وزرا به | گفتند که ممنوعیت اخراج را بازگردانید یا با بحران بی خانمانی “فاجعه بار” مواجه شوید بی خانمانی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس سابق خدمات ملکی نسبت به وقوع یک بحران بی خانمان “فاجعه بار” ناشی از هزینه های زندگی هشدار داده است، مگر اینکه دولت ممنوعیت تخلیه را که از مستاجران در طول همه گیری کووید-19 محافظت می کرد، مجدداً اعمال کند.

سر باب کرسلیک، رئیس کمیسیون بی خانمانی و بی‌خانمانی کرسلیک، گفت که عدم اقدام «می‌تواند منجر به بی خانمانی و همچنین یک بحران اقتصادی شود و نتایج آن می‌تواند فاجعه‌بار باشد. با تمام خوبی‌هایی که در کاهش بی خانمان‌های خیابانی از زمان از دست دادن این بیماری همه‌گیر به دست آمده است، و هر امیدی که دولت به تعهد مانیفست خود برای پایان دادن به خواب خشن تا سال 2024 پایان دهد.

در طول همه‌گیری، دولت کار را برای صاحبخانه‌ها سخت‌تر کرد تا مستاجران را با پرداخت اجاره بهای معوقه بیرون کنند و به دلیل جلوگیری از افزایش احتمالی بی‌خانمانی و بدخوابی مورد تحسین قرار گرفت.

کرسلیک گفت که واکنش به افزایش قبوض انرژی و سایر هزینه‌های خانوار برای جلوگیری از از دست دادن خانه‌های خود باید «به همان اندازه فوری» باشد.

در سه ماهه اول سال جاری، تعداد خانوارهایی که در انگلیس به عنوان بی خانمان یا در معرض خطر بی خانمانی ارزیابی شده و دارای عوارض قانونی بی خانمانی هستند، 5.4 درصد نسبت به فصل مشابه در سال 2021 افزایش یافته و به 74230 رسیده است.

کمیسیون همچنین از وزیران می‌خواهد که سقف مزایا را افزایش دهند و فوراً مزایا را مطابق با تورم افزایش دهند – نه در آوریل 2023 همانطور که برنامه ریزی شده است.

و می‌خواهد کمک هزینه مسکن محلی – مبلغی که برای پوشش اجاره بهای دریافت‌کنندگان رفاه پرداخت می‌شود – افزایش یابد تا با 30 درصد پایین بازار همخوانی داشته باشد. آنها از آوریل 2021 منجمد شده اند.

کرسلیک گفت: «نخست وزیر جدید قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد از ماه آینده میانگین قبض انرژی خانوارها را به 2500 پوند در سال محدود کند.

و این، در حالی که خوش آمدید، کافی نیست. حتی با وجود این کمک، هزاران نفر هنوز با چشم‌انداز واقعی از دست دادن خانه‌های خود مواجه هستند، زیرا برای مدیریت در تلاش هستند.

«این دیگر فقط به این نیست که مردم را از خیابان‌ها بیرون کنند، بلکه این است که اطمینان حاصل کنیم افرادی که در حال حاضر در معرض خطر بی خانمانی هستند، به آنها سر نمی‌زنند.»

ربکا سیکامور، مدیر اجرایی موقت St Mungo’s، یک موسسه خیریه بی خانمان، گفت: “ما هر روز واقعیت بسیار واقعی و بسیار خشن این بحران مالی را می بینیم.

و با افزایش بیشتر قیمت‌ها و هوای سردتر، به احتمال بسیار زیاد بسیاری از کسانی که در حال حاضر در حال خراشیدن هستند دیگر قادر به مدیریت نخواهند بود و ممکن است در معرض خطر واقعی از دست دادن خانه‌های خود باشند.

انجمن حکومت های محلی گفت شوراها در نگرانی های کمیسیون مشترک هستند.

جیمز جیمیسون، رئیس LGA، عضو شورای شهر، گفت: «این درست است که از ما بخواهیم از موفقیت‌هایی استفاده کنیم که در طول همه‌گیری همه‌گیری، جایی که شوراها از هزاران نفری که در خیابان‌ها در خیابان‌ها می‌خوابیدند و به محل‌های امن می‌خوابیدند، حمایت کردند.»

ریک هندرسون، مدیر اجرایی Homeless Link، که یکی از سازمان‌های دخیل در این کمیسیون است، گفت: «بحران هزینه‌های زندگی، افزایش اجاره‌بها و تورم، بودجه مردم را به نقطه شکست می‌رساند و خدمات بی‌خانمان‌ها را در تلاش برای ارائه حمایت‌های حیاتی قرار می‌دهد. .

“در حالی که اقدام در مورد قبوض انرژی استقبال می شود، این تنها فشار نیست، و بدون اقدام بیشتر دولت، ما به سمت یک وضعیت اضطراری جدید بی خانمان پیش می رویم.”

یک سخنگوی دولت گفت: «ما امسال 316 میلیون پوند به شوراها می دهیم تا مطمئن شویم خانواده ها بدون سقف نمی مانند.

این در کنار اقدامی است که ما برای حمایت از خانواده ها با هزینه های زندگی در زمستان امسال از طریق بسته حمایتی 37 میلیارد پوندی خود انجام می دهیم.

“این شامل 1200 پوند در سال جاری برای آسیب پذیرترین افراد است که به آنها کمک می کند تا قبوض خود را بپردازند و در خانه های خود بمانند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

با کنترل سنا در بازی، اینها مسابقاتی هستند که باید تماشا کنید

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، با 50-50 رای سنا برای هر حزب، …