“این یک انتخاب سیاسی است”: اما هیز از وضعیت مراقبت های زنان در بریتانیا انتقاد کرد | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اما هیز از این واقعیت انتقاد کرده است که زنان با انتظار طولانی برای انتصابات زنان در بریتانیا و «انتخاب سیاسی برای سرمایه گذاری نکردن روی سلامت زنان» پیش از بازگشت او به خط اصلی برای بازی پرفروش چلسی مقابل تاتنهام در استمفوردبریج در روز یکشنبه روبرو هستند. .

در 14 اکتبر، چلسی اعلام کرد که هیز به دلیل هیسترکتومی اورژانسی به دلیل آندومتریوز از کار کناره‌گیری می‌کند. او روز جمعه گفت که احتمالاً “باقی سال جاری طول می کشد تا به حالت عادی بازگردد” و از سطح سرمایه گذاری دولت در سلامت زنان انتقاد کرد.

این مدیر در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از عمل جراحی گفت: “این به دولت ما و تصمیماتی که آنها برای سرمایه گذاری در صنعت مراقبت های بهداشتی می گیرند بستگی دارد.” “[They need to make sure that] هر متخصص پزشکی با سلامت زنان و زنان و زایمان هماهنگ است و در غیر این صورت، باید متخصص زنان بیشتری در دسترس داشته باشد.

“من فکر می کنم غیرقابل قبول است که برای دوره های طولانی برای مراجعه به متخصص زنان در این کشور در NHS منتظر بمانیم. و من باید این را بگویم: اگر این شرایط توسط یک مرد متحمل می شد، هیچ احتمالی وجود نداشت که شما برای مدت طولانی منتظر بمانید.

سفر هیز در سال های اخیر او را بر آن داشت تا در مورد این مسائلی که بسیاری از زنان با آن روبرو هستند صحبت کند و از صدای خود استفاده کند.

او گفت: «آنچه در تمام این دوره متوجه شدم این بود که امتیاز من درد مرا کم کرد. من بیمه درمانی دارم، اما درد و رنج من با هیچ کس فرقی نداشت و چیزی که فهمیدم این بود، چه خواهرزاده 18 ساله ام که از مشکلات پریود رنج می برد تا زنان جوان تر که با آندومتریوز یا تخمدان پلی کیستیک دست و پنجه نرم می کنند. این است که نیم میلیون زن در این کشور برای مدت طولانی در لیست انتظار برای مراجعه به متخصص زنان قرار دارند که به سادگی وحشتناک است. این یک انتخاب سیاسی است که روی سلامت زنان سرمایه‌گذاری نکنم و در موقعیتی که هستم، باید آن را برجسته کنم.»

بر اساس گزارش کالج سلطنتی متخصصین زنان و زایمان، بیش از 570000 زن در بریتانیا در لیست انتظار برای قرار ملاقات با زنان قرار دارند که این افزایش بیش از 60 درصدی نسبت به سطوح قبل از همه گیری است. در انگلستان تعداد زنانی که بیش از یک سال منتظر مراقبت هستند از 66 نفر قبل از همه گیری به 25000 نفر در حال حاضر افزایش یافته است.

هیز گفت: «من کاملاً بی‌خبر بودم که درد خودم به همان اندازه بد بود. من تازه شروع به ورزش کرده بودم، به همین شکل به من می گفتند شاید درد پریود باشد. چیزی که من متوجه شدم این است که ما به اندازه کافی متخصص زنان داریم که حداقل آموزش دیده اند، اما شغل کافی برای آنها وجود ندارد. چرا؟ زیرا ما تصمیم می‌گیریم که روی سلامت زنان سرمایه‌گذاری نکنیم و فکر نمی‌کنم این قابل قبول باشد که نمرات، نسل‌ها و مردم به پزشک خود مراجعه کنند و بگویند: “من با این مشکل دارم” و ما حداقلی دریافت نمی‌کنیم. سونوگرافی داخلی و MRI برای تعیین مسیر واقعی علت درد ما به جای رد شدن.

هیز چهار سال پس از تولد پسرش هری صرف کرده بود تا درد او را نادیده بگیرد و آن را کنار بگذارد. به من گفته شد استرس است، این است، آن است، اما من در مرحله پایانی، اندومتریوز عمیق نفوذی داشتم – عذاب بود. بعضی روزها برای رفتن به سر کار در عذاب بودم و نمی‌توانستم آن را مدیریت کنم.»

پاسخ او به بحث درباره مسائلش موجی از پیام ها را از سوی دیگرانی که مشکلات مشابهی را تجربه می کنند، برانگیخته است.

افراد زیادی برای من نامه نوشتند که یا در لیست انتظار برای هیسترکتومی هستند، یا افراد جوانی که مدام اخراج می شوند و به آنها گفته می شود دوره قاعدگی آنهاست، یا شرکای افراد در تلاش هستند و نمی توانند کمک کنند. داوینا مک کال یائسگی را برجسته کرده است، اما من فکر می کنم که بسیار فراتر از آن است. من از طریق آموخته های خودم و خواندن خودم فهمیده ام که ما به عنوان یک زن چقدر بی سواد هستیم [around women’s health]، اما این لزوماً تقصیر ما نیست.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …