RAC من را تا ساعت 3 صبح منتظر بازیابی ماشین گذاشت | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من به شدت از RAC ناامید شده ام و می خواهم زنان دیگر بدانند که ممکن است این اتفاق برای آنها بیفتد.

در غروب 15 اکتبر من با خودم از ساوت اند به خانه به لندن می رفتم 23 ساله دختر وقتی در A13 برق ماشینم قطع شد.

عقب کشیدم و با RAC تماس گرفتم. بود حدود ساعت 7 بعد از ظهر و مسئول به من توصیه کرد که با آن تماس بگیرم پلیس، که ما را به یک مکان امن منتقل می کند.

او همچنین ما را در صف یک کامیون تخت قرار می‌داد، زیرا هر دوی ما مشکوک بودیم که یک مکانیک نمی‌تواند مشکل را برطرف کند.

بعد از اینکه من به جاده لغزش یک کارخانه صنعتی نزدیک منتقل شدم املاک، من تماس گرفتم و یک مکانیک رزرو شد. تا این لحظه ساعت 9 شب بود.

مکانیک یک ساعت بعد رسید و تأیید کرد که ماشین باید انتخاب شود بالا، بنابراین من 90 پوند اضافی پرداخت کردم.

در این زمان دخترم ناراحت بود زیرا در آن کار داشت صبح، بنابراین به او یک تاکسی سفارش دادم. این مرا تنها گذاشت و با RAC تماس گرفتم تا این را به آنها بگویم.

در تمام طول شب من مدام با مشتری تماس می گرفتم خدمات، و در حالی که همه بودند با عرض پوزش، آنها فقط یک هدف جدید به من دادند برای زمان رسیدن مورد انتظار

وقتی به من گفتند یک کامیون تا قبل از من نخواهد بود ساعت 4 صبح، اصرار کردم که با یک مدیر صحبت کنم. در این زمان من بسیار مضطرب بودم: منتظر بودم بیش از هفت ساعت، آب و غذا نداشتم و نیاز به توالت داشت

پرونده من تشدید شد و کامیون درست بعد از ساعت 3 صبح رسید. بالاخره گرفتم خانه در حدود ساعت 4.30 صبح

فکر می‌کردم RAC وقتی شکایت کردم عذرخواهی می‌کند، اما پاسخ آن این بود که “متاسفم که ناراحت شدم” و 30 پوند غرامت.

اکنون در مورد سفرهای عصرانه یا رانندگی مسافت های طولانی به تنهایی احساس نگرانی می کنم، زیرا نمی توانم به خدمات بازیابی وسیله نقلیه خود اعتماد کنم.
کیلومتر،
لندن

این حادثه اعتماد شما را متزلزل کرده است. گزارش‌های انتظار طولانی برای خدمات بازیابی خرابی در سه سال گذشته به شدت افزایش یافته است و ما از تجربیات بد سایر اعضای RAC، از جمله یک زن 62 ساله که 20 ساعت برای کمک منتظر ماند، گزارش داده‌ایم. همه اینها برای شرکتی که وعده “آرامش کامل” را می دهد، تبلیغی نیست. وقتی پرونده شما را به شرکت ارائه کردیم، به درستی عذرخواهی کرد.

RAC می‌گوید: «پس از بررسی خرابی، واضح است که در چیدمان یک تخت مسطح برای وسیله نقلیه او اشتباهاتی رخ داده است که ما واقعاً از آن متأسفیم. ما همچنین کاملاً می پذیریم که باید کار بسیار بهتری انجام می دادیم و با او در هنگام خرابی در تماس بودیم و وقتی از ما شکایت می کرد به نگرانی های او رسیدگی می کردیم. ما اقداماتی را انجام داده ایم تا از وقوع چنین اتفاقی در آینده جلوگیری کنیم. ما می خواهیم تأکید کنیم که تجربه او به هیچ وجه با استاندارد بالایی از خدماتی که ما هر روز به هزاران نفر از اعضای خود ارائه می دهیم نیست.

موافقت کرده است که هزینه های عضویت شما را تا پایان قرارداد شما در ماه مه پوشش دهد – حرکتی به ارزش 210 پوند – برای بازپرداخت هزینه تماس و انجام یک حرکت حسن نیت 90 پوندی، که منصفانه به نظر می رسد.

ما از نامه استقبال می کنیم اما نمی توانیم به صورت جداگانه پاسخ دهیم. به ما به آدرس customers.champions@aban.news.com ایمیل بزنید یا به Consumer Champions, Money, the Guardian, 90 York Way, London N1 9GU بنویسید. لطفاً شماره تلفن روزانه را وارد کنید. ارسال و انتشار کلیه نامه ها منوط به شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

زن تگزاسی 51 سال پس از ربوده شدن در کودکی توسط خانواده پیدا شد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بیش از 50 سال پس …