تحقیقات کورنیش می‌گوید مردی پس از 2.5 ساعت انتظار برای آمبولانس جان خود را از دست داد | کورنوال

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک پزشک قانونی به این نتیجه رسیده است که دو ساعت و نیم انتظار برای آمبولانس به طور قابل توجهی احتمال زنده ماندن یک مسافر در کورنوال از سکته مغزی را کاهش می دهد و بحران مراقبت اجتماعی را عامل مجموعه ای از موارد مشابه در جنوب غرب می داند. از بریتانیا

گای دیویس، دستیار پزشکی قانونی کورنوال روز دوشنبه گفت: اگر آمبولانس در مدت زمان هدف 18 دقیقه به تونی ریدمن 54 ساله می رسید، شانس بسیار بیشتری برای پاسخ به درمان داشت.

دیویس گفت که شاهدان در تحقیقات ریدمن توضیح داده اند که آمبولانس ها به دلیل مشکلات مربوط به ظرفیت بیمارستان سلطنتی کورنوال در ترورو نمی توانند بیماران را تحویل دهند.

وی با بیان اینکه امدادگران گاهی اوقات تا 18 ساعت در خودروهای پارک شده خود همراه با یک بیمار در خارج از بیمارستان منتظر می مانند و علت اصلی این مشکل را «ناتوانی در ترخیص بیماران به دلیل نبود تخت و بسته مراقبت اجتماعی» عنوان کرد.

ریدمن که به‌عنوان تناسب اندام و فعال توصیف می‌شود، در یک کلبه تعطیلات در دهکده ماهیگیری Mevagissey در ژوئن 2021 بیمار شد.

تریاژ شده توسط سرویس آمبولانس جنوب غربی به عنوان یک مورد رده 2، زمان هدف برای رسیدن آمبولانس 18 دقیقه بود. ترومبولیز، که برای برداشتن لخته از مغز استفاده می شود، چهار ساعت و نیم پس از شروع علائم سکته مغزی انجام شد.

دیویس گفت: “من متوجه شدم که تاخیر بین تماس 999 و انتقال تونی به بیمارستان به طور قابل توجهی شانس او ​​را برای زنده ماندن از لخته خون کاهش داد. بیماران مبتلا به سکته مغزی متوسط ​​یک سوم شانس نتیجه مثبت پس از درمان با ترومبولیز در یک ساعت اول پس از سکته دارند. این مقدار پس از چهار ساعت و نیم به یک در 30 کاهش می یابد.

اما او افزود: “بر اساس شواهد، نمی توان به طور قطعی تعیین کرد که اگر تونی زودتر به بیمارستان می رسید، زنده می ماند یا خیر.”

اندرو کاکس، پزشکی قانونی ارشد کورنوال، به استیو بارکلی، وزیر بهداشت، نامه ای نوشت و تعداد مرگ و میرهایی را که پس از تاخیر در رسیدن آمبولانس ها به بیماران رخ می دهد، اعلام کرد.

روز دوشنبه، Rishi Sunak گفت 8 میلیارد پوند اضافی اعلام شده توسط دولت در بیانیه پاییز برای NHS و مراقبت های اجتماعی به کارفرمایان بهداشتی کمک می کند تا با صف های آمبولانس خارج از بخش های A&E بیمارستان “به کار خود ادامه دهند”.

نخست وزیر گفت: «یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهیم این است که از مردم حمایت کنیم تا از بیمارستان ها به خانه هایشان برگردند و به جوامعشان برگردند و به همین دلیل است که پولی که ما گذاشته ایم می رود و حمایت می کند. مراقبت اجتماعی.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تظاهرات بیشتر ضد کووید در چین با آتش‌سوزی مرگبار آغاز شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، تایپه، تایوان — به نظر می …