آمازون خدمات سلامت مجازی را با کلینیک آمازون راه اندازی کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آمازون از راه اندازی کلینیک آمازون خبر داد، یک سرویس مراقبت های بهداشتی مجازی که مراقبت از 20 بیماری رایج از جمله ریزش مو، سوزش سر دل، آکنه، شوره سر و آلرژی های فصلی را ارائه می دهد.

خدمات مشاوره مجازی به مشتریان این امکان را می دهد که وضعیت خود را از لیست ارائه شده انتخاب کنند، سپس یک ارائه دهنده ترجیحی را از لیست پزشکان دارای مجوز شخص ثالث، از جمله پزشکان SteadyMD و HealthTap انتخاب کنند.

پس از تکمیل یک پرسشنامه مصرف کوتاه، مشتریان و پزشکان شخص ثالث مستقیماً از طریق یک پورتال مبتنی بر پیام ظرف چند ساعت پس از درخواست اولیه با هم ارتباط برقرار می‌کنند. را سایت کلینیک آمازون می گوید که نیازی به بازدید ویدیویی یا چت زنده نیست.

یک طرح درمانی شخصی از طریق همان پورتال ارائه می شود که شامل نسخه ها نیز می شود. مشتریان می توانند داروهای خود را در داروخانه دلخواه خود یا داروخانه آمازون پر کنند.

این کلینیک در 32 ایالت در ایالات متحده فعالیت خواهد کرد. مشتریان می توانند تا دو هفته پس از ارزیابی اولیه با ارائه دهنده پیگیری کنند.

روند بزرگتر

کلینیک آمازون آخرین تلاش غول خرده فروشی برای تأثیرگذاری بر بخش مراقبت های بهداشتی را نشان می دهد، اما این غول فناوری سهم خود را از چالش ها در تلاش برای ایجاد نشان خود در این فضا دیده است.

اعلامیه کلینیک آمازون تنها سه ماه پس از انتشار ایمیلی از نیل لیندسی، معاون ارشد خدمات سلامت آمازون منتشر شد که در آن کلینیک مراقبت مجازی برای کارمندان آمازون بیان شد. Amazon Care در 31 دسامبر تعطیل خواهد شد.

آمازون مراقبت، در سال 2019 راه اندازی شد، در ابتدا فقط برای کارمندان آمازون در دسترس بود. با این حال، این سرویس بعداً به کارفرمایان خارجی گسترش یافت و در سال 2022 گزینه های مراقبت حضوری را در بیش از 20 شهر از جمله نیویورک، میامی، سانفرانسیسکو و شیکاگو اضافه کرد.

این بسته شدن فقط روی Amazon Care و گروه ارائه دهندگان مراقبت پزشکی آن تأثیر می گذارد، نه سایر پروژه های مراقبت های بهداشتی این شرکت.

تعطیلی Amazon Care اولین شکست غول فناوری در تلاش برای ایجاد تورفتگی در فضای مراقبت های بهداشتی نیست.

پناهگاه، سرمایه گذاری مشترک بین آمازون، برکشایر هاتاوی و جی پی مورگان چیس، به دنبال ایجاد مدل جدیدی برای پوشش سلامت کارکنان با استفاده از نقاط قوت هر شرکت بود.

سرمایه‌گذاری مشترک متمرکز بر کارفرما تنها چند پروژه را راه‌اندازی کرد و قبل از اینکه شرکا پس از یک دوره تقریباً سه ساله، آن را کنار بگذارند، با خروج پرسنل مواجه شد.

در ماه ژوئیه، این غول فناوری برنامه های خود را برای به دست آوردن ارائه دهنده مراقبت های اولیه هیبریدی اعلام کرد One Medical در یک معامله نقدی تقریباً 3.9 میلیارد دلاری، اگرچه این معامله هنوز بسته نشده است.

کمیسیون تجارت فدرال است بررسی کسب وان مدیکال. بر اساس پرونده‌ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، One Medical Parent 1Life Healthcare و Amazon هر دو درخواست‌هایی از FTC برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معامله در تاریخ 2 سپتامبر دریافت کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …