تشییع جنازه ملکه: پنج راه دیگر برای گذراندن تعطیلات بانکی | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیومیلیون‌ها نفر در بریتانیا و سراسر جهان مراسم تشییع ملکه را در روز دوشنبه با تشریفات برگزار می‌کنند – چه با تماشای ادواردز به مدت 9 ساعت از اتاق نشیمن خود یا شرکت در یک گردهمایی جمعی در یک رویداد رسمی صفحه نمایش بزرگ – بسیاری دیگر این کار را انجام خواهند داد. می خواهید از یک تعطیلات بانکی نادر استفاده کنید و این رویداد تاریخی را به کلی منحرف کنید.

اما آیا این واقعا امکان پذیر خواهد بود؟ با بسته شدن اکثر مراکز ورزشی و ساختمان‌های عمومی، به‌علاوه بسیاری از مغازه‌های خیابانی، سوپرمارکت‌ها و موزه‌ها که بسته می‌شوند، دوشنبه ممکن است شبیه تعطیلات بانکی گذشته باشد، تقریباً همه چیز بسته است و حتی یک فیلم جیمز باند برای سرگرمی نیست.

برای کسانی که ترجیح می دهند مودبانه از شرکت در مراسم تدفین دسته جمعی ملکه امتناع کنند، در اینجا چند ایده وجود دارد.

به پیاده روی طولانی بروید
تمام آن فعالیت‌های مفیدی را که در طول قرنطینه‌های کووید به آنها متوسل شدید، به خاطر دارید؟ آنها دوست شما هستند. Alan Wares، مجری مشترک پادکست Brighton FC Albion Roar، تصمیم گرفته است با سگ خود Roxy به پیاده روی طولانی در امتداد South Downs برود. او گفت: “هیچ چیز برای مایل ها باز نخواهد بود، بنابراین ما گزینه رایگان را انتخاب می کنیم و راکسی با افراد دیگری دوست می شود که در طول مسیر از مراسم تشییع جنازه اجتناب می کنند.”

کار کنید
شما ممکن است آزاد باشید، یا ممکن است در NHS یا خدمات اضطراری یا مشاغل بی شمار دیگری کار کنید که در آنها تعطیلات بانکی نخواهید داشت. حتی ممکن است در جمع آوری اخبار کار کنید. اگر چنین است، همبستگی.

برو به میخانه
اما نه گروهی که توسط گرین کینگ یا گروه فولر اداره می شود، که هر دو گفته اند که مراسم تشییع جنازه را به نمایش خواهند گذاشت. در واقع شاید بهتر باشد یک موسسه بدون تلویزیون را انتخاب کنید. ایزوبل نایت، مشاور روابط عمومی، تکالیف خود را انجام داده است. “خوشبختانه، یک بار شراب محلی به کمک آمده است. آنها از ساعت 1 بعد از ظهر باز هستند و تلویزیون ندارند. وقتی دیشب چک کردم، قول دادند که این موسیقی فقط در پس‌زمینه باشد.»

کیک پختن
مطمئن شوید که مواد اولیه خود را قبل از دوشنبه خریداری کرده اید، زیرا بسیاری از سوپرمارکت ها تعطیل خواهند شد. نویسنده و تحلیلگر سیاسی Saurav Dutt تصمیم گرفته است که این فعالیت را به یک بیانیه سیاسی تبدیل کند و در حال پختن کیک اتحادیه جک برای نشان دادن امپراتوری با الماس کوه نور در تاج مادر ملکه است. این کیک بین چهار خانواده دوستان – یکی هندی، یک پاکستانی، یک افغانی و دیگری ایرانی – تقسیم خواهد شد تا نشان دهنده بازگرداندن جواهر به جنوب آسیا، جایی که هر چهار کشور آن را ادعا می کنند. او گفت: «این یک راه جالب برای جلوگیری از تشییع جنازه است.

کشور را ترک کنند
این دراماتیک است، اما ممکن است تنها گزینه ای باشد که به شما امکان می دهد به طور کامل از پوشش مراسم تشییع جنازه خودداری کنید، و حتی در این صورت ممکن است مجبور شوید جایی دورتر را انتخاب کنید. گراهام اسمیت، مدیر عامل گروه مبارزات انتخاباتی جمهوری، در سراسر سوئد به نشست سالانه اتحاد جنبش های جمهوری خواه اروپا خواهد رفت. او گفت: «در رویدادهای بزرگ سلطنتی مانند جشن ها و عروسی ها، ما معمولاً به جمهوری خواهان می گوییم که کشور را ترک نکنند و راه دیگری برای پیوستن به گفتگو پیدا کنند. ما احساس کردیم که این لحظه برای اعتراض نیست، اما یک سری رویدادها و اعتراضات از جمله برای سرمایه گذاری شاهزاده ولز و تاج گذاری برای مشارکت مردم وجود خواهد داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیوید اسکوایرز در … جک لزلی از پلیموث آرگیل – یک پیشگام واقعی فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کاریکاتوریست ما در فوروارد، که پس …