هیئت منصفه در محاکمه تجاوز جنسی بنجامین مندی باید اعتبار متهمان را زیر سوال ببرند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به هیئت منصفه دادگاه تجاوز جنسی بنجامین مندی، بازیکن فوتبال منچستر سیتی گفته شده است که اعتبار متهمان خود را زیر سوال ببرند.

لیزا وایلدینگ کی‌سی، در نطق دفاعی پایانی خود از طرف دوست و متهم مندی، لوئیس ساها ماتری، شواهد یکی از شاکیان، زنی 19 ساله، را برجسته کرد که از جعبه شاهد به هیئت منصفه گفت که هر دو مرد تجاوز جنسی کرده‌اند. او

اما در طول محاکمه 16 هفته ای، ویدئویی با تلفن همراه از رابطه جنسی “شوق انگیز” او با متوری در موقعیتی که او ادعا می کرد مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود، منتشر شد.

هیئت منصفه دادگاه تاج چستر دستور داده شد تا هر دو مرد را در مورد اتهامات علیه او بی گناه بدانند.

وایلدینگ گفت: “او در این دادگاه نشسته و به چشمان شما نگاه کرد و آنچه را که شاید یک روایت قانع‌کننده و قانع‌کننده از تجاوز چندین بار توسط این دو مرد بود، ارائه داد. مانند بسیاری از شاهدان این پرونده، او در شبکه درهم تنیده ای از ارتباطات و اطلاعات و دانش گرفتار شده است.

“چرا این مهم است؟ به دلیل تبانی در مورد هر یک از زنانی که برای شهادت به این دادگاه آمده اند، باید توجه کنید، آیا مدارک آنها قابل اعتماد است؟ آیا شواهد آنها محکم است؟

«این پرونده به اعتبار شاهدان است. مردم دروغ می گویند.»

وایلدینگ گفت، دو شاکی دیگر، که همدیگر را می‌شناختند، سپس ادعاهای «به‌طور قابل ملاحظه‌ای مشابه» کردند مبنی بر اینکه ماتری به هر دوی آنها در هنگام خواب تجاوز کرده است.

وایلدینگ به روایت یک زن 23 ساله اشاره کرد که مدعی شد ماتری در ساعت 5:30 صبح در خودروی مرسدس مندی به او تجاوز کرده است، در حالی که در حال سفر به یک گاراژ محلی برای خرید الکل بیشتر برای مهمانی در خانه فوتبالیست بود.

او پس از آن در خانه مندی ماند و با سه مرد دیگر رابطه جنسی داشت، و هنگامی که ساعت 10:03 صبح از دروازه عمارت مندی خارج شد، پیامی را برای یکی از دوستانش فرستاد و گفت: “هاهاها، من با جک گریلیش خوابیده ام.”

وایلدینگ گفت که چنین رفتاری با ادعای تجاوز جنسی “ناسازگار” بود.

ادعا می شود که پرونده او “به طور جدایی ناپذیری” با پرونده یک نوجوان 17 ساله مرتبط است که ادعا می کند در همان شب دو بار توسط مندی و ماتری به او تجاوز شده است.

وایلدینگ گفت اتهامات وارده به ماتوری، مبنی بر اینکه او در یک اتاق سینما در خانه مندی در حالی که دیگران در آنجا حضور داشتند به او تجاوز کرد، سپس به آپارتمانش در منچستر رفت و در آنجا برای بار دوم به او تجاوز کرد، «مطمئناً بی معنی است».

وایلدینگ افزود، پیام‌های صوتی ارسال شده برای دوستانش در همان روز، جایی که او مهمانی را «بهترین شب زندگی من» می‌نامید، «بازتاب کسی نیست که مورد تجاوز قرار گرفته است».

دادستان ها ادعا می کنند مندی زنان جوان را به موقعیت های “سمی و خطرناک” کشاند که در آن در آپارتمانی که در مرکز شهر منچستر اجاره کرده بود مورد تجاوز جنسی و تجاوز جنسی قرار گرفتند و خانه اش اسپینی در موترام سنت اندرو در حومه چشایر مورد استفاده قرار گرفت. بعد از مهمانی ها» از جمله گردهمایی های منظم قرنطینه.

گفته می‌شود که ماتوری «تعیین‌کننده» برای بازگرداندن دختران به مهمانی‌ها پس از شب‌هایی که در سالن‌های VIP در کلوپ‌های شبانه منچستر صرف مشروب می‌کرده، بوده است.

هر دو متهم می گویند هر گونه رابطه جنسی با زنان توافقی بوده است.

مندی هفت مورد تجاوز جنسی، یک مورد تلاش برای تجاوز جنسی و یک مورد تجاوز جنسی به شش زن جوان را رد می کند.

متوری، اهل اکلس، سالفورد، شش مورد تجاوز جنسی و سه مورد تجاوز جنسی مربوط به هفت زن جوان را رد می کند.

دادگاه به صبح سه شنبه موکول شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شلاق محافظه‌کاران پس از پاک شدن از سوء رفتار به کانر برنز بازگردانده شد | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر سابق، کانر برنز، پس …