به گفته دادگاه، زنی از دوستش خواست که بگوید او هنوز با دوست پسر سابقش است که مرده در چوب شکن پیدا شده است | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اینکه بروس ساندرز از یک هیزم شکن بازیابی شد، شارون گراهام از یکی از دوستانش خواست که ادعا کند “به دلیل بیمه” هنوز با شریک سابقش بوده است.

گراهام 61 ساله و گریگوری لی روزر 63 ساله پس از مرگ ساندرز 54 ساله هنگام کار در ملکی در شمال بریزبن در نوامبر 2017 به قتل اعتراف کردند.

گراهام متهم است که از روزر و مرد دیگری به نام پیتر کونیگ خواسته است ساندرز را بکشند و گرفتن بیمه نامه عمر 750000 دلاری شریک سابقش را مانند یک تصادف جلوه دهند.

هیئت منصفه روز چهارشنبه فیلم پلیسی را از پاهای ساندرز نشان داد که از تراشه در املاک گومبوریان در نزدیکی Gympie بیرون زده بود، پس از اینکه او با Roser و Koenig در حال پاکسازی درختان بود.

دوست کیم سیمپسون به دادگاه عالی بریزبن گفت که گراهام از ساندرز جدا شده است اما به خانه خود در نامبور بازگشته و در اتاق خواب های جداگانه زندگی می کند.

سیمپسون گفت، گراهام در شب مرگ ساندرز به او زنگ زد و به او گفت: «یکی از بچه ها به داخل هیزم شکن افتاده است».

او گفت: “او بسیار ناراحت است.”

یک یا دو هفته بعد، گراهام از سیمپسون خواست تا نامه ای به وکیلش بنویسد، زیرا قبلاً گفته بود ساندرز «همه چیز را به او واگذار کرده است».

سیمپسون در دادگاه گفت: «او از من پرسید که آیا می‌توانم نامه‌ای به وکیلش بنویسم که بگویم او و بروس در زمان مرگ او با هم رابطه داشتند … به دلیل بیمه.

سیمپسون در پاسخ به این سوال که آیا او نامه را نوشته است یا خیر، گفت: “نه، زیرا این درست نبود.”

لئونی وایت دوست گراهام در زمان فاجعه به ملاقاتش رفته بود و کونیگ و روزر به او گفتند که مرگ ساندرز یک تصادف بوده است.

او در دادگاه گفت: «آنها گفتند که بروس با چیزی در ماشین آلات دست و پا می زد و آن روز خیلی مراقب نبود یا چیزی در این زمینه.

به گفته دادگاه، گراهام به یکی دیگر از دوستانش گفت که ساندرز قبل از افتادن تلفنش به چوب‌شکن به او پیامک می‌فرستاد و او ممکن است در تلاش برای بازیابی آن مرده باشد.

“نمی توانم صحبت کنم من ناراحتم که بروس درگذشت. او داشت به من پیام می داد که تلفنش باید در مالچر چوب افتاده باشد و او باید می رفت تا آن را بگیرد.”

«پلیس گفته است که این یک حادثه تلخ است. هر دو نفر تمام شب استفراغ کرده اند.

وقتی گرگ برگشت تا کنده درخت را بردارد، دکمه توقف را فشار داد اما خیلی دیر.

اوه خدای من خیلی مریضم…تمام شب گریه کردم. من دوو هستم.»

گراهام متهم شده است که با روزر، کونیگ و ساندرز در یک “چهارضل عشق” قرار گرفته و ماه ها نقشه قتل او را طراحی کرده است.

محاکمه در برابر قاضی مارتین برنز ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بوستون چمن مصنوعی در پارک ها را به دلیل “مواد شیمیایی سمی برای همیشه” ممنوع کرد | PFAS

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شهردار بوستون، میشل وو، دستور …