سری ODI استرالیا – انگلیس: میزبانان برای شکل دادن به تیم برای جام جهانی با آزمونی حیاتی روبرو هستند | تیم کریکت استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Lمانند بسیاری از قهرمانان فیلم مضطرب، شما می توانید به زانو در بیایید و با این سوال ابدی به آسمان ها ضربه بزنید: چرا؟ وقتی به سری بازی های بین المللی 50 بازی این هفته بین استرالیا و انگلیس نگاه می کنید، با اولین بازی در آدلاید که چهار روز پس از قهرمانی انگلیس در جام جهانی ملبورن با 20 بازی برگزار می شود، دیدن اوج فرضی یک فرمت گیج کننده است. توسط عابر پیاده با تغییرات کمی متفاوت. استرالیا برای کسب امتیازات سوپرلیگ باید یک سری بازی مقابل انگلیس انجام دهد تا بتواند به جام جهانی 50 بعدی راه پیدا کند – اما این سری در سال 2020 اتفاق افتاد. این یکی یک گزینه اضافی اختیاری است، سبد صابون در یک هتل.

پس می توانید بفهمید که چرا معین علی، بازیکن همه کاره انگلیس، وقتی در مورد آن سوال شد، این موضوع را تایید کرد: رفتن به سفر و تمرین بلافاصله پس از بالا بردن جام، به جای داشتن حداقل یک یا دو روز برای جشن گرفتن با هم تیمی هایی که با آنها به آنجا رفته بودند. شما، وضعیتی است که کاملاً بد است. سپس دوباره، مدیران نمی دانند که هر تیمی تا چه حد به یک تورنمنت می رود. انگلیس تقریباً یک خروج زودهنگام از جام جهانی مانند استرالیا داشت، و با یک وقفه طولانی‌تر قبل از سری بعدی احتمالاً از اینکه باید این همه منتظر بمانید ناراحت می‌شد.

بیشتر دلیل آن جام جهانی هند در اکتبر آینده است که فرصت کمی برای استرالیا برای آماده سازی دارد. یک سری چهار تست در هند فوریه و نیمه مارس طول خواهد کشید، لیگ برتر هند در آوریل و می غالب است، سپس فینال مسابقات جهانی تست و Ashes در انگلیس در ژوئن و جولای برگزار می شود. قبل از اینکه متوجه شوند، آگوست و سپتامبر سالن آخرین فرصت خواهند بود. داشتن یک ضربه خوب در برابر رقابت های برتر به تعیین مونتاژ و رویکرد تیم کمک می کند.

عامل دیگر این است که تلویزیون پولی در آخرین قرارداد حقوق، دسترسی انحصاری به بازیکنان بین المللی توپ سفید مردان را خریداری کرد. انتخاب ها اندک بوده اند، زیرا این ژانر در اوج تابستان کریکت توسط لیگ باش بزرگ به حاشیه رانده شده است. در فصل 2021-2022، فاکس اسپورت حتی یک روز بین المللی برای نمایش نداشت و فقط پنج T20 در برابر سریلانکا در ماه فوریه دریافت کرد. این شبکه راضی نبود، و در حالی که همزمان با شبکه بسیار دعوای Seven سر و کار داشت، کریکت استرالیا می‌توانست حداقل از یک شریک پخش کننده نرم‌افزار استفاده کند.

در مورد انتظارات در زمین، استرالیا امسال کمی کریکت یک روزه را در پاکستان، سریلانکا و تاپ اند استرالیا بازی کرده است. پس از بازنشستگی آرون فینچ، این اولین سریال با پاتریک کامینز به عنوان کاپیتان خواهد بود. این باعث می‌شود کامینز 10 ماه و مسابقات کم داشته باشد تا راهی منسجم را ایجاد کند که این تیم می‌خواهد کریکت یک روزه را طی کند. سه ODI برای دنبال کردن تور آزمایشی هند اعلام خواهد شد، و تورهایی برای سال آینده به آفریقای جنوبی و دوباره به هند ارائه شده است، اما هیچ چیزی تایید نشده است.

استرالیا با تیمی مشابه به جام جهانی T20 خواهد رفت. تنها تغییرات تراویس هد با بازی دیوید وارنر برای فینچ، الکس کری نگه داشتن ویکت به جای متیو وید، مارنوس لابوشاگن به عنوان متخصص مسابقات طولانی برای جایگزینی نسخه کوتاه اینینگ در تیم دیوید، و ظاهری همه جانبه است. شان ابوت بعد از شکستگی پای گلن ماکسول دیر وارد شد. استیو اسمیت به رده میانی باز خواهد گشت، کامرون گرین باید در جایگاه ششم پشت سر مارکوس استوینیس یا میچل مارش قرار بگیرد، در حالی که احتمالاً همان توپ گیران اصلی را در کامینز، میچل استارک، جاش هازلوود و آدام زامپا خواهیم دید، اگرچه اشتون آگار یکی دیگر از گزینه های چرخشی است. .

در مورد انگلیس، بن استوکس در فینال جام جهانی بازی کرد، اما برای پیوستن به تیم آزمایشی در پاکستان، مارک وود بازیکن سریع و هری بروک و لیام لیوینگستون را با خود می برد. جاس باتلر به عنوان کاپیتان تیم یک روزه باقی می ماند و معین علی و هفت نفر دیگر را حفظ می کند. یکی از بازیکنانی که در جام حضور نداشت جیسون روی بود که به نفع الکس هیلز کنار گذاشته شد. قبل از تورنمنت، باتلر از روی به عنوان بهترین بازی 50 اور حمایت کرد. هر چند هیلز یک کمپین عالی T20 داشت و برای رسیدن انگلیس به فینال ضروری بود. او در این ترکیب یک روزه نیست، اما نمی تواند دور باشد. روی باید امیدوار باشد که زمان دوری از تیم ملی شاداب بوده است، زیرا اگر امتیازات پایین او ادامه پیدا کند، جایگزین او آماده است. حداقل برای یک بازیکن، انتظار برای این درگیری بعدی باید طولانی باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

صعود ایلیمان ندایی از لیگ یکشنبه به ستاره جام جهانی سنگال | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، منلیمان ندای می‌خواست مهارت‌های خود را …