عجله جشن برای کوین هویج آلدی به عنوان صف 70000 آنلاین برای اسباب بازی های تبلیغاتی | آلدی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بیش از 70000 خریدار به صورت آنلاین در صف ایستاده اند و صدها نفر در خارج از فروشگاه های بریتانیا صف کشیده اند تا اسباب بازی ها و کالاهای Aldi را که در اطراف تبلیغات کوین هویج قرار دارند، به دست آورند.

تا ساعت 10 صبح، چندین نسخه از اسباب‌بازی‌های نرم به‌دلیل تقاضای زیاد برای کالاهای مرتبط با قهرمان کمپین جشن خواربارفروشی‌های تخفیف‌دار، قبلاً به صورت آنلاین فروخته شده بودند.

در میان آن‌هایی که فروخته شد، مجموعه‌ای از کوین و دوست دختر هویجی‌اش کیتی و تزئینات درخت کریسمس از شخصیت‌های مسی، رونالدی و مارودونا با تم فوتبال/غذا بود.

آلدی گفت که وب سایت آن یک سیستم نوبت دیجیتالی ایجاد کرده است زیرا تقاضا برای اسباب بازی های نرم “بسیار زیاد” بود.

یکی از خریداران در توییتی نوشت: «من برای کنسول‌ها و بازی‌های جدید صف می‌بندم، همسرم ساعت 5:30 صبح برای کوین هویج از آلدی صف می‌کشد».

دیگری پس از توییتی که در ساعت 07:15 صبح در بیرون یک فروشگاه صف کشیده بود، تصویری از حمل و نقل خود را منتشر کرد.

یکی از خریداران شکایت کرد که در ساوتهمپتون هیچ یک از شخصیت های اصلی به فروش نمی رسید.رهبری [sic] به یک صف بسیار ناامید از مردم بیرون که از قبل از افتتاح فروشگاه منتظر بودند! به نظر می رسید که کارکنان اصلاً اهمیتی نمی دهند. کلبه فوتبالیست ها [sic] هیچ کدام از خانواده اصلی! قابل قبول نیست،» آنها توییت کردند.

طرح اسباب‌بازی‌های نرم مبتنی بر میوه و سبزیجات از زمانی که آلدی مجموعه تبلیغاتی کریسمس کوین هویج را در سال 2016 راه‌اندازی کرد، به یک مسابقه سالانه تبدیل شد.

تبلیغ امسال کوین هویج را نشان می‌دهد که پس از از دست دادن تعطیلات کریسمس خانواده‌اش، به سبک تنهایی در خانه در خانه گیر کرده است.

موفقیت Aldi با اسباب‌بازی‌های نرم زمانی حاصل می‌شود که خرده‌فروشان به تقاضا برای کالاهای دارای مارک‌های روزمره واکنش نشان می‌دهند – از جامپرهای کریسمس Lidl و وسایل ورزشی گرفته تا شورت دوچرخه‌سواری Greggs و کلاه‌های سطلی Ikea.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

والنسیا: پایتخت هوشمند اروپا میزبان کنفرانس Smart Destinations است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آیا می دانستید که والنیکا پایتخت …