارتش، ریچ فیرو متوجه شد که یک مرد مسلح در حال پاشیدن گلوله در داخل باشگاهی است که با دوستان و خانواده اش جمع شده بود، غرایز آموزش نظامی او بلافاصله شروع به کار کرد.

او ابتدا برای جلوگیری از هر گونه آتش احتمالی وارده اردک زد، سپس حرکت کرد تا تیرانداز را خلع سلاح کند.

“این رفلکس است. برو! برو سمت آتش عمل را متوقف کنید. فعالیت را متوقف کنید. نذار کسی صدمه ببینه من سعی کردم همه را به عقب برگردانم.

فیرو یکی از دو نفری است که پلیس با تحت کنترل درآوردن یک مرد 22 ساله مجهز به چندین سلاح گرم، از جمله یک تفنگ نیمه اتوماتیک به سبک AR-15، که شنبه شب در باشگاه کیو تیراندازی کرد، جان ها را نجات داد. محل تجمع شناخته شده برای جامعه LGBTQ+ در کلرادو اسپرینگز. پنج نفر کشته و حداقل 17 زخمی شدند.

فیرو با دخترش کاسی، دوست پسرش و چند دوست دیگر آنجا بود تا یک نمایش درگ را ببیند و تولدی را جشن بگیرد. او گفت یکی از لذت بخش ترین شب های گروه بود. وقتی صدای تیراندازی بلند شد و دوست پسر کاسی، ریموند گرین ونس، به طور ناگهانی تغییر کرد.

فیرو روز دوشنبه در خانه‌اش با خبرنگاران صحبت می‌کرد و به یاد می‌آورد که ریموند قبل از شروع تیراندازی لبخند می‌زد و می‌رقصید.

فیرو گفت که زره بدن تیرانداز و جمعیتی که به پاسیو باشگاه فرار کرده بودند را دیده است. فیرو زره بدن را در دست گرفت و تیرانداز را پایین آورد و در حالی که سر حامی دیگر، توماس جیمز فریاد می زد تا تفنگ را از دسترس خارج کند.

در حالی که تیرانداز زیر رگبار مشت‌های فیرو و ضربه‌های جیمز به سرش گیر کرده بود، او سعی کرد به تپانچه‌اش برسد. فیرو آن را گرفت و به عنوان گلوله از آن استفاده کرد.

وقتی یکی دیگر از باشگاه‌بازان با پاشنه‌های پا از کنارش دوید، فیرو به او گفت که مرد مسلح را لگد بزند. فیرو گفت که او کفش پاشنه بلند خود را در صورت مهاجم فرو کرد.

دل لوسیال، یک درگ کوئین که شنبه شب در کلاب کیو اجرا کرد، در توییتر گفت که حامی که با پاشنه پا مداخله کرد، یک زن تراجنسیتی بود.

فیرو در مورد جامعه LGBTQ+ شهر گفت: «من آنها را دوست دارم. “من چیزی جز عشق ندارم.”

یک سخنگوی ارتش گفت که فیرو سه تور در عراق و یک سفر در افغانستان به عنوان افسر توپخانه میدانی انجام داد و در سال 2013 ارتش را به عنوان سرگرد ترک کرد.

فیرو و جیمز، که تا عصر دوشنبه اطلاعات کمی در مورد آنها وجود داشت، تیرانداز را سرنگون کردند تا اینکه دقایقی بعد ماموران رسیدند.

همسر فیرو، جس، از طریق فیس بوک گفت که شوهرش سمت راست خود را کبود کرده و دست، زانو و مچ پاش را زخمی کرده است. او در صفحه آبجوسازی آنها، Atrevida Beer Co، نوشت: «او غرق در خون بود.

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه گفت که جو بایدن با فیروها صحبت کرده است.

ژان پیر گفت: «او به آنها تسلیت گفت و همچنین حمایت کرد و درباره اینکه غم و اندوه است صحبت کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کولو توره با قراردادی سه و نیم ساله به عنوان سرمربی جدید ویگان منصوب شد | ویگان اتلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کولو توره به عنوان سرمربی جدید …