اعتصابات بیشتر ریلی بریتانیا برای مختل کردن سفر در دسامبر و ژانویه | اعتصاب راه آهن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مسافران ریلی در ماه دسامبر و ژانویه در سراسر بریتانیا پس از اعلام یک سری اعتصابات 48 ساعته توسط اتحادیه RMT، با اختلال بیشتری مواجه خواهند شد.

هزاران نفر از اعضای RMT که برای شبکه راه آهن و 14 شرکت راه آهن کار می کنند، در روزهای 13-14 و 16-17 دسامبر اعتصاب خواهند کرد که باعث ایجاد اختلال در آستانه کریسمس خواهد شد. دو اعتصاب دیگر در 3-4 و 6-7 ژانویه انجام خواهد شد.

این اعتصاب شامل کارکنان مهم سیگنالینگ می شود که غیبت آنها احتمالاً به این معنی است که تنها تعداد کمی از خدمات در خطوط اصلی اجرا می شود در حالی که خطوط کوچکتر اصلاً قطار ندارند.

هشدار در مورد اعتصابات بیشتر در روز سه‌شنبه زمانی منتشر شد که اتحادیه رؤسای راه‌آهن را متهم کرد که از وعده ارائه پیشنهادی کتبی در پایان دو هفته مذاکرات خودداری کرده‌اند.

پس از آن که یک سری اعتصابات برنامه ریزی شده برای اوایل نوامبر در ساعت 11 لغو شد، به امید دستیابی به موفقیت در مناقشه طولانی مدت بر سر حقوق و شرایط کار پایان داد.

اعتصاب جداگانه رانندگان قطار در اتحادیه عسلف نیز بسیاری از خدمات را در این شنبه 26 نوامبر متوقف خواهد کرد.

جزئیات بیشتر در ادامه…

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …