چگونه یک تریلیون دلار خرج کنیم؟ میچ لندریو می خواهد حرفی بزند.

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ELM CITY، NC – در داخل این تالار شهر با دیوارهای آجری، درست چند متر دورتر از خط قطار باری، جمعیتی از رهبران سیاه‌پوست، سفیدپوست و بومی شهرهای کوچک مشتاق شنیدن اینکه چگونه طرح زیرساختی یک تریلیون دلاری رئیس جمهور بایدن به جوامعشان کمک می‌کند نشسته بودند.

شهردار شهر بیر گراس پرسید که چگونه دولت تضمین می کند که این پول به حدود 100 نفر از ساکنان او سرازیر شود. دیگری تعجب کرد که آیا این بودجه به این معناست که دانش‌آموزان دیگر برای دسترسی به اینترنت باند پهن به کتابفروشی اعتماد نکنند. شهردار لویستون وودویل پرسید که آیا جامعه او بالاخره یک فروشگاه مواد غذایی خواهد داشت؟

میچ لندریو، شهردار سابق نیواورلئان، در مقابل جمعیت نشسته بود، که اکنون وظیفه دارد اطمینان حاصل کند که تزریق هنگفت بودجه فدرال به دست کسانی می‌رسد که بیشتر به این پول نیاز دارند.

آقای لندریو در طی یک سفر اخیر در مصاحبه ای گفت: “وظیفه ما در سمت اجرا این است که مانند سگی روی استخوان روی آن بمانیم و مطمئن شویم که اعدام به چشم انداز رئیس جمهور نزدیک است.” “اگر قرار است با هم دعوا کنیم، دعوا داریم و می توانیم زودتر حل کنیم.”

در طول سال گذشته، آقای لندریو در یک تور ملی برای بسته زیرساختی آقای بایدن، پروازهای تجاری در سراسر کشور برای تخصیص بودجه برای جاده ها، پل ها، پهنای باند و انرژی پاک داشته است. و در حالی که تصمیمات در مورد نحوه خرج کردن پول عمدتاً به عهده رهبران ایالتی است، آقای لندریو در حال ترویج این طرح است، گاهی اوقات حتی در حال مذاکره با مقامات محلی است که با ایده های رئیس جمهور در مورد بهترین راه برای تعمیر زیرساخت های در حال فروپاشی کشور به روشی عادلانه مخالف هستند. .

آقای بایدن گفته است که برای کمک به ترمیم آسیب‌های ناشی از تاریخچه نابرابری نژادی ایالات متحده در نحوه ساخت جاده‌ها، بزرگراه‌ها و دیگر زیرساخت‌های فیزیکی، از این پول می‌خواهد. مقامات ایالتی و محلی اغلب جاده ها را از میان جوامع سیاه پوست هدایت می کنند، آنها را از پارک ها یا منافع اقتصادی منزوی می کنند و محله ها را ویران می کنند.

قبل از انتخابات میان دوره ای، آقای لندریو به 37 شهر سفر کرده بود و با همه فرمانداران به جز ران دیسانتیس از فلوریدا و گرگ ابوت از تگزاس که هر دو آشکارا با دولت بایدن درگیر شده اند، صحبت کرده بود.

آقای لندریو در عوض این بسته را با روسای ستاد فرمانداری در میان گذاشت.

آقای لندریو گفت: “و همه آنها پول می خواهند.” و افزود که هر دو ایالت توصیه دولت را برای تعیین یک هماهنگ کننده زیرساخت محلی دنبال کرده اند.

سفر به کشور با کلیدهای بسته زیرساختی 1 تریلیون دلاری نیز راهی موثر برای ایجاد اتحاد برای ریاست جمهوری آینده است. از آقای لندریو اغلب به عنوان یک نامزد احتمالی نام برده می شود – مسیری که وقتی تحت فشار قرار می گیرد آن را رد می کند.

او گفت: «من روی به دست آوردن این پول متمرکز هستم.

آقای لندریو که اهل محله برادمور نیواورلئان است، تا حدودی با تأمین میلیون‌ها دلار بودجه فدرال به شهر پس از طوفان کاترینا کمک کرد. او راه پدرش، مون لندریو را دنبال کرد که به دفاع از احکام حقوق مدنی فدرال کمک کرد و به عنوان شهردار نیواورلئان از ادغام حمایت کرد. آقای لاندریو جوانتر، زمانی که رهبری حذف چهار بنای یادبود کنفدراسیون در نیواورلئان در سال 2017 را بر عهده داشت، با تاریخ نژادپرستی کشور روبرو شد.

آقای لاندریو اکنون مسئول اطمینان از اینکه سهام در مرکز سرمایه گذاری های زیرساختی آقای بایدن قرار دارد، است. او گفت که یکی از راه‌های اطمینان از این اتفاق این است که ایالت‌ها را برای تعمیر جاده‌ها و پل‌های موجود – یا اتصال آن‌ها به جوامع محروم – به جای گسترش آن‌ها از طریق محله‌هایی که به دلیل گسترش بزرگراه‌ها در دهه 1950 متلاشی شده بودند، تحت فشار قرار دهیم.

بخش عمده ای از بسته به طور مستقیم به ایالت ها توزیع می شود، اگرچه رهبران محلی باید برنامه های دولت فدرال را در مورد نحوه خرج کردن بودجه ارائه کنند. آقای لندریو گفت که هر گونه بودجه اضافی از کمک های بلاعوض تا حدی به طراحی پروژه هایی با تمرکز بر جوامع محروم و محیط زیست بستگی دارد.

به گفته کاخ سفید، حداقل 6000 پروژه با بودجه بسته زیرساختی در آغاز سال مالی که از 1 اکتبر آغاز شد، در دست اجرا بود و تقریباً 185 میلیارد دلار از این بسته بین ایالت ها توزیع شد.

برخی از جمهوری‌خواهان گفته‌اند که باید به ایالت‌ها آزادی عمل بیشتری برای تامین بودجه داده شود.

16 فرماندار جمهوری خواه در نامه ای به آقایان بایدن و لاندریو در سال جاری نوشتند: «در نظر گرفتن بیش از حد برابری، عضویت در اتحادیه یا آب و هوا به عنوان لنزهایی برای مشاهده پروژه های مناسب، نتیجه معکوس خواهد داشت. دولت شما نباید از طریق سرمایه گذاری در زیرساخت های سخت، یک دستور کار اجتماعی را پیش ببرد.»

دستیاران وی گفتند که پس از دریافت نامه، تیم آقای لندریو جلساتی را با برخی از آن فرمانداران ترتیب دادند تا ناامیدی آنها را بشنوند. برخی به درخواست دولت مبنی بر نصب ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی هر 50 مایل در بزرگراه های بین ایالتی پاسخ دادند.

فرماندار آسا هاچینسون از آرکانزاس و فرماندار هنری مک مستر از کارولینای جنوبی به‌ویژه از راهنمایی‌هایی که می‌گفت ایالت‌ها باید به جای توسعه بزرگراه‌ها، تعمیر بزرگراه‌ها را در اولویت قرار دهند، ناامید شدند. به گفته یکی از مقامات ارشد کاخ سفید، آقای مک مستر حتی این موضوع را مستقیماً با بایدن در میان گذاشت.

سخنگویان والیان به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخی ندادند.

آقای لندریو و تیمش به فرمانداران اطمینان دادند که این اختیار را دارند که بودجه فدرال را برای پروژه هایی که برای ایالت هایشان مفید می دانند خرج کنند. اما اگر ایالت ها از اولویت های دولت، از جمله راهنمایی های آن در کاهش آسیب های زیست محیطی پیروی کنند، ممکن است شانس دریافت کمک های مالی اضافی فدرال را افزایش دهد.

ما مجبور نیستیم برنامه های آنها را تأیید کنیم، مگر اینکه فکر کنیم این برنامه ها با معیارهای ما مطابقت دارند. اکنون لزوماً درگیری وجود خواهد داشت زیرا هر کشوری نمی‌خواهد همان کار را انجام دهد و سپس ما باید با آنها کار کنیم.» و سپس یک مذاکره در هر یک از برنامه ها انجام می شود.

آقای لاندریو در حالی که با ساکنان و مقامات دولتی در سراسر کشور صحبت می کند، اغلب از راه خود می گوید که تمرکز آقای بایدن بر برابری فقط یک موضوع نژادی نیست، بلکه تضمین می کند که شهرهای کوچک روستایی به اندازه شهرهای بزرگ از حمایت فدرال برخوردار می شوند. .

او گفت: «زمانی که ما در مورد عدالت صحبت می کنیم، در مورد همه کسانی صحبت می کنیم که کنار گذاشته شده اند، و این شامل روستایی می شود. “این شامل مردم سفیدپوست و سیاهپوستان و قوم قهوه ای است که در جوامع روستایی زندگی می کنند و کنار گذاشته شده اند.”

او همچنین از ساکنان بدبین شنیده است که قبلاً از مقامات دولتی وعده هایی دریافت کرده اند، اما متوجه شده اند که فرزندان آنها از عواقب آب آلوده لوله های سربی متحمل شده اند. اما با کمبود مداوم نیروی کار و مشکلات زنجیره تامین، ممکن است سال ها طول بکشد تا رأی دهندگان نتیجه بودجه زیرساختی را ببینند.

نماینده دبورا کی راس، نماینده دموکرات کارولینای شمالی که به آقای لندریو در یک میز گرد درباره سرمایه گذاری های بسته زیرساختی در اینترنت پهن باند در رالی پیوست، گفت این لایحه سرمایه گذاری در آینده است.

او گفت: «این یک تزریق به اقتصاد ما است.

در طول این رویداد در رالی، آقای لندریو تلاش کرد تا حضار را بر این موضوع متمرکز کند که چگونه بودجه می تواند نابرابری های اینترنتی را برطرف کند.

یک دختر بچه نیازی ندارد پشت ماشین مادرش بیرون از Chick-fil-A یا McDonald’s یا مکان دیگری بنشیند، فقط سعی می کند تکالیف خود را انجام دهد زیرا به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارد. ،” او گفت.

یک روز قبل، در حالی که آقای لندریو در مدرسه ابتدایی جان لوئیس در واشنگتن دی سی سرمایه گذاری در اتوبوس های مدرسه با صفحه خورشیدی را اعلام می کرد، برای شنیدن دانش آموز کلاس چهارم متحرکی که دانش خود را در مورد چگونگی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به نمایش می گذاشت، زانو زد. آقای لندریو در پاسخ به کودک یادآور شد که پول اتوبوس های برقی مدارس “از طرف رئیس جمهور بایدن و معاون رئیس جمهور هریس می آید.”

آقای لندریو بعداً گفت: “من یک سیاستمدار هستم، بنابراین می خواهم برای هر کاری که انجام می دهم اعتبار کسب کنم.” اما در پایان، چیزی که یک رهبر بزرگ را می‌سازد این است که می‌گوید من پول عمیق و اساسی سرمایه‌گذاری خواهم کرد تا مردم بعداً بتوانند از آن بهره ببرند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: رویکرد سهل‌انگیز به همه‌گیری کووید-19 می‌تواند یک نوع کشنده ایجاد کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس سازمان جهانی بهداشت روز جمعه …