اقدام اعتصابی پست سلطنتی دسامبر شامل شب کریسمس | اتحادیه های کارگری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارکنان پست سلطنتی شش روز دیگر در ماه دسامبر، از جمله در شب کریسمس، به عنوان بخشی از آخرین اعتصابات برای تأثیرگذاری بر خدمات پستی، دست به اعتصاب خواهند زد.

اعضای اتحادیه کارگران ارتباطات (CWU) در روزهای 9، 11، 14، 15، 23 و 24 دسامبر اعتصاب خواهند کرد.

کارگران قرار است در روزهای 24، 25 و 30 نوامبر و همچنین 1 دسامبر اعتصاب کنند. این آخرین اقدام در یک مناقشه طولانی مدت بر سر دستمزد، شغل و شرایط است و به دنبال کناره گیری های مشابه توسط اعضای اتحادیه در ماه اوت و سپتامبر است.

بریتانیا در سال جاری شاهد اقدامات صنعتی در زمینه‌های مختلف از جمله کارکنان راه‌آهن، وکلای دادگستری و کارگران بارانداز بوده است که پرداخت و شرایط در مرکز بیشتر اختلافات قرار دارد.

اعتصاب‌های پستی به اعتصاب‌های دیگر می‌پیوندند که از قبل برای دسامبر برنامه‌ریزی شده بودند. به گفته پت کالن، مدیر اجرایی کالج سلطنتی پرستاری، پرستاران همچنین می توانند تاریخ اعتصاب ماه آینده را اعلام کنند، مگر اینکه دولت در پنج روز آینده توافقی را به روی میز ارائه دهد.

او در نامه ای در پاسخ به بیانیه پاییز روز پنجشنبه اولتیماتومی به استیو بارکلی، وزیر بهداشت، صادر کرد. او خواستار “مذاکرات رسمی و دقیق در مورد پرداخت NHS و ایمنی بیمار” شد.

وی افزود: «من منتظر بیانیه‌ی پاییز امروز صدراعظم بودم و بعد به این نتیجه رسیدم که دولت برای حمایت از اعضایم در محل کار و خانه آمادگی لازم را ندارد.»

سایر کارگرانی که اعتصاب تایید شده اند عبارتند از رانندگان اتوبوس آبلیو در لندن. اعضای یونیت اعتصاب اولیه را در 22 نوامبر، با دو روز دیگر در 25 و 26 نوامبر و سپس هفت روز در دسامبر آغاز خواهند کرد.

همچنین در اواخر این ماه در خطوط راه آهن ملی و مسیرهای متروی لندن توقف های بیشتری وجود خواهد داشت. هیچ کدام برای ماه دسامبر اعلام نشده است، اما اتحادیه کارگران راه آهن، دریانوردی و حمل و نقل (RMT) به تازگی از اعضا برای اعتصابات بیشتر بین دسامبر و می سال آینده دستور دارد.

یکی از سخنگویان CWU گفت که اتحادیه خواهان یک توافق مذاکره شده با رویال میل گروپ است و به تعامل با شرکت برای این منظور ادامه خواهد داد… اما مسئولان رویال میل باید بیدار شوند و متوجه شوند که ما به آنها اجازه نخواهیم داد معیشت مردم را از بین ببرند. کارگران پست.”

یک سخنگوی رویال میل گفت: ترجیح ما توافق با CWU است، اما تغییری که ما نیاز داریم اختیاری نیست. آنها باید به جای آسیب رساندن به اقدامات اعتصابی، روی حل و فصل این اختلاف برای اعضای خود و سلامت بلندمدت تجارت متمرکز شوند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تظاهرات بیشتر ضد کووید در چین با آتش‌سوزی مرگبار آغاز شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، تایپه، تایوان — به نظر می …